Aeroflot Flight Tickets

Fast access

Aeroflot Hakkında

Aeroflot tickets

Rusya’nın resmi havayolu olan Aeroflot, 15 Temmuz 1923 yılında Dobroflot ismi ile kurulmuş ve 1932 yılında günümüzdeki ismini almıştır. Hizmet süresi ile dünyanın en eski havayolu firmalarından biri olan Aeroflot, Rusya içi ve uluslararası uçuşlar düzenler. 2006 senesinden beri Sky Team üyesi olan kurum, Air France, Bulgaria Air, KLM, Air Europa, Baltic, Estonya Hava Yolları, Finnair ve Korean Air gibi dünyaca ünlü firmalar ile anlaşmalara sahiptir. Şirketin uçakları arasında Boeing 777-300ER, Boeing737, Суперджет 100-95В, AirbusA320, Airbus A321 ve Airbus A330 yer alır. Aeroflot’un merkezi Moscow Sheremetyevo International havalimanındadır.

Aeroflot Rota ve Seferleri

Dünya genelinde 54 ülkede ve Rusya’da 41 destinasyonda 146 farklı noktaya seferler düzenleyen Aeroflot, 214 uçaklık filoya sahiptir. Kurumun, İstanbul ve Antalya olmak üzere Türkiye’de 2 şehre uçuşları mevcuttur.
Rusya içi Aeroflot uçuşları şu şehirlere gerçekleştirilir: Anapa, Sochi, Arkhangelsk, Astrakhan, Barnaul, Chelyabinsk, Magadan, Gelendzik, Nizhniy Novgorod, Chita, Kemerovo, Kaliningrad, Khabarovsk, Krasnojarsk, Krasnodar, Samara, Kazan, Murmansk, Magnitogorsk, Mineralnye Vody, Nizhnekamsk/Naberezhnye Chelny, Nizhnevartovsk, Novokuznetsk, Omsk, Novosibirsk, Perm, Petropavlovsk Kamchatsky, Orenburg, Rostov-on-Don, Surgut, Stavropol, Tyumen, Tomsk, Ufa, Ulan Ude, Volgograd, Vladivostok ve Yakutsk.
Aeroflat yurt dışı uçuşları şu şehirlere yapılır: Malaga, Alicante, Amsterdam, Athens, Barcelona, Belgrade, Berlin, Beirut, Beijing, Bangkok, Bologna, Brussels, Budapest, Bucharest, Cairo, Guangzhou, Copenhagen, Dubrovnik, Delhi, Dresden, Duesseldorf, Dubai, Frankfurt, Geneva, Hannover, Hamburg, Hanoi, Havana, Helsinki, Heraklion, Hong Kong, Phuket, Hurghada, Irkutsk, Innsbruck, Chisinau, Karlovy Vary, Krakow, Los Angeles, Larnaca, London, Lyon, Madrid, Miami, Milan, Male, Munich, Nice, New York, Oslo, Paris, Prague, Riga, Rome, Seoul, Ho Chi Minh City, Shanghai, Thessaloniki, Sofia, Split, Sharm El Sheikh, Stockholm, Stuttgart, Tenerife, Tehran, Tivat, Tallinn, Tel Aviv Yafo, Tokyo, Ulaanbaatar, Venice, Vienna, Vilnius, Warsaw, Washington, Zagreb, Zurich Baku, Yerevan, Bishkek, Karaganda, Khudzhand, Minsk, Simferopol, Samarkand, Tashkent, Tbilisi


Check-in İşlemleri                      

Hızlı bir şekilde online check-in yapmak isteyen Aeroflot yolcuları, uçuştan 24 saat öncesinde açılır ve son 45 dakika kala kapanır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Aeroflot yolcuları için bagaj sınırı Ekonomik sınıfı için 1 adet 23 kg, Comfor sınıfı için 23 kg’dan 2şer adet, Business sınıfı için 32 kg’dan 2 tanedir. Kabin içi bagajlar Ekonomi ve Comfort sınıfları için 10 kg ve Business için 15 kilogramdır.


Aeroflot İkramlıkları

Aeroflot ikramlıkları uçuş yapılan ülkeye göre farklılık gösterir. Ekonomi yolcuları için kahvaltılıklar, soğuk ve sıcak yiyecekler, atıştırmalıklar seçenekler arasındadır. Comfort ve Business yolcuları için alternatifler daha geniştir. Özel yemek isteğinde bulunacak yolcular uçuş öncesi bildirimde bulunabilir.


Koltuk Seçimi

Aeroflot uçaklarının ön kısmı Business class, orta kısmı Comfort class ve geri kalan kısımları ise Ekonomi classtır. Kontuarlardan check-in yapan yolcular koltuk seçimi için özel istekleri varsa bildirebilir.


Aeroflot Özel Programları

  • Aeroflot Bonus
Aeroflot yolcuları uçtukça puan kazandıkları Aeroflot Bonus programına sahiptirler. Puanlarını kullanan yolcular uçak bileti alabilir, bilet sınıflarını yükseltebilir veya uçak içi hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilir.
  • Wifi Hizmeti
Uçuş sırasında yolcularına wifi sağlayan Aeroflot, hizmet için ekstra ücret talep eder. Wifi’dan yararlanmak isteyen yolcular rezervasyon yaparken ya da uçuş esnasında ödemeyi gerçekleştirebilir.


İletişim

Web sitesi: www.aeroflot.ru
Telefon numarası: +7 (499) 500 68 67 / +7 (495) 223 55 55 / 8 800 444 55 55
Faks: +7 (499) 500 68 67
Adres: st. Arbat. 10, Moscow, 119002
E-posta adresi: [email protected] / [email protected]
 

Aeroflot Flight Tickets FAQ (Frequently Asked Questions)

You can find all Aeroflot flight tickets from the list that appears after choosing a route on Bilet.com flight ticket page.
If you have completed your Bilet.com membership, you will receive instant information about all active campaigns. In addition, if you use a mobile application, you will receive a notification directly on your phone. When these campaigns are active, you will be able to buy Aeroflot flight tickets in valid date ranges and on routes that comply with the campaign conditions.
With a Aeroflot flight ticket, you can go to Antalya, Bodrum, Istanbul, Moscow, Sochi major foreign cities.
The popular countries to which Aeroflot airlines go are listed as Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye.
In general, the baggage policies of many airlines are the same. Aeroflot airlines have a luggage limit of 23 kg for economy class and 32 kg for business class. You can take items with a maximum weight of 8 kg in the overhead baggage.
Firearms or non-firearms, scissors, pocketknife and other pointed items are not allowed in hand luggage.
You can reach Aeroflot customer service from the contact numbers on their official website.
Check-In process of Aeroflot flight ticketsBilet.com Check-Infrom the page.
Hot / cold meals are served on international and transoceanic flights of Aeroflot flights. It may vary depending on the flight time.

Aeroflot About Comments

Very good ( )
Good ( )
Middle ( )
Bad ( )
Too bad ( )
Average Score

0

Yorum Yok