Aeromexico Aeromexico Flight Tickets

Headquarters

Meksika

Year of foundation

1934

Number of Flying Points

89

Number of Countries Flying

3

Total Number of Aircraft

109

Sales Status

Aktif

Most Popular Aeromexico Flights

AM Aeromexico 04 September 2024
Cancun Miami 13,142 TL
Buy
AM Aeromexico 13 July 2024
Havana Cancun 22,930 TL
Buy

Aeromexico Hakkında

Aeromexico tickets Aeromexico, 1934’ten beri inovasyon ve olağanüstü hizmet ile Latin Amerika’nın en önemli havayollarından biridir. Şirketin ismi 1972 senesinde Aeronaves de Mexico’dan Aeromexico olarak değiştirilmiştir. Meksika merkezli firma, Mexico City’den yönetilmektedir. Aeromexico filosunda 72 uçak bulunmaktadır. Uçak modelleri arasında Boeing 737-700, Boeing 737-800, Boeing 737 MAX 8, Boeing 737 MAX 9, Boeing 787-8 ve Boeing 787-9 yer alır. Aeromexico, Meksika misafirperverliğini yolcularına tanıtma misyonuna sahiptir.

Aeromexico  Rota ve Seferler

SkyTeam üyesi olan Aeromexico, iç hatlarda birçok şehre ve uluslararası uçuşlarda Kuzey, Güney ve Orta Amerika, Avrupa, Asya ve Karayipler’de 90’dan fazla noktaya seferler gerçekleştirir. Aeromexico iç hat uçuşları: Villahermosa Uluslararası Havaalanı, Veracruz Uluslararası Havaalanı, Tuxtla Gutierrez Uluslararası Havaalanı, Torreon Uluslararası Havaalanı, Toluca Uluslararası Havaalanı, Tijuana Uluslararası Havaalanı, Tapachula Uluslararası Havaalanı, Los Cabos Uluslararası Havaalanı, Saltillo Havaalanı, General Lucio Blanco Uluslararası Havaalanı, Licenciado Gustavo Diaz Ordaz Uluslararası Havaalanı, Nogales Uluslararası Havaalanı, Morelia Uluslararası Havaalanı, Monterrey Uluslararası Havaalanı, Mexico City Uluslararası Havaalanı, Mexicali Uluslararası Havaalanı.
Aeromexico uluslararası uçuşları: Arjantin, Brezilya, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Fransa, Almanya, Guatemala, Honduras, İtalya, Japonya, Meksika, Hollanda, Nikaragua, Panama, Peru, Güney Kore, İspanya, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Venezuela.


Check-in İşlemleri

Check-in, uluslararası uçuşlar için kalkıştan 24 saat önce ve yurt içi uçuşlar için 48 saat önce açılır. Mil kazanmak için Club Premier numaranızı uçuşlara eklemeyi unutmayın.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kabin içi bagaj ölçüler, 55 x 40 x 25 cm boyutlarından ve 2 parça - 10 kilogramdan ağır olamaz. Check in bagajı ekonomi sınıfı için 1 parça – 25 kilogram, premier sınıfı için 2 parça – 32 kilogram ile sınırlıdır. Bebekle seyahat eden yolcular puset, bebek arabası, bebek çantasını ücretsiz olarak taşır. Temel Ücret ("V" sınıfı) kontrol edilmiş bagaj hakkına sahip değildir yalnızca el çantası taşıyabilir.


Aeromexico  İkramlıkları

Meksika’nın paylaşmacı kültürünü uçak içerisinde de yansıtan Aeromexico ikramlıkları ücretsizdir. Birbirinden lezzetli yiyecekler ve içeceklerin yanında uçuşlarda tekila servisi de yapılır. Kısa mesafe uçuşlarda hamur işleri ve kurabiye sunulurken uzun mesafeli uçuşlarda sıcak yemek seçenekleri vardır. Business Class için menü, dünyaca ünlü şef Enrique Olvera tarafından tasarlanmıştır.


Koltuk Seçimi

Koltuk seçimi, online check in ile birlikte uçuştan 48 saat önce başlar. Bilgisayarın yanı sıra Aeromexico app’iyle akıllı cihazlardan da gerçekleştirilebilir. Ayrıca koltuk seçimi yapmak isteyen yolcular müşteri hizmetlerini arayabilir ya da havalimanlarındaki Aeromexico kontuarlarında görevli personellerden yardım alabilir. Ekstra diz mesafesine sahip koltuklarda, acil çıkış sırasında ya da ön sıralarda oturmak isteyen yolcular, uçak planlarına göre seçim yapmalıdır.


 

Aeromexico Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)
You can find all Aeromexico flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Aeromexico flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Aeromexico flight ticket, you can go to Antalya, Istanbul, Istanbul, Ankara, Istanbul major foreign cities.
The popular countries to which Aeromexico airlines go are listed as Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Aeromexico airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Aeromexico customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Aeromexico flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Aeromexico flights. It may vary depending on the flight time.

Aeromexico About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok