Vueling Airlines Uçak Bileti

Vueling Airlines Hakkında

İspanya merkezli hizmet veren havayolu şirketi olarak kurulmuştur. Vueling Airlines ekonomik uçuş seçenekleri sunan firma olarak dünya genelinde 150’den fazla noktaya sefer düzenliyor. Vueling Airlines uçak bileti satın alırken yolcular sadece ekonomik sınıf biletlerini seçebiliyor. Ekonomik uçuş seferleri düzenlerken yolcularının rahat edebilmesi için koltuklarda diz genişliği mesafesini geniş tutmaya çalışıyor. Bu özelliği ile tercih edilen havayolu şirketlerinden birisidir.

Vueling Airlines havayolu şirketi İspanya’nın düşük maliyetli havayolu şirketidir ve Barselona’daki merkezinden yönetiliyor. İspanya’nın en büyük ikinci havayolu şirketidir. Günümüzde, 40 ülke ve 164 destinasyona seferler düzenliyor. Filosunda son model 91 adet Airbus ve Boeing uçaklarına yer veriyor. Özel desteklere ihtiyaç duyan tüm yolcularına en iyi hizmetleri sunuyor. Çocuk yolcular, engelli bireyler, hamile kadınlar gibi tüm yolcularına yolculuk bitene kadar özel hizmet sunuyor.


Vueling Airlines Rota Ve Seferleri

Vueling Airlines havayolu şirketi kurulduğu günden itibaren seferlerini kesintisiz olarak sürdürüyor. 6 kıtada 40’dan fazla ülkeye ve 164 farklı noktaya uçuşlar yapıyor. Rota ve sefer seçenekleri arasında, Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda, İtalya, Türkiye, Portekiz, Rusya, İngiltere, İsviçre gibi ülkeler yer alıyor. ABD, Asya ve Afrika kıtalarında da çok sayıda ülkenin farklı havalimanlarına yolcu taşıyor.


Check-in İşlemleri

Vueling Airlines uçak bileti ile seyahat edebilmeniz için firma tarafından belirlenen süre içerisinde check-in işlemlerini yapmalısınız. Her yolcu check-in işlemlerini havalimanlarında ya da online olarak web üzerinden yapabiliyor. Akıllı cep telefonu kullanıcıları, firma sitesine erişim yaparak satın aldıkları uçak bileti için uçuştan 24 saat önce başlayan check-in işlemlerini yapabiliyor. Belirlenen süre içerisinde check-in işlemlerini yapmayanlar uçağa binemeyecektir. Online check-in işlemlerini yapan kullanıcılar için biniş kartı oluşturuluyor ve bu kart Qr kod olarak kullanıcı telefonlarına gönderiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Vueling Airlines uçak bileti satın alanlar ücretsiz bagaj hakkından faydalanabiliyor. Bagaj hakkı kurallarına göre her yolcunun el bagajı ve teslim bagajı hakları ayrı ayrı belirlenmiştir. Vueling Airlines yolcuları, el bagajı yani kabin bagajı olarak 10 kg’a kadar ve 55x40x20 ebatlarından büyük olmamak kaydıyla ücretsiz bagaj hakkını kullanabiliyor. Uçak teslim bagaj hakkı ise yolcu başına 23 kg olarak belirlenmiştir. Belirlenen ağırlıktan daha fazla eşyası bulunan yolcular, 23 kg’dan fazla olan kg’lar için ek ücret ödeniyor. Bu ücret bilgileri, firma sitesinden öğrenilebiliyor.


Vueling Airlines İkramlıklar

Vueling Airlines İspanya’nın en ekonomik uçuş seferleri düzenleyen havayolu olarak yolcularına en lezzetli ikramları sunuyor. Uçuş mesafesine göre yiyecek ve içecek menüsünde farklı seçenekler sunuyor. Özel yemek siparişi vermek isteyenler uçuş saatinden 24 saat önce siparişlerini bildirebiliyor.


Koltuk Seçimi

Vueling Airlines ile uygun fiyatlı uçuş fırsatlarını kaçırmak istemeyenler uçak bileti satın alarak koltuk seçimi yapmaya başlayabiliyor. Ekonomik sınıf bilet seçeneklerini sunmasına rağmen yolcuları için diz genişliği daha fazla olan koltukları sunuyor. Koltuk seçim işlemleri online check-in yapılırken gerçekleştirilebiliyor. Yolcular istedikleri koltukları seçebilmek için check-in işlemleri açıldığı anda işlem yapmaya başlıyor. Daha geniş koltuk seçimi yapmak isteyenler ek ücret ödeyerek seçimlerini yapabiliyor.


Vueling Airlines Özel Programları

Vueling Airlines yolcularının avantajlardan faydalanabilmesi için özel programları kullanıyor. Üyelik oluşturan ve program kartına sahip olan sık uçuş yapan yolcular puan biriktirebiliyor. 12 ay içerisinde yüksek oranda puan biriktiren yolcular, indirimli bilet, havalimanı bekleme salonu, ek bagaj gibi birçok hizmetten faydalanabiliyor.


Vueling Airlines İletişim

Vueling Airlines havayolları, telefon numarası: 020 3514 3971
E-mail adresi: last@vueling.com
Web sitesi: https://www.vueling.com
İletişim adresi: VUELING AIRLINES S.A. Parque de Negocios Mas Blau II Pla de l’Estany, 5 08820 El Prat de Llobregat - Barcelona - Spain
 
 

En Ucuz Vueling Airlines Uçak Biletleri


VY Vueling Airlines 20 Eylül 2022
Barselona Madrid 652.73 TL
VY Vueling Airlines 26 Ağustos 2022
Madrid Ibiza 746.32 TL
VY Vueling Airlines 16 Ekim 2022
Roma Dubrovnik 765.43 TL
VY Vueling Airlines 10 Ağustos 2022
Malaga Marakeş 789.54 TL
VY Vueling Airlines 15 Eylül 2022
Londra Paris 807.2 TL
VY Vueling Airlines 05 Ağustos 2022
Barselona Valencia 915.82 TL
VY Vueling Airlines 03 Temmuz 2023
Barselona Milano 1,042.56 TL
VY Vueling Airlines 06 Eylül 2022
Münih Barselona 1,239.89 TL
VY Vueling Airlines 19 Ağustos 2022
Paris Barselona 1,252.3 TL
VY Vueling Airlines 24 Ağustos 2022
Kopenhag Amsterdam 1,337.94 TL
VY Vueling Airlines 24 Nisan 2023
Barselona Amsterdam 1,395.68 TL
VY Vueling Airlines 06 Ağustos 2022
Zagrep Barselona 1,560.85 TL

Vueling Airlines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Average Point

0

Yorum Yok