American Airlines Flight Tickets

Most Popular American Airlines Flights

AA American Airlines 06 January 2024
İstanbul Abilene 77,715 TL
Buy
AA American Airlines 01 January 2024
Abilene Dominica 15,498 TL
Buy
AA American Airlines 07 December 2023
Akra Montreal 23,378 TL
Buy
AA American Airlines 08 February 2024
Amsterdam Los Angeles 79,195 TL
Buy
AA American Airlines 08 December 2023
Boston Philadelphia 5,074 TL
Buy
AA American Airlines 12 December 2023
Camaguey Edmonton 63,815 TL
Buy
AA American Airlines 04 September 2024
Cancun Miami 6,149 TL
Buy
AA American Airlines 19 April 2024
Ντάλας Los Angeles 31,377 TL
Buy
AA American Airlines 01 January 2024
Detroit İstanbul 21,265 TL
Buy
AA American Airlines 07 January 2024
Fort Lauderdale Norfolk 6,220 TL
Buy
AA American Airlines 15 December 2023
Frankfurt Торонто 18,432 TL
Buy
AA American Airlines 08 December 2023
Idaho Şelalesi Las Vegas 10,749 TL
Buy
AA American Airlines 26 December 2023
Las Vegas Cancun 25,126 TL
Buy

Fast access

American Airlines Hakkında

American Airlines tickets

Dünyanın en büyük havayolu firması unvanına sahip American Airlines, 1930’dan beri hizmet vermektedir. Philadelphia Uluslararası Havalimanı, John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı, Los Angeles Uluslararası Havalimanı, Washington Ronald Reagan Ulusal Havalimanı ve Miami Uluslararası Havalimanı başta olmak üzere firmanın 9 merkezi bulunmaktadır. One World kurucu üyelerinden olan American Airlines, günde 6800 uçuş gerçekleştirir. Aynı zamanda dünyanın en eski havayollarından biri olan firma, 945 uçaklık büyük bir filoya sahiptir.

American Airlines Rota ve Seferleri

American Airlines, 50’den fazla ülkede yaklaşık 350 noktaya seferler düzenler. Amerika Birleşik Devletleri içerisinde 108 destinasyona uçuşları bulunan firma, dünya genelinde pek çok ülkeye yolcularını konfor ile taşır. Dış hat seferlerini American Airlines, Arjantin, Aruba, Avustralya, Bahamalar, Barbados, Belçika, Bermuda, Bolivya, Brezilya, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, Finlandiya, Almanya, Yunanistan, Guatemala, Haiti, Honduras, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, İtalya, Jamaika, Japonya, Meksika, Fas, Yeni Zelanda, Peru, Polonya, Portekiz, Rusya, Saint Lucia, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Birleşik Krallık, Uruguay ve Venezuela’ya gerçekleştirir.


Check-in İşlemleri

Havalimanı check-in işlemleri Amerika içi uçuşlarda 1.5 saat önce, uluslararası uçuşlarda en az 2 saat önce tamamlanmalıdır. Online check-in uçuş saatlerinden 24 saat önce başlar ve 45 dakika önce sona erer. Check-in süreleri uçuş destinasyonuna göre farklılık gösterebilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Basic Ekonomi ve Ekonomi sınıfı yolcular kabin içinde 56x36x23’ten büyük bagaj taşıyamaz, belirli bir kilo sınırı yoktur. Kargo bagajları en fazla 158 cm olabilir ve kilo sınırları uçuşa göre değişmektedir. Uçuş rotasına göre 10 parçaya kadar bagaj taşınabilir. Denver, Colorado (DEN), Fort Lauderdale (FLL), Las Vegas (LAS), Orlando (MCO), Portland, Oregon (PDX), Salt Lake City (SLC) ve Seattle (SEA) uçuşlarında 4 saatten daha uzun süre önce bagaj verilemez.


American Airlines İkramlıkları

Business ve Premium Ekonomi sınıfı yolculara sağlıklı ve lezzetli ikramlıklar ücretsiz olarak servis edilir. Alerjisi olanlar ya da özel diyet uygulayanlar uçuşlarından 30 gün öncesinden 24 saat önceye kadar American Airlines’a gerekli bildirimleri yapabilir. Uçuşlarında değişiklik yapan yolcular, özel yemekleri için yeniden başvuruda bulunmalıdırlar.


Koltuk Seçimi

Pencere kenarı koltuklar ile acil çıkış sıraları için koltuk seçiminden ücret alınır. Fiyatlar, destinasyona göre farklılık gösterebilir.


American Airlines Özel Programları

  • Uçuş Milleri
Yolcular, American Airlines uçuşlarından kazandıkları milleri One World üyesi tüm havayollarında yaklaşık 1000 uçuşta kullanılabilir.
  • Lounge
American Airlines yolcuları, farklı havalimanlarındaki 650’den fazla One World loungelardan faydalanabilir. Lounge hizmetine açık büfe, alkollü & alkolsüz içecekler, ücretsiz wifi, tv ve dergi dahildir. Admirals Club üyeleri 100’den fazla Admirals Club loungelarında konforlu bir şekilde uçuşlarını bekleyebilir.
  • Otel Rezervasyonu
Otel rezervasyonu yaptırmak isteyen American Airlines yolcuları, American Airlines internet sitesinde yer alan ortaklıklardan faydalanabilir. Otel rezervasyonlarından mil kazanılabildiği gibi kazanılan miller rezervasyonlarda indirim sağlamak için kullanılabilir. Dünya genelinde 500’ü aşkın yerde mil kullanımı yapılabilir.
  • Araç Kiralama
Araç kiralama hizmetinden yararlanmak isteyen yolcular American Airlines AAdvantage milleri ile indirim elde edebilir. Araba ve otel kiralamadan 1000 mil kazanılabilir.


İletişim

Web sitesi: www.aa.com
Telefon numarası: +1 800 433 73 00 / +1 817 963 12 34
Faks numarası: +44 (870) 762 10 57 / +1 817 967 41 62
E-mail adresi: [email protected]
Adres: Executive Office, PO Box 619616, Dallas-Fort Worth Aiport, Texas, 75261-9616, USA
 

American Airlines Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)

You can find all American Airlines flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy American Airlines flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a American Airlines flight ticket, you can go to Grand Cayman Is, Allentown Bthlehm, Waco, Guatemala City, Melbourne major foreign cities.
The popular countries to which American Airlines airlines go are listed as Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. American Airlines airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach American Airlines customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of American Airlines flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of American Airlines flights. It may vary depending on the flight time.

American Airlines About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok