Qantas Airways Qantas Airways Авиабилеты

Главное управление

Melbourne

Год основания

1920

Количество очков полета

85

Количество летающих стран

28

Общее количество самолетов

121

Статус продаж

Aktif

Самые дешевые билеты и экспедиции Qantas Airways

Самые популярные рейсы Qantas Airways

QF Qantas Airways 20 июнь 2024
Melbourne Novosibirsk 40 019 TL
Купить

Qantas Airways Hakkında

Qantas Airways билетов
Qantas Airways, Dünya’nın en eski hava yolu şirketlerinden biri olarak görülüyor. Qantas Airways firmasının 1920 yılında kurulduğu biliniyor. Şirket 1921 yılından itibaren havacılık alanında hizmet vermeye başlıyor. Qantas Airways, Avustralya ulusal hava yolu şirketi olarak tanımlanıyor. Qantas Airways’e Avustralya’nın bayrak taşıyıcı da deniyor. Qantas Airways firmasının genel merkezi Sydney’de bulunuyor. Firma çalışanlarının sayısı her geçen gün artıyor. 2015 yılında yapılan araştırmalarda dünyanın en iyi 10 hava yolu firması arasında Qantas Airways de yer alıyor.


Qantas Airways Rota ve Seferleri

Qantas Airways 145 noktaya uçuş gerçekleştiriyor. Bu uçuşların büyük bir kısmı Avustralya dışına gerçekleşiyor. Qantas Airways filosunda 200’ü aşkın uçak bulunuyor. Bu uçakların sayısı daha da artırılmaya çalışılıyor. Qantas Airways uçak bileti satın alanlar sefer detaylarına kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Qantas Airways firmasını tercih eden yolcular çok memnun kaldığını ifade ediyor. Çünkü olumsuz hava koşulları ve özel durumlar haricinde uçuşların sağlıkla gerçekleştirilmesine dikkat ediliyor. Qantas Airways firmasının rotası, resmi internet sitesinden kolay bir şekilde görülebiliyor.


Check-in İşlemleri

Qantas Airways uçak bileti satın alanların check in işlemlerini unutmaması gerekiyor. Check in işlemleri, uçuştan 60 saat önce açılıyor. Bu sayede yolcular istediği an check in yapabiliyor. Check in işlemlerinin uçuşa 1 saat kala tamamlanması gerekiyor. Uçuşa yakın bir saatte check in sistemi kapatılıyor. Qantas Airways firmasından bilet alanlar check in işlemleri için havaalanına gitmiyor. Çünkü şirket, yolcularına kolaylık sunarak mobil uygulamalar ile check in gerçekleştirmeye imkan sunuyor. Qantas Airways firmasından bilet alanlar çok kısa sürede check in işlemlerini tamamlıyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Qantas Airways firmasının bagaj hakkı kuralları değişiyor. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda farklı kurallar uygulanıyor. Yolcuların bu ayrımdan haberdar olması gerekiyor. Qantas Airways firmasının evcil hayvan taşıyıp taşımadığı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Gerekli önlemleri alan kişilerin evcil hayvanları taşınıyor. Ancak bunun için şirket yetkililerinin daha önceden bilgilendirilmesi gerekiyor. Yetkililer gerekli olan düzenlemeyi yolculara bildiriyor. Qantas Airways firmasını tercih eden yolcular el bagajlarını yanlarına alabiliyor.


Qantas Airways İkramlıklar

Qantas Airways firmasının uçuşlarında birçok ikram veriliyor. Verilen ikramların içeriği uçuştan uçuşa değişiyor. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında aynı ikramlar kullanılmıyor. Bu firmayı tercih edenler kapalı kutuda ikramlarla karşılaşıyor. Şirket kapalı kutuda verdiği ikramlar sayesinde temizliğe çok önem verdiğini gösteriyor. Qantas Airways firmasında yiyecek ve içecek hizmeti de bulunuyor.


Koltuk Seçimi

Qantas Airways uçuşlarında yolcular farklı koltukları tercih edebiliyor. Çünkü uçaklarda birden fazla koltuk türü bulunuyor. Business sınıfında Premium plus adı verilen koltuklar bulunuyor. Bu koltuklar son teknoloji ile donatıldığı için fazlaca tercih ediliyor. Ekonomi sınıfından bilet alanlar business kısmındaki koltukları tercih edemiyor. Ekonomi sınıfında standart koltuklar bulunuyor. Standart koltukların diz mesafesi geniş oluyor.

Qantas Airways Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Qantas Airways из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Qantas Airways авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Qantas Airways вы можете отправиться в крупные зарубежные города Melbourne, Adelaide, Gold Coast, Auckland, Perth.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Qantas Airways, указаны как Avustralya, Avustralya, Türkiye, Samoa, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Qantas Airways имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Qantas Airways по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Qantas Airways авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Qantas Airways рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Qantas Airways О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok