Meksika Авиабилеты

Информация о Meksika

Код страны

MX

Временной период

America/Tijuana

Язык

İspanyolca

Валюта

Meksika Pesosu

Телефонный код

52

Столица

Meksiko

Самые популярные рейсы Meksika

LH Lufthansa 16 июль 2024
Ankara Meksiko 92 042 TL
Купить
AM Aeromexico 13 июль 2024
Havana Cancun 22 930 TL
Купить
AC Air Canada 10 июль 2024
İstanbul Meksiko 23 058 TL
Купить
IB Iberia 22 июль 2024
Παρίσι Merida 37 169 TL
Купить
DL Delta Air Lines 04 сентябрь 2024
Cancun Miami 13 091 TL
Купить

Meksika Стоимость авиабилетов

Havana Рейсы Cancun занимают в среднем 1 часов10 минут.

История Компания Отправление Прибытие Цена
13.07.2024 Aeromexico Havana Cancun 22 930 TL
10.07.2024 Air Canada İstanbul Meksiko 23 058 TL
22.07.2024 Iberia Παρίσι Merida 37 169 TL
16.07.2024 Lufthansa Ankara Meksiko 92 042 TL
Meksika Авиабилеты

Meksika Hakkında

Etrafı palmiye ağaçlarıyla çevrili plajları, Meksika biberi ve baharatlarıyla ünlü mutfağı, büyüleyici ormanları, insan kaynayan şehirleri; havai fişekli festivalleri, Frida‘nın pişmanlığı; Meksika bize ayrıntılı bir şekilde parlak hayaller çiziyor ve oradaki gerçekler beklentilerimizi karşılıyor.

Meksika’yı Neden Seviyorum

Yazar John Noble’ın kaleminden,

Meksika, gençken Aztekler ve Cortés‘in inanılmaz hikayesini okuduğum zaman ilk kez ilgimi çekti. Sırtımda çantamla birlikte ilk defa Ciudad Juárez‘den Ciudad Cuauhtémoc’ya 3 ayda gittim. Sisli ve gizemli Chiapas Dağlık Bölgesi’nde kendimi evimdeymiş gibi hissettim. O zamandan bu yana Meksika’nın pek çok bölgesini gezdim ve sahillerine, ormanlarına yanardağlarına, şehirlerine, enfes yemeklerine, muhteşem eski çağ medeniyetlerine, yaratıcı sanat ve el işçiliğine, en önemlisi de etkileyici misafirperverliği ve oldukça içten insanlarına hayran kaldım.

Bir Milletin Sanatı ve Ruhu

Meksika’nın tarih öncesi medeniyetleri, Teotihuacan’ın kule piramidi ve Palenque adlı üstün incelik ve güzellikteki Maya tapınağının da içinde bulunduğu birçok yapı inşa etmişlerdir. Ağaçlarla gölgelenmiş meydanlar ve görkemli ve zengin bir şekilde yontulmuş, taş kiliseler ve köşkler Meksika’nın İspanyol sömürgesi olduğu zamanlardan, modern Meksika’dan ise Diego Rivera ve Frida Kahlo gibi isimlerden çıkma sanat tarihine damga vuran eserler kalmıştır. Üst sınıf müzeler ve galerilerdeki eserler ülkenin büyüleyici tarihi ve sonsuz yaratıcı enerjisini barındırıyor. Halkın kültürü yeraltındaki gece kulüpleri ve başkent Meksika’daki sokak sanatından yerli kesimin yaptığı harika el işlerine kadar çok çeşitli ve canlı.

Dışarıdaki Yaşam

Büyüleyici ormanları, aktif, karla kaplı yanardağları, kaktüslerle dolu çölleri, 10,000km uzunluğundaki kıyılarına dizili sahilleri ve yabani deniz canlılarının zenginliği ile Meksika sonsuz bir macera ve hayatın büyük ölçüde açık havada yaşandığı bir yer. Burada Pasifik okyanusunun yanında yemek yiyebilir ve ya koloni zamanlarından kalma Guanajuato sokaklarında dolaşabilirsiniz. Oaxaca Dağı’nda bulutların üstündeki ormanlara doğru yürüyüşe çıkabilir ya da Karayip denizine dalabilirsiniz.

Los Mexicanos

Sizin Meksika deneyiminizin kalbinde Meksika’nın insanları olmalı. Meksika şehrinin çingenelerinden olağanüstü bir grup utangaç Chiapas köylüsü renge aşık olmaları ve alışılagelmiş festivalleriyle ünlendi. Ama onlar, zamanı empatiden daha önemli olan mantıklı bir halktı da aynı zamanda. Doğrusu Meksika’da böylesine kibar insanlarla çok nadir karşılaşabilirsiniz. Onlar büyüleyici insanlar ve nasıl misafir ağırlanacağını biliyorlar. Onlar yönetimden şikayetçiler. Ama iyi kötü şehirlerini, Meksika’nın yurtları olmazıyla, onun bütün çeşitliliğiyle, aile bağlarının güçlü olmasıyla, köklü gelenekleriyle, eşsiz agave bitki özlü likörleriyle, harika lezzetli ve Meksika biberi dolu yemekleriyle aşırı gurur duyuyorlar.

Herkes için Seyahat

Meksika her çeşitten ziyaretçiyi ağırlıyor. Riviera Maya‘daki hoş otellerde, Pasifik’teki bütçeye uygun plaj kulübelerinde ya da dağlık bölgelerdeki koloni köşklerinde kalabilirsiniz. Şık şehir restoranlarında gurmelerin yemeklerini ya da annenizin yemekleri kadar güzel yemekleri küçük sokak lokantalarında yiyebilirsiniz. Şehirden şehre neredeyse her yere giden otobüslerle ve yoğun yurtiçi uçuş ağını kullanarak, gidebilirsiniz.

Авиакомпании, летающие в Meksika

Meksika Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
При поиске авиабилета между пунктом вылета и Meksika можно выбрать наиболее подходящий из списка вылетов.
В настоящее время самая доступная цена авиабилета Meksika составляет 22 929,92 TL.