Air Serbia Air Serbia Авиабилеты

Самые популярные рейсы Air Serbia

JU Air Serbia 07 июнь 2024
Ankara Berlin 3 490 TL
Купить
JU Air Serbia 01 июнь 2024
İstanbul Budapeşte 9 109 TL
Купить
JU Air Serbia 15 июнь 2024
İzmir Londra 3 946 TL
Купить
JU Air Serbia 06 июль 2024
Amsterdam İstanbul 20 640 TL
Купить
JU Air Serbia 17 июль 2024
Atina İstanbul 3 597 TL
Купить
JU Air Serbia 23 июнь 2024
Bari İstanbul 3 370 TL
Купить
JU Air Serbia 02 июль 2024
Barselona İstanbul 10 847 TL
Купить
JU Air Serbia 03 июль 2024
Belgrad Podgorica 7 945 TL
Купить
JU Air Serbia 26 июль 2024
Βερολίνο İzmir 13 164 TL
Купить
JU Air Serbia 01 август 2024
Bolonya İstanbul 3 427 TL
Купить
JU Air Serbia 16 июль 2024
Brüksel İstanbul 4 196 TL
Купить
JU Air Serbia 17 июль 2024
Budapeşte İstanbul 3 345 TL
Купить
JU Air Serbia 19 июль 2024
Düsseldorf Ankara 4 648 TL
Купить
JU Air Serbia 27 май 2024
Frankfurt Ankara 4 446 TL
Купить
JU Air Serbia 19 июль 2024
Hamburg Ankara 21 099 TL
Купить

Air Serbia Hakkında

Air Serbia Bilet

Air Serbia, Sırbistan’ın ulusal havayolu şirketidir. Genel merkezi Belgrad’da bulunan firmanın merkezi Belgrad Nikola Tesla Havaalanı’dır. 2013 yılında ismi değiştirilene kadar Jat Airways adıyla tanınıyordu. 1 geniş gövdeli, 12 dar gövdeli ve 5 turbotrop uçak barındıran filosu ile hizmet vermektedir. Filosunu geliştirip yenileme isteğiyle müşterilerine rahat bir uçuş sunmaya devam etmek isteyen firmanın koltukları olağanüstü bir konfor sunan ödüllü Recaro BL3520 modelidir.

Avrupa, Kuzey Amerika, Akdeniz, Afrika ve Asya’ya çok sayıda uçuş düzenleniyor. 32 ülkede 63 bölgeye uçuş düzenleniyor. Bu sayede istenilen tarihte ve saatte uçak seferi bulunabiliyor. Siz de kendinize en uygun Air Serbia seferleri hakkında bilet.com sitemizden bilgi edinebilirsiniz.
Her bütçeden bilet bulabileceğiniz, uygun fiyatlı seçenekler sunan firma her ay binlerce yolcu taşımaktadır. Güvenilir ve rahat bir yolculuk geçirmek istiyorsanız bu firma tam size göre. Air Serbia bilet sahibiyseniz konforlu bir yolculuk sizleri bekliyor. Güler yüzlü personeller ile kaliteli bir hizmet anlayışı benimsenmektedir. Biletinizi temin ettiğinizde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Check-in süreleri havaalanına göre değişmekle beraber uçuş saatinizden 2 saat önce havalimanına ulaşmış olmanızı ve tüm işlemleriniz en geç 30 dakika kala bitmiş olmasını tavsiye ediyoruz. Bu işlemlerden sonra uçağınıza binerek keyifli yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Aie Serbia Hakkında

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) üyesi olan firma, yüksek kalite standartlarından ödün vermeden hizmet vermektedir. Müşterilerine en uygun biletleri, en rahat uçuşları sunmaktadır. Bütün Air Serbia uçuşları, ücretsiz su ve atıştırmalıklar içerir. Ek olarak yemek istediğiniz her şeyi uygun fiyatlarla tüketebilirsiniz. Eğer özel bir yemek dilerseniz, firma size bunu da sağlamaktadır. Dini inançlara göre, vegan ve vejetaryenlere, sağlık gereksinimlerine ve çocuklara göre yemekler sunan firma, hassasiyet gösterdiğiniz noktalara gereken değeri vermektedir. Birçok ek hizmeti olan firmada önceden koltuk rezervasyonu, ek bagaj hakkı, uçuş sırasında özel anlarını kutlama, çocuklar için refakatçı talebi yapabilirsiniz.

Air Serbia Premium Salonu’nda Sırp mutfağının en lezzetli yemeklerini uçuşunuz sırasında tadabilirsiniz. Yolculuklarda yanınızdan ayırmak istemediğiniz evcil hayvanınızla da seyahat edebilirsiniz. Bunların yanı sıra her uçuşta dağıtılan güncel dergiler ile moda, turizm, spor, kültür alanlarında en yeni bilgileri öğrenebilir, yolculuğunuzda kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Siz de bu üstün hizmetlerden en uygun fiyatla yararlanmak istiyorsanız bilet.com sitemizden Air Serbia bilet fiyatları hakkında hızlı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Air Serbia Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Air Serbia из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Air Serbia авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Air Serbia вы можете отправиться в крупные зарубежные города Belgrade, Sarajevo, Ankara, Zadar, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Air Serbia, указаны как Türkiye, İtalya, Türkiye, Türkiye, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Air Serbia имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Air Serbia по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Air Serbia авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Air Serbia рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Air Serbia О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok