Royal Jordanian Tickets, Cheap Flights

Royal Jordanian Hakkında

Royal Jordanian bilet

Royal Jordanian, Ürdür Kraliyet Havayolları firmasıdır ve Ürdün’ün ulusal hizmet veren havayolu şirketidir. Royal ordanian uçak bileti ile dünya genelinde 60 farklı noktaya uçuşlar yapılabiliyor. 15 farklı havayolu firması ile ortak çalışmalar yaparak dünyanın farklı noktalarına uçuşları gerçekleştiriyor. Royal Jordanian havayolunun merkezi, Ürdün’ün başkenti olan Amman’da bulunuyor. Queen Alia uluslararası havalimanı merkezli operasyonlar gerçekleştiriyor.

Royal Jordanian havayolları, 9 Aralık 1963 yılında Amman merkezli olarak kurulmuştur. Yan kuruluşları arasında, Royal Jordanian Ground Services, Royal Jordanian Cargo, Royal Tours For Travel and Tourism Limited şirketleri yer alıyor. Firma, filosunda 25 adet çift kabin seçenekli uçaklar bulunduruyor. Business ve ekonomik sınıf seçenekleri ile bilet satışları yaparak farklı kıtalarda 60 farklı noktaya uçuşlar gerçekleştiriyor.


Royal Jordanian Rota Ve Seferleri

Royal Jordanian havayolu, en ekonomik uçuş seçenekleri sunuyor. Rota ve seferleri için sunduğu seçenekler arasında, Kanada, New York, Los Angeles, Miami, Peru, Lizbon, Varşova, Yemen, Nijerya, Türkiye, Rusya, Honolulu gibi uçuş noktaları yer alıyor. Her uçuş noktası için mümkün olan en ekonomik tarifeleri sunuyor.


Check-in İşlemleri

Royal Jordanian uçak bileti için check-in işlemleri havalimanını gitmeden mobil cihazlar üzerinden de yapılabiliyor. Online olarak yapılan check-in işlemlerinde yolcunun akıllı cep telefonuna ya da e-posta adresine QR kod gönderiliyor. Havalimanına gidildiğinde bu QR kod okutularak uçağa biniş işlemleri daha hızlı yapılabiliyor. Check-in işlemlerini havalimanında yapmak isteyenler, firmanın kontuarlarını kullanarak işlemlerini yapabiliyor. Havalimanında zaman kaybetmemek ve direk uçağa binebilmek için online check-in işlemlerinin yapılmasını tüm yolcularına tavsiye ediyor. Online check-in işlemlerinin açılış sürelerini uçuş türlerine göre farklı belirliyor ve misafirlerine bu konuda bilgi veriyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Royal Jordanian uçak bileti sınıflarına göre bagaj hakkı kuralları ayrı belirleniyor. Suudi Arabistan, Kuzey Amerika, Hartum ve Kahire uçuşları haricinde kişi başı bagaj hakları, ekonomik biletler için 23 kg, business biletler için 30 kg olarak belirleniyor. Kahire uçuşlarında, Business yolcular iki adet ve her birisi 32 kg bagaj bulundurabiliyor. Ekonomi sınıfında olanlar ise bir parça ve 30 kg ağırlığında bagaj bulundurabiliyor. Bebek yolcular için verilen bagaj hakkı ise 10 kg’dır. Uçuş yapılan noktaya göre bagaj hakkı kuralları değişiklik gösteriyor. Fazla bagajlar için ek bagaj ücretini ödeyenler, bagajlarının taşınmasını sağlayabiliyor.


Royal Jordanian İkramlıklar

Royal Jordanian havayolu şirketi, uçak içerisinde, Ürdün yöresel kıyafetleri giyen personeli ile misafirlerini karşılıyor. Yolculuk süresine göre ikramlık menü seçeneklerini sunuyor. Menüde, taze sıkılmış meyve suları, şampanya ve diğer içecek türleri yer alıyor. Uzun yolculuklar için sıcak yemek ve içecek siparişi vermek isteyenler, önceden taleplerini ileterek yemek servislerinin hazırlanmasını sağlayabiliyor.


Koltuk Seçimi

Royal Jordanian havayolu ile yapacağınız seyahatlerde, koltuk tercihinde bulunabiliyorsunuz. Bilet check-in işlemlerini yaparken koltuk seçebiliyor ve tercih ettiğiniz koltuklar için rezervasyon yapabiliyorsunuz. Uzun boylu olanlar, geniş bacak aralığı olan koltukları tercih ettikleri için daha çok çıkış kapılarına yakın yerdeki koltukları seçebiliyor. Diğer yolcular koltuk seçimi tercihlerini cam kenarı ya da koridor olarak yapabiliyor.


Royal Jordanian Özel Programları

Royal Jordanian havayolu, tüm yolcularına özel program seçeneklerini sunuyor. Programlar arasında, Earn Miles, Buy Miles, Gift Miles, Reinstate Miles, Claim Missing Miles seçenekleri yer alıyor. Program sayesinde miller biriktiren yolcuları, uçuş yaptıkları havalimanlarında otel ya da diğer hizmetlerden ücretsiz faydalanma hakkına sahip olabiliyor.


Royal Jordanian İletişim

Royal Jordanian havayolları, telefon numarası: +962 6 5100000
E-mail adresi: rjcc.sales@rj.com
Web sitesi: https://www.rj.com/
İletişim adresi: Queen Alia Uluslararası Havalimanı, Amman Ürdün

Cheapest Royal Jordanian Flights


RJ Royal Jordanian 16 February 2023
İstanbul Dubai 2,717 TL
Satın Al
RJ Royal Jordanian 01 March 2023
Kuveyt İstanbul 2,934 TL
Satın Al
RJ Royal Jordanian 11 February 2023
İstanbul Kahire 3,043 TL
Satın Al
RJ Royal Jordanian 25 May 2023
Bağdat İstanbul 3,087 TL
Satın Al
RJ Royal Jordanian 08 February 2023
İstanbul Kopenhag 3,154 TL
Satın Al
RJ Royal Jordanian 08 June 2023
İstanbul Larnaca 3,298 TL
Satın Al
RJ Royal Jordanian 05 March 2023
Medine İstanbul 3,318 TL
Satın Al
RJ Royal Jordanian 08 December 2023
Bağdat İstanbul 3,321 TL
Satın Al
RJ Royal Jordanian 30 April 2023
Medine İstanbul 3,327 TL
Satın Al
RJ Royal Jordanian 19 February 2023
Dammam İstanbul 3,359 TL
Satın Al
RJ Royal Jordanian 10 March 2023
Cidde İstanbul 3,377 TL
Satın Al
RJ Royal Jordanian 15 March 2023
Cidde İstanbul 3,377 TL
Satın Al

Royal Jordanian Hakkında En Faydalı Yorumlar

Very Good ( 1 )
Good ( 0 )
Medium ( 0 )
Bad ( 0 )
Very Bad ( 0 )
Average Point

5

1 Değerlendirme

N****

N****

26-03-2022

Çok teşekkürler