Spirit Airlines Spirit Airlines Авиабилеты

Главное управление

Florida

Год основания

1983

Количество очков полета

83

Количество летающих стран

18

Общее количество самолетов

174

Статус продаж

Aktif

Spirit Airlines Hakkında

Spirit Airlines firması Kuzey Amerika’nın en büyük dördüncü hava yolu şirketi olarak biliniyor. Bunun yanında firma Kuzey Amerika’da bulunan ultra düşük maliyetli taşıyıcılar arasında başı çekiyor. Spirit Airlines firmasının 1983 yılında kurulduğu biliniyor. Firma, kurulduğu tarihten itibaren yolcularını düşük bütçelerle uçurmayı amaçlıyor. Bu konuda da oldukça başarılı olduğu biliniyor. Spirit Airlines firmasını tercih edenler çok daha düşük ücretlere seyahat edebiliyor.


Spirit Airlines Rota ve Seferleri

Spirit Airlines firması genel olarak Amerika Birleşik Devletleri’ne, Karayipler’e ve Latin Amerika ülkelerine uçuşlar gerçekleştiriyor. Gerçekleştirilen uçuşların bilgileri firmanın resmi internet sitesinde yazıyor. Dileyen kişiler bu siteden yardım alabiliyor. Spirit Airlines uçak bileti ücretleri diğer firmalardan çok daha aşağıda oluyor. Spirit Airlines uçak filosunda 175 tane uçak bulunuyor. Bu uçak sayısı şirket yönetimi tarafından yeterli olarak görülmüyor. Bundan dolayı daha fazla uçak alma anlaşmaları yapılıyor. Spirit Airlines firmasının uçuş yaptığı şehirlerden bazıları:
  • Washington
  • New Mexico
  • Minnesota
Spirit Airlines firmasının merkezi Florida’da bulunuyor.


Check-in İşlemleri

Spirit Airlines şirketi müşterilerine pratik ve kolay bir check in imkanı sunuyor. Bu imkanla beraber kolay bir şekilde check in yapılabiliyor. Check in işlemlerini yapmak için uzun bir süre bulunuyor. Uçuşa son 1 saat kala check in işlemlerinin tamamlanmış olması gerekiyor. Ancak havaalanında çalışan kişiler de check in işlemlerinde yardımcı olabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Spirit Airlines firmasının ücretsiz bagaj hakkı bulunuyor. Her yolcu 23 kilograma kadar olan bir bagajını ücretsiz bir şekilde taşıtabiliyor. Ancak bu oranı geçen bagajlar için ekstra ücret ödemek gerekiyor. Ekstra ödemeleri belirleyen birçok etken bulunuyor. Seferin yurt içinde veya yurt dışında olması ödenecek olan miktarın belirlenmesinde dikkat edilen hususlar arasında yer alıyor. Spirit Airlines firmasını tercih eden kişilerin ücretsiz bagaj hakkına sahip olabilmesi için bagajlarının 203 cm’yi geçmemesi gerekiyor.


Spirit Airlines İkramlıklar

Spirit Airlines firması, ekonomi sınıfından alınan biletler için ikram servisi yapmıyor. Spirit Airlines firmasını tercih edenlerin ikramlardan faydalanması için business sınıfından bilet alması gerekiyor. Spirit Airlines uçak bileti fiyatları ekonomi ve business sınıfları için farklı oluyor. Spirit Airlines özel diyet gereksinimlerini içeren istekleri kabul etmiyor. Ancak menüyü oldukça geniş tutuyor.


Koltuk Seçimi

Spirit Airlines firmasının uçaklarında farklı koltuklar bulunuyor. Standart olan koltuklar check in işlemleri sırasında ücretsiz bir şekilde seçilebiliyor. Ancak bazı koltuklar için ödeme yapmak gerekebiliyor. Birlikte yolculuk etmek isteyen kişiler aynı sırada bulunan koltukları tercih edebiliyor. Acil çıkış kısımlarında bulunan koltukları tercih edenlerin acil durum anında ekibe yardım etmesi gerekiyor.

Spirit Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Spirit Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Spirit Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Spirit Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Spirit Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Spirit Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Spirit Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Spirit Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok