Fiji Авиабилеты

Информация о Fiji

Код страны

FJ

Временной период

Pacific/Fiji

Язык

Fijice - İngilizce

Валюта

Fiji Doları

Телефонный код

679

Столица

Suva

Самые дешевые авиабилеты Fiji, цены и расписание

Самые популярные рейсы Fiji

OZ Asiana Airlines 15 июнь 2024
İstanbul Ba 36 186 TL
Купить

Fiji Стоимость авиабилетов

İstanbul Рейсы Ba занимают в среднем 22 часов40 минут.

История Компания Отправление Прибытие Цена
15.06.2024 Asiana Airlines İstanbul Ba 36 186 TL
Fiji Авиабилеты

Fiji Hakkında

Biyolojik saatinizi Fiji’ye göre ayarlayın: takım adaların müthiş sahillerini, deniz altı güzelliklerini, ormanlarını ve büyüleyici kültürü keşfederken hiç acele etmeyin.

Kumsallarda Zaman Geçirin

Baş döndürücü kumsalları, kusursuz palmiye ağaçları ve masmavi parlak denizleri ile Fiji sahilleri nefesinizi kesecek. Mamanucas ve Yasawas adalarının büyüleyici manzarasına daldığınızda   tüm stresiniz yok olacak. Bu sahiller birer cennet köşesi gibi sizi bekliyor ve buraya Güzey Denizini görmek için gelen binlerce turiste de ev sahipliği yapıyor. Adanın müthiş manzaralarını oluşturan tatil yöreleri, resifleri, körfezleri ve kumsalları aynı zamanda Tom Hanks’in baş rollerinde olduğu Cast away filmine ve 1980’lerin gençlik klasiği olan The Blue Lagoon’a da ev sahipliği yapmış.

Denizler

Fiji’nin sakin denizleri hayatın tam ortasında yer alır. Uçsuz bucaksız resiflerde 1500’den fazla balık türü bulunur ve su altı dünyası inanılmazdır. Sık sık gelen dalgıçlar ve şnorkelliler burada inanılmaz güzel anlar yaşarken ilk gelenler de burayı gördüklerinde ağızları açık kalır. Burada balıklar ve mercanlara her yerde rastlayabilirsiniz, su altı dünyasını görmek için dalabilir ya da şnorkel kullanabilirsiniz ve bu tecrübenin tatilinize müthiş bir zenginlik katacağından emin olabilirsiniz.   

Sahilin Ötesinde

Burada sahillerde dinlenirken ya da su altını keşfederken tatiliniz göz açıp kapayıncaya kadar biter ama sahillerin dışında da vaki geçirmek isteyen kişiler için de oldukça zengin olanaklar vardır. Fiji ziyaretçilerine yürüyüş, kuş gözlemi, binicilik, orman gezileri gibi pek çok olanak sunar, özellikle de adanın iç kesimlerinin zenginliği nedeniyle ada ‘Bahçe Adası’ olarak da adlandırılır ve Kadavu’da hiç yol olmayan ve az ziyaret alan tarih öncesinden kalma bölgeler bulabilirsiniz.  Eğer şehir hayatı ilginizi çekiyorsa, Suva size müthiş bir gece hayatı sunar ve Savusavu gibi kasabalardaki tavernalara ya da yerel restoranlara gidebilirsiniz.  

Fiji’yi neden seviyorum?  

Yazar: Tamara Sheward
Fiji’yi farklı kılan aslında müthiş manzaraları ve akılda kalıcı deneyimler (bunlar da çok güzeldir) değildir: benim için Fiji’nin insanları onu farklı kılar. Bir köye de gitsem, sahilde Hindistan cevizi suyu da içsem ya da büyük şehirlerde yürüyüşe de gitsem her zaman insanların yüzündeki gülümsemeyi fark ederim ve küçük kızım için de hemen öpücük yollayan insanları görürüm. Buradaki geleneksel şarkıları da çok severim, bu şarkılar genellikle yeni gelenler ya da gidenler için çalınır. Bir yerden geçerken bile büyük bir ailenin üyesi gibi hissederim kendimi. Fiji halkı her zaman ‘Evine Hoş geldin’ der ve beni evimde gibi hissettirirler.

Sıcak bir Karşılama  

Fiji hayatı kiliseler, köyler, rugby alanları ve bahçelerle çevrilidir. Bu size adaya özgü bir durum gibi gelebilir ve halkın o kadar da olmadığını düşünebilirsiniz. Yerel hayat her ne kadar gökyüzündeki güneşten kadar sıcak olmasa da – çoğu bölge fakir ve temel hizmetlerden yoksundur – Fiji halkı misafirperverlikleri ve sıcaklıkları ile ünlüdür ki bu da kolayca arkadaş edinip Fiji kültürünü içselleştirmeniz için önemli bir fırsat sunar. 

Авиакомпании, летающие в Fiji

Сообщения в блоге о Fiji

Fiji Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
При поиске авиабилета между пунктом вылета и Fiji можно выбрать наиболее подходящий из списка вылетов.
В настоящее время самая доступная цена авиабилета Fiji составляет 36 186,26 TL.