Etihad Airways Flight Tickets

Most Popular Etihad Airways Flights

EY Etihad Airways 27 December 2023
İstanbul Butuan 29,438 TL
Buy
EY Etihad Airways 09 December 2023
Abu Dabi İstanbul 7,612 TL
Buy
EY Etihad Airways 15 December 2023
Atina Tokyo 12,066 TL
Buy
EY Etihad Airways 22 December 2023
Bangkok İstanbul 13,589 TL
Buy
EY Etihad Airways 13 January 2024
Brisbane İstanbul 23,005 TL
Buy
EY Etihad Airways 05 August 2024
Brüksel Gan Island 20,603 TL
Buy
EY Etihad Airways 17 December 2023
Delhi İstanbul 9,305 TL
Buy
EY Etihad Airways 09 February 2024
Doha Melbourne 115,962 TL
Buy
EY Etihad Airways 02 January 2024
Guangzhou İstanbul 11,589 TL
Buy
EY Etihad Airways 09 December 2023
Haydarabad Toronto 33,664 TL
Buy
EY Etihad Airways 09 January 2024
İslamabad İstanbul 11,726 TL
Buy
EY Etihad Airways 01 July 2024
Jakarta İstanbul 9,523 TL
Buy
EY Etihad Airways 20 December 2023
Kahire Tokyo 12,569 TL
Buy

Fast access

Etihad Airways Hakkında

Etihad Airways tickets

2003 yılından beri hizmet vermekte olan Etihad Airways, Birleşik Arap Emirlikleri’nin ikinci büyük havayolu firmasıdır. Merkez, başkent Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’dır. Firma, 102 uçağa sahiptir ve filosunda Airbus A320-200, Airbus A380-800, Airbus A321-200, Airbus A321neo, Airbus A350-1000, Boeing 777-9, Boeing 777-300ER, Boeing 787-9 ve Boeing 787-10 model uçaklar yer alır. Etihad Airways, Ekonomi, Residence, First Apartments, First Suite ve Business Studio olmak üzere beş yolcu sınıfı bulunmaktadır.

Etihad Airways Rota ve Seferler

Etihad Airways bir haftada Orta Doğu, Afrika, Avrupa, Asya, Amerika ve Avustralya genelinde 1000’den fazla uçuş gerçekleştirir. Firma, Türkiye’de İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı’na uçar. Etihad Airways yurt içi seferleri Abu Dabi Uluslararası Havaalanı, Al Maktoum Uluslararası Havaalanı ve Sharjah Uluslararası Havaalanı’na düzenlenir.
Uluslararası Etihad Airways rotaları arasında Avustralya, Avusturya, Azerbeycan, Belçika, Brezilya, Kanada, Çin, Kolombiya, Kıbrıs, Ekvador, Mısır, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Endonezya, İran, Irak, İrlanda, İtalya, Japonya, Kazakistan, Kenya, Küveyt, Libya, Lüksemburg, Myanmar, Nepal, Afganistan, Ermenistan, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belarus, Bulgaristan, Kamboçya, Kamerun, Çad, Danimarka, Cibuti, Etiyopya, Gürcistan, Ürdün, Lübnan, Malezya, Maldivler, Nijerya, Pakistan, Peru, Senegal, Rusya, Suudi Arabistan, İspanya, Sri Lanka, Sudan, Moritanya, Fas, Umman, Filipinler, Porto Riko, Katar, Kongo Cumhuriyeti, Sırbistan, Seyşel Adaları, Singapur, Güney Afrika, Güney Kore, İsviçre, Türkiye, Uganda, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Suriye, Tanzanya, Tayland, Vietnam ve Yemen bulunur.


Check-in İşlemleri

Online check in uçuştan 30 saat öncesine dek aktiftir. Rezervasyon referansı, bilet numarası ya da Etihad Guest numarası ile işlem, kısa sürede yapılabilir. Mobil biniş kartı pek çok havaalanında geçerlidir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Ekonomi sınıfı için bagaj hakkı 7 kilogram, Business, First Class ve Residence sınıfı için 2 parça – 12 kilogramdır. Check in bagaj limiti farklı yolcu sınıfları için aşağıda sıralandığı gibidir.
  • Ekonomi sınıfı: 23 kg
  • Ekonomi Saver and Classic: 30 kg
  • Ekonomik Flex: 35 kg
  • Business Class: 40 kg
  • First Class: 50 kg
  • Residence: 4 x 32 kg


Etihad Airways İkramlıkları

Etihad Airways yemekleri, tüm Etihad uçuşlarında her kabin sınıflarında ücretsizdir. Ekonomi sınıfı yolcular 3 ana yemek seçeneğinden ve alkollü & alkolsüz içeceklerden oluşan bir bar servisinden yararlanabilirler. Ana yemekten sonra çay, kahve, tatlı servisi yapılır. Etihad'daki tüm yemekler Helal sertifikalıdır. Kalkıştan en geç 24 saat önce dini ya da sağlık sebeplerinden dolayı özel diyetler uygulayan yolcular rezervasyon yaptırmalıdır.


Koltuk Seçimi

Ekonomi sınıfı, Ekonomi saver veya Classic sınıf yolcuları koltuklarını online check-in açılır açılmaz, uçuştan en geç 1 saat öncesine kadar ücretsiz olarak rezerve edebilir.


Etihad Airways Özel  Programları

  • Etihad Guest
Etihad Airways ile sık uçak yolculara avantajlar sunan program, 2006 yılından beri aktiftir. Etihad Guest puanları, ekstra bagaj, öncelikli check-in, bilet yükseltmeleri ve online mağazalardaki ürünler için kullanılabilir. Statüsüne göre yolcular, uçuşlarından daha çok puan kazanır. American Airlines ile ortaklığın bir parçası olarak, American Airline sadakat programı AAdvantage Etihad Airways biletleri için kullanılabilir.
  • Booking.com
Etihad Guest üyeleri, booking.com ve Etihad Airways iş ortaklığı sayesinde site üzerinden yaptıkları rezervasyonlarda mil kazanırlar.


İletişim

Etihad Airways Telefon Numarası: +97125110000
E-mail adresi:  [email protected]
Web sitesi: www.etihad.com
Adres: P.O.Box 35566, Head Office, Khalifa City A, Abu Dhabi, United Arab Emirates

 

Etihad Airways Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)

You can find all Etihad Airways flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Etihad Airways flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Etihad Airways flight ticket, you can go to Malaga, Sukkur, Brussels, Gan Island, Koh Samui major foreign cities.
The popular countries to which Etihad Airways airlines go are listed as Türkiye, Endonezya, Endonezya, Çin, Endonezya.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Etihad Airways airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Etihad Airways customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Etihad Airways flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Etihad Airways flights. It may vary depending on the flight time.

Etihad Airways About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok