Jetstar Jetstar Авиабилеты

Главное управление

Melbourne

Год основания

2003

Количество очков полета

19

Количество летающих стран

9

Общее количество самолетов

67

Статус продаж

Aktif

Самые дешевые билеты и экспедиции Jetstar

Самые популярные рейсы Jetstar

JQ Jetstar 20 июнь 2024
Melbourne Bangkok 11 092 TL
Купить

Jetstar Hakkında

Jetstar havayollarının temeli çok eskilere dayanmıyor. Şirketin 2003 yılında kurulduğu biliniyor. Kurulduğu yıldan beri havacılık alanında hizmet veren şirket, devamlı kendisini geliştirmeyi amaçlıyor. Jetstar şirketinin ana merkezi Melbourne’de bulunuyor. Çünkü şirket Avustralya kökenli havacılık şirketleri arasında yer alıyor. Jetstar, düşük maliyetli hava yolu şirketi olarak görülüyor. Bu hava yolu şirketinin Qantas tarafından kurulduğu biliniyor. Şirket iç hat uçuşlarına 2004 yılından beri yer veriyor.

Jetstar Rota ve Seferleri

Jetstar filosunda 68 tane uçak bulunuyor. Bu 68 uçağın birçoğu iç hatlarda kullanılıyor. Ancak şirketin açıkladığı raporlara göre 34 yeni uçak ihalesi bulunuyor. Bu yeni uçakların ise dış hatlarda kullanılacağı tahmin ediliyor. Jetstar firmasının uçuş bilgileri rahatlıkla öğrenilebiliyor. Bunun için firmanın resmi internet sitesini ziyaret etmek gerekiyor.
Jetstar şirketinin uçuş gerçekleştirdiği havaalanlarından bazıları:
•Cairns Havaalanı
•Sidney Havaalanı
•Perth Havaalanı
Jetstar firması uçuş gerçekleştirdiği noktaları daha da artırmak istiyor. Bunun için yapılan çalışmalar hızlı bir şekilde sonlandırılıyor.


Check-in İşlemleri

Jetstar uçak bileti satın alanların check in işlemlerini geciktirmeden yapması gerekiyor. Check in işlemlerini yapmak için havaalanına gitmeye gerek kalmıyor. Çünkü Jetstar firması, müşterilerin check in işlemlerini gerçekleştirebileceği mobil uygulama geliştiriyor. Check in işlemlerinin uçuş saatinden önce tamamlanması gerekiyor. Aksi halde uçuş kaçırılabiliyor. Yolcuların bu işleme önem vermesi gerekiyor. Check in işlemleri kısa sürede tamamlanıyor. Check in işlemleri için firma çalışanlarından da yardım alınabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Jetstar firmasının hava yolu taşımacılığına uygun olan birçok bagaj kuralı bulunuyor. Bu bagaj kurallarına uygun olarak işlem yapılıyor. Jetstar firması müşterilerinin 1 bagajını ücretsiz taşıyor. Ancak bagajın ücretsiz taşıma sınıfına girmesi için 8 kilogramı geçmemesi gerekiyor. Jetstar, yolcularının el bagajı için ücret talep etmiyor. Bilgisayar çantası, cüzdan, kol çantası gibi ürünler el bagajı içerisinde kabul ediliyor. Jetstar şirketi evcil hayvanların taşınması için birtakım prosedür uyguluyor. Bu prosedür yerine getirildiğinde evcil hayvanlar sorunsuz bir şekilde taşınabiliyor.


Jetstar İkramlıklar

Jetstar uçak bileti satın alan yolcular verilen ikramları merak ediyor. Ancak Jetstar firması uçuşlarının birçoğunda ikram vermiyor.  Ancak şirket yetkilileri yaptıkları açıklamada ikrama daha fazla yöneleceklerini ifade ediyor. Jetstar firmasında ikramların bulunmaması büyük bir eksiklik olarak görülüyor. Ancak firma yurt dışı uçuşlarının bazılarında ikram veriyor.


Koltuk Seçimi

Jetstar firmasından bilet alanların koltuğu nasıl seçecekleri merak ediliyor. Ancak check in işlemleri sırasında koltuk da seçilebiliyor. Koltuk seçimi için ekstra herhangi bir işlem yapılmıyor. Koltuk seçiminde standart olan koltuklar çok daha fazla seçiliyor. Çünkü ekonomi sınıfından bilet alanların başka alternatifi bulunmuyor. First class yolcuları için standart koltuklara ek olarak Premium plus adı verilen koltuklar da alternatif olarak bulunuyor.

Jetstar Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Jetstar из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Jetstar авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Jetstar имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Jetstar по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Jetstar авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Jetstar рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Jetstar О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok