Saudi Arabian Airlines Uçak Bileti

Saudi Arabian Airlines Hakkında

Saudi Arabian Airlines

Saudi Arabian Airlines, 1945 yılında kurulmuş bir hava yolu şirketi olarak biliniyor. Kurulduğu ilk yıldan itibaren devamlı kendisini geliştiren bu şirket, müşterilerine güler yüzle hizmet veriyor. Havayolu, dünyanın en büyük üçüncü havayolu şirketi olarak görülüyor. Saudi Arabian Airlines şirketinin merkezi Cidde’de bulunuyor. Saudi Arabian Airlines, Suudi Arabistan’ın bayrak taşıyan hava yolu şirketi olarak adlandırılıyor. Havayolu bünyesinde birçok çalışan bulunuyor. Bu çalışanların büyük bir kısmını kadınlar oluşturuyor.


Saudi Arabian Airlines Rota ve Seferleri

Saudi Arabian Airlines havayolunu tercih edenler birçok rota ile karşılaşıyor. Saudi Arabian Airlines, dünya üzerinde 100’den fazla noktaya uçuş gerçekleştiriyor. Saudi Arabian Airlines şirketinin uçuş gerçekleştiği ülkeler:
•Libya 
•Amerika
•Cezayir
Uçuş planlanan rota sayısı ise artıyor. Bu 100 noktanın hepsini iç hatlar oluşturmuyor. İç hat seferleri de dış hatlar gibi birçok yolcu tarafından talep ediliyor.


Check-in İşlemleri

Saudi Arabian Airlines uçak bileti alanlar, check-in işlemlerini zorlanmadan yapıyor. Çünkü hava yolu şirketi bu işlem için basit ve pratik bir sistem geliştiriyor. Online check-in işlemleri bilgisayar, tablet veya akıllı telefon üzerinden yapılıyor. Birçok yolcu online check in için akıllı telefon kullanmayı tercih ediyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Saudi Arabian Airlines resmi internet sitesi, kullanıcılarına bagaj hakkı kurallarını detaylı bir şekilde sunuyor. Bu bagaj hakkı kurallarına göre müşteriler işlem yapıyor. Müşterilere her bir adet bavulu ücretsiz taşıma hakkı veriliyor. Ancak bu hak 1 bavul ile sınırlı tutuluyor. Yolcuların 1 bagajı geçen her bagaj için ekstra ücret ödemesi gerekiyor.


Saudi Arabian Airlines İkramlıklar

Saudi Arabian Airlines uçak bileti alan kişiler farklı ikramlardan yararlanabiliyor. Bu hava yolu firması ikramlara oldukça önem veriyor. Çünkü müşterilerin ikrama önem verdiğini biliyor. Ancak uçuşun süresine göre ikram sıklığı bulunuyor. Buna bağlı olarak iç uçuşlarda daha az ikram görülebiliyor. Verilen ikramların büyük bir çoğunluğu ambalajlı bir şekilde sunuluyor. İkramlarında ambalaj kullanılması müşterilerin hoşuna gidiyor. Günümüzde birçok kişi hijyene önem veriyor.


Koltuk Seçimi

Saudi Arabian Airlines rotalarına resmi internet sitesinden ulaşılabiliyor. Bu rotalara bağlı olarak koltuk seçilebiliyor. Koltuk seçme işlemlerinin uçuştan en az 2 saat önce yaptırılması gerekiyor. Saudi Arabian Airlines firmasından uçak bileti alanlar uçuş bilgilerini doğru bir şekilde girerek online check-in yaptırabiliyor. Online check in işlemlerinde koltuk seçimi gerçekleştiriliyor. Koltuk seçiminin gerçekleştirilmesi için firma çalışanlarından da yardım alınabiliyor.


Saudi Arabian Airlines Özel Programları

Saudi Arabian Airlines firması devamlı kendisini geliştirmeyi amaçlıyor. Bu amaç etrafında didinen şirket yetkilileri müşterilere farklı avantajlar sunuyor. Bu avantajlar birçok kişinin firmayı tercih etmesini sağlıyor. Bu avantajlar arasında ücretsiz bilet, ekstra ikram, ekstra bagaj hakkı gibi konular bulunuyor. Saudi Arabian Airlines firması çalışanlarından alınan özel kartla mil biriktirilebiliyor. Bu mil sayesinde firmadan ücretsiz veya indirimli bir şekilde bilet alınabiliyor. Alınan bilet uçuşlarda rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Bu avantajı kullanan birçok yolcu bulunuyor.


​Saudi Arabian Airlines İletişim

Saudi Arabian Airlines Telefon Numarası:
E mail adresi: Alfursan@saudica.com
Web sitesi: www.saudia.com
Telefon numarası: +966540000005
Adres: Saudia, PO Box 24724, Cidde 21446, Suudi Arabistan
 

En Ucuz Saudi Arabian Airlines Uçak Biletleri


SV Saudi Arabian Airlines 02 Eylül 2022
Medine İstanbul 2,746.94 TL
SV Saudi Arabian Airlines 01 Eylül 2022
Medine İstanbul 2,746.94 TL
SV Saudi Arabian Airlines 03 Eylül 2022
Medine İstanbul 2,746.94 TL
SV Saudi Arabian Airlines 04 Eylül 2022
Medine İstanbul 2,746.94 TL
SV Saudi Arabian Airlines 05 Eylül 2022
Medine İstanbul 2,746.94 TL
SV Saudi Arabian Airlines 10 Ağustos 2022
Medine İstanbul 3,741.4 TL
SV Saudi Arabian Airlines 11 Ağustos 2022
Medine İstanbul 3,741.4 TL
SV Saudi Arabian Airlines 20 Ağustos 2022
Medine İstanbul 3,885.98 TL
SV Saudi Arabian Airlines 05 Eylül 2022
Abha İstanbul 4,083.18 TL
SV Saudi Arabian Airlines 23 Ağustos 2022
Al Baha İstanbul 4,509.99 TL
SV Saudi Arabian Airlines 08 Eylül 2022
Addis Ababa İstanbul 5,195.15 TL
SV Saudi Arabian Airlines 03 Eylül 2022
Addis Ababa İstanbul 5,262.15 TL

Saudi Arabian Airlines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Average Point

0

Yorum Yok