Juneyao Airlines Juneyao Airlines Авиабилеты

Главное управление

Şanghay

Год основания

2005

Количество очков полета

62

Количество летающих стран

19

Общее количество самолетов

86

Статус продаж

Pasif

Juneyao Airlines Hakkında

Juneyao Airlines билетов

Juneyao Airlines, Şangay merkezli olarak kurulan ve uluslararası uçuş seferleri düzenleyen havayolu şirketidir. Juneyao Airlines uçak bileti satışları, 70 farklı uçuş noktası için yapılıyor. Çin merkezli hizmetleri ile dünyanın her yerine yolcu taşıyor. Online sistemler üzerinden uçak bileti sorgulamalarını yapanlar, uzun mesafeli uçuşlar için ekonomik ve avantajlı bilet seçeneklerini bulabiliyor.

Juneyao Airlines havayolları 2005 yılında Şangay, Çin merkezli olarak kurulmuştur. Star Alliance ailesine katılan ve uluslararası uçuş seferlerini tarifeli olarak sürdüren havayolu şirketi olarak tanınıyor. 68 adet uçağı ile dünyanın farklı bölgelerinde 70 farklı noktaya uçuşlar yapıyor. Juneyao havayolları, Çin ve Hong Kong içerisinde 35 farklı noktaya iç hat uçuşları yapıyor. Düşük fiyatlı hizmet seçenekleri ile sektörde kaliteli hizmetleri sunuyor. Alt kuruluşu olan 9 Air (AQ) ile uygun fiyatlı hizmetlerden faydalanılmasını sağlıyor.


Juneyao Airlines Rota Ve Seferleri

Juneyao Airlines, rotaları kıtalara göre belirleniyor. 2022 için belirlenen rotaları arasında şunları görmek mümkündür. Güney Kore, Kazakistan, Özbekistan, Pakistan, Dalian, Çongcing, Çangçun, Tientsin, Osaka, Qingdao, Quanzhou, Shenyang vb. gibi tüm sefer bilgilerini bilet sorgulama bölümlerinden ve firmanın web sitesinden öğrenebilirsiniz.


Check-in İşlemleri

Juneyao Airlines uçak bileti check-in işlemleri, uçağa biniş kartının alınmasını sağlayan işlemlerdir. Havayolu şirketlerine göre check-in işlem başlama süreleri farklı olabiliyor. Online check-in işlemleri, Juneyao Airlines web sitesi üzerinden yapılıyor. Yolcular bilet satın aldıktan sonra kendilerine bildirilen saat aralığında online check-in işlemlerini yaparak bitiş kartlarını oluşturabiliyor. Havalimanlarında juneyao airlines biletleri için check-in işlemleri kontuarların çalışma saatlerinde yapılabiliyor. Tüm yolcular zamanında check-in yaparak uçağa biniş sorunu yaşamamalıdır. Online check-in işlemleri uçuş saatine 24 saat kalınca açılıyor ve hemen yapılabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Juneyao Airlines uçak bileti check-in işlemlerini yaparken her yolcu yanında taşıyabileceği bagaj hakkı kuralları hakkında da bilgi alabiliyor. Juneyao airlines firması misafirlerine, el bagajı ve kargo bagajı olarak iki ayrı hak tanıyor. Ekonomik sınıf ve business sınıf için belirlenen bagaj hakları, uçuş rotasına göre değiştiğinden, firma yetkililerinden ya da sitesinden bilgi almak önemlidir. Bilet satın alırken, acenteden de bagaj hakları bilgilerini alabilirsiniz. Bagaj haklarını öğrenirken, müzik aleti, spor ekipmanı ya da evcil hayvan taşıma kuralları hakkında da bilgi alabiliyorsunuz.


Juneyao Airlines İkramlıklar

Juneyao Airlines havayolu şirketi, tüm seferlerinde yolcularına ücretsiz ve ücretli ikram seçenekleri sunuyor. İkram menüsü ve ücretleri hakkında tüm bilgileri, web sitesi üzerinden müşterilerine gösteriyor. Ücretsiz ikramlarda, atıştırmalık yiyeceklerle bazı içecek seçeneklerini sunuyor. Ücretli olarak sıcak yemek siparişleri verilebiliyor.


Koltuk Seçimi

Juneyao Airlines ile konforlu bir yolculuk yapabilmek için koltuk seçimine önem verilmelidir. Rahat edebileceğiniz ve geniş diz aralığına sahip koltukları seçmek isteyenler, ek ücret ödemelidir. Standart koltukları tercih edenler, ücretsiz olarak cam kenarı ya da koridor seçimi yapabilecektir. Uzun süren yolculuklarda diz mesafesi önemlidir. Bunun için diz mesafesi geniş koltuklar, çıkış kapısına yakın bölümdeki koltuklardır ve check-in işlemleri sırasında ek ücret ödenerek seçilebiliyor.

Juneyao Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Juneyao Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Juneyao Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Juneyao Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Juneyao Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Juneyao Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Juneyao Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Juneyao Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok