Royal Brunei Uçak Bileti

Royal Brunei Bilgileri

Headquarter

Bandar Seri Begavan

Year of Foundation

1974

Number of Destinations

72

Number of Countries Flying

0

Total Aircraft Number

14

IATA Kodu

BI

Royal Brunei Hakkında

Royal Brunei

Royal Brunei, Brunei Sultanlığı’nın bayrak taşıyıcı hava yolu firması olarak görülüyor. Şirketin merkezi ise Bandar Seri Bagawan’da bulunuyor. Şirketin 1974 yılında kurulduğu biliniyor. Ancak şirket kurulduğu ilk andan itibaren hizmet vermiyor. Şirket, 1975 yılında havacılık faaliyetlerine başlıyor. Royal Brunei, kurulduğu ilk andan itibaren güler yüzle hizmet vermeyi esas alıyor. Şirket çalışanları birçok eğitime katıldıktan sonra hizmet vermeye başlıyor. Bu da şirketin, yolculara ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Royal Brunei, en çok Brunei Uluslararası Havalimanı’nı kullanıyor.


Royal Brunei Rota ve Seferleri

Royal Brunei, yurt içine ve yurt dışına pek çok uçuş gerçekleştiriyor. Bu uçuşlardan pek çok kişi memnun kalıyor. Royal Brunei uçak bileti satın alanlar, uçağın rotasını ve saatini kolay bir şekilde görebiliyor.
Royal Brunei uçakları çoğunlukla son teknoloji ile donatılıyor. Royal Brunei filosunda 18 uçak bulunuyor. Bu uçaklarla pek çok yere sefer düzenleniyor. Royal Brunei firmasının sefer gerçekleştirdiği yerlerden bazıları:
•Bahreyn
•Kuveyt
•Suudi Arabistan
Royal Brunei firmasının bilet satışı her geçen yıl daha fazla oluyor.


Check-in İşlemleri

Check in işlemleri, birçok kişi tarafından merak ediliyor. Royal Brunei uçak bileti satın alanların check in işlemleri kolay bir şekilde tamamlanıyor. Çünkü check in işlemleri akıllı telefon üzerinden tamamlanabiliyor. Royal Brunei firmasından bilet alanlar check in işlemleri için havaalanına gitmediği için memnun kalıyor. Bu sayede yolcular check in işlemleri için ekstra zaman harcamıyor.
Check in işlemleri uçuş saatine 90 dakika kalaya kadar gerçekleştirilebiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Royal Brunei firmasından uçak bileti satın alanlar bagaj kuralları için farklı kriterlere göre sınıflandırılabiliyor. Çünkü business ve ekonomi sınıfının bilet kuralları değişiklik gösteriyor. Business sınıfından bilet alanlara 2 el bagajı hakkı tanınıyor. Bu bagajların 12 kilogramı geçmemesi gerekiyor. Ekonomi sınıfı için ise tek el bagajı hakkı tanınırken bu bagajın 7 kilogramı geçmemesine özen gösteriliyor. Royal Brunei firması, ekstra bagajlar için 8-95 dolar arasında değişen ücretler talep ediyor.


Royal Brunei İkramlıklar

Royal Brunei firması, dini değerlere önem veren bir menü oluşturuyor. Bu menünün sağlıklı olması için farklı ürünler tercih edilebiliyor. Royal Brunei firmasına ikramlar için özel sipariş verilebiliyor. Ancak özel sipariş verebilmek için uçuştan 24 saat önce firmayı aramak gerekiyor. Royal Brunei firmasında verilen ikramlarla beraber uluslararası dizi ve filmler de izlenebiliyor.


Koltuk Seçimi

Royal Brunei firmasından uçak bileti satın alanlar koltuk seçimlerini farklı sürelerde yapabiliyor. Koltuk seçimi, uçak bileti alırken veya check in işlemleri sırasında yapılıyor. Check in işlemleri sırasında yapılan koltuk seçimi için ekstra ücret talep edilmiyor. Uçak bileti satın alırken ise ekstra ücret talep edilebiliyor. Acil çıkış kısmında bulunan koltuklarının seçilmesi ise özel şartlara bağlanıyor. Bu koltukları herkes seçemiyor.


Royal Brunei Özel Programları

Royal Brunei firması birçok farklı avantaj sunuyor. Royal Brunei firması farklı kurumlarla anlaşma sağlıyor. Farklı kurumlardan yapılacak alışverişlerle mil kazanılabiliyor. Kazanılan millerle uygun bilet satın alınabiliyor. Royal Brunei firmasının kampanyalarına ücretsiz bir şekilde katılabiliyor. Royal Brunei firması yılın bazı dönemlerinde farklı kampanyalar sunuyor. Bu kampanyalar ile bedava uçuş hakkı kazanılabiliyor.


Royal Brunei İletişim

Royal Brunei telefon numarası: (673) 236 7833
E mail adres: royalskies@rba.com.bn
Web sitesi: www.flyroyalbrunei.com
Adres: Royal Brunei Airlines Sdn Bhd Posta Kutusu 737 Bandar Seri Begawan BS 8671 Brunei Sultanlığı

Royal Brunei Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Average Point

0

Yorum Yok