Thai Airways Intl Tickets, Cheap Flights

Thai Airways Intl Bilgileri

Headquarter

Bangkok

Year of Foundation

1960

Number of Destinations

0

Number of Countries Flying

0

Total Aircraft Number

95

IATA Code

TG

Thai Airways Intl Hakkında

Thai Airways Intl bilet

Tayland’ın ulusal havayolu firması olan Thai Airways Intl, 90 uçaklık filoya sahiptir. Şirket, iç ve dış hat uçuşlarında yolcularına yüksek kalitede hizmet sağlamak için çalışır. Thai Airways Intl, United Airlines, Lufthansa ve Air Canada gibi ulusal firmalar ile iş ortaklıklarına sahiptir. Bangkok Suvarnabhumi International Havalimanı merkezli uçuşlar gerçekleştiren Thai Airways Intl aynı zamanda Star Alliance’ın kurucu üyeleri arasında yer almaktadır.

Thai Airways Intl Rota ve Seferleri

En uzun menzilli ve aktarmasız uçuşlarda bir numara olan şirket Bangkok´tan New York ve Los Angeles´e non-stop uçuş hizmeti sağlamaktadır. 90 uçaklık filosu ile 51 ülkede 75 noktaya günlük olarak uçuşlar gerçekleştirmektedir. Thai Airways Intl iç hat uçuşları Bangkok, Chiang Rai, Chiang Mai, Hat Yai, Phuket, Krabi, Khon Kaen, Ubon Ratchathani, Surat Thani, Udon Thani şehirlerine yapılır.
Dış hat uçuşlarında Thai Airways Intl, Auckland, Beijing, Bangalore, Brisbane, Mumbai (Bombay), Brussels, Guangzhou, Kolkata, Chongqing, Colombo, Copenhagen, Changsha, Dhaka, Delhi, Denpasar Bali, Dubai, Frankfurt, Fukuoka, Gaya, Hanoi, Hong Kong, Islamabad, Jakarta, Karachi, Kunming, Kathmandu, Kuala Lumpur, Lahore, London, Luang Prabang, Chennai (Madras), Muscat, Melbourne, Milan, Manila, Munich, Nagoya, Osaka, Oslo, Paris, Penang, Perth, Phnom Penh, Busan, Yangon, Rome, Seoul, Ho Chi Minh City, Shanghai, Singapore, Sapporo, Stockholm, Sydney, Tehran, Taipei, Tokyo, Varanasi, Vientiane, Xiamen, Zurich Moscow uçuş noktalarına günde bini aşkın seferler düzenler.


Check-in İşlemleri

Thai Airways Intl uçuşları için online check-in işlemi uçuş saatinden 24 saat önce aktif hale gelir ve uçuştan 1 saat önce kapanır. Havalimanındaki check-in işlemleri sefer vaktinden 40 dakika önce sona erer.


Bagaj Hakkı Kuralları

Her yolcu Thai Airways Intl uçuşları için 1 el bagajı, 1 kabin içi bagajı ücretsiz olarak taşıyabilir. Kabin içi bagajlar en fazla 56x45x25 cm ve 7 kg ağırlığında olmalıdırlar. El bagajları ise 37,5x25x12.5 cm boyutlarından ve 1.5 kg’dan ağır olamaz. Kabin bagajları Ekonomi sınıfı için 30 kg, Premium Ekonomi sınıfı için 30 kg ve Royal Silk sınıfı için 40 kg’dır. Bebekler için bagaj hakkı 10 kg’dır.


Thai Airways Intl İkramlıkları

Ekonomi sınıfı yolculara kısa mesafeli uçuşlar için soğuk sandviç uzun mesafeli uçuşlarda sıcak yemekler ikram edilirken, Royal Silk sınıfı yolcularına her uçuşlarında sıcak yemek, tatlı, meyve servisi yapılır. Thai Airways Intl, soğuk, sıcak, alkollü, alkolsüz içecek alternatiflerine sahiptir. Özel yemek talep edecek yolcular uçuş öncesi gerekli bilgilendirmeyi yapmalıdır.


Koltuk Seçimi

Yolcular, Thai Airways Intl uçuşlarında koltuk seçimi yaparken ekstra ücret ödemezler. Check-in işlemleri sırasında yolcular koltuk seçimlerini gerçekleştirebilir.


Thai Airways Intl Özel Programları

  • Thai Mil Programı
Yolcular, gerçekleştirdikleri uçuşların destinasyonuna göre mil kazanırlar. 5000 milden az mesafeye uçan yolcular en az 5000 mil kazanırlar. Platinum ve Gold statü üyeleri her uçuştan en az 500 mil kazanırken Gümüş ve Standart statülü yolcular en az 200 mil kazanırlar.
  • Lounge
Royal Silk sınıfından yolcular için ücretsiz olan lounge hizmetinde açık büfe, bar, ücretsiz wifi, 3 VIP odası, engelliler dahil olmak üzere lavabolar yer alır.
  • Thai Sky Connect
Yolcuları, her daim internete erişebilsin diye Thai Airways Intl, Airbus 380-800, 350-900 ve Boeing 787 uçaklarında ücretsiz wifi hizmeti verir.


İletişim

Web site: www.thaiairways.com
Telefon numarası: +66(2) 356-1111
E-mail: contact@service.thaiairways.com
Faks: +66(2) 356-2222
Adres: 6 LARN LUANG ROAD, BANGKOK 10100
 
 
 

Cheapest Thai Airways Intl Flights


TG Thai Airways Intl 17 February 2023
Bangkok Phuket 1,179 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 23 March 2023
Bangkok Hong Kong 2,704 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 20 March 2023
Bangkok Hong Kong 2,924 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 20 March 2023
Hong Kong Bangkok 3,706 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 27 March 2023
Hong Kong Bangkok 4,019 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 24 February 2023
Lahore Bangkok 8,652 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 25 March 2023
Denpasar Antalya 18,965 TL
Satın Al

Thai Airways Intl Hakkında En Faydalı Yorumlar

Very Good ( )
Good ( )
Medium ( )
Bad ( )
Very Bad ( )
Average Point

0

Yorum Yok