Aer Lingus Aer Lingus Авиабилеты

Главное управление

Dublin

Год основания

1936

Количество очков полета

93

Количество летающих стран

22

Общее количество самолетов

56

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Aer Lingus

EI Aer Lingus 01 июнь 2024
İzmir Londra 10 008 TL
Купить
EI Aer Lingus 14 июль 2024
Amsterdam İzmir 13 584 TL
Купить
EI Aer Lingus 02 июль 2024
بورغاس، بلغاريا Zürih 9 908 TL
Купить
EI Aer Lingus 20 июль 2024
Dublin İzmir 5 126 TL
Купить
EI Aer Lingus 26 июнь 2024
Düsseldorf Dublin 12 210 TL
Купить
EI Aer Lingus 10 октябрь 2024
Glasgow İzmir 12 393 TL
Купить

Aer Lingus Hakkında

Aer Lingus билетов
Aer Lingus havayolları, İrlanda merkezli ve havacılık sektörünün en köklü şirketlerinden birisidir. Aer Lingus uçak bileti satın alarak 24 farklı ülkeye uçuşlar yapabiliyorsunuz. Firma, sembol olarak, İrlanda’nın önemli sembollerinden yonga yaprağını kullanıyor. 1936 yılından bu yana hizmet veriyor ve dünyanın farklı noktalarındaki ofisleri üzerinden insanların farklı rotalarda uçmalarını sağlıyor. Dünyanın en büyük havayolu şirketleri ile uçuş paylaşım anlaşması yaparak hizmet ağlarını genişletiyor.

Aer Lingus havayolu şirketi, 15 Nisan 1936 yılında kurulmuş ve aynı yıl içerisinde uçuş faaliyetlerine başlamıştır. İrlanda, Dublin Havalimanını faaliyet üssü olarak kullanıyor. Yaptığı yeniliklerle uçak filosunda, farklı yolcu kapasitelerine sahip 56 uçak bulunduruyor. Uçuş noktalarına da sürekli yenilerini ekliyor. 93 uçuş noktasına yaptığı tarifeli seferlerle binlerce yolcunun güvenli seyahatler yapmasını sağlıyor. Tüm müşterilerini web sitesi üzerinden güncel olarak bilgilendiriyor ve hizmetlerinden faydalanılmasını sağlıyor.


Aer Lingus Rota ve Seferleri

Aer Lingus havayolu firması, 24 ülkeye ve bu ülkelerdeki toplam 93 noktaya uçuşlar yapıyor. Havalimanı, bazı rotalarını mevsimsel programlara göre değiştiriyor. Rotaları arasında, Türkiye, Amerika, İngiltere, Kuzey Afrika ülkeleri gibi birçok yer bulunuyor.
Türkiye seferlerinde çoğu zaman İzmir Adnan Menderes Havalimanını kullanıyor. British Airways, Air Canada, Flybe, United Airlines gibi büyük havayolu şirketleri ile codeshare anlaşması yaparak dünya genelinde uçuş noktaları ve sefer sayılarını artırıyor.


Check-in İşlemleri

Aer Lingus uçak bileti online check-in işlemleri için başlangıç ve bitiş saat seçeneklerini uçuş noktalarına göre değiştiriyor. Aer Lingus havayolları, Avrupa’nın bazı noktalarına yapılan uçuşlar için online check-in işlemlerini, uçuştan 4 saat önce kapatıyor. Dünyanın farklı noktalarına uçuş için bilet alanlar, check-in işlem detaylarını öğrenmelidir.
Online check-in işlemleri yapmak isteyenler, Aer Lingus web sitesi ya da acente üzerinden yapabiliyor. Havalimanlarında da kontuarlar ile check-in işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun için havalimanına daha erken gelmeniz gerekecektir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Aer Lingus uçak bileti sahibi olanlar, Avrupa uçuşlarında yanlarında 7 kg’a kadar kabin bagajı, 20 kg’a kadar kargo bagajı bulundurabiliyor. İki parça bagajı olanlar 20’şer kg’dan toplam 40 kg bagajı ücretsiz taşıyabiliyor. Uçuş için belirlenen bagaj hakkı kuralları kg sınırından fazla olan bagajlar için ek ücret ödeniyor.
Ödenecek ek ücret miktarları da hem uçuş güzergahı hem de kg başı fiyatları, web sitesinde gösteriliyor. Firma her yolcuya, spor ekipmanlarından sadece bir parça taşınmasına izin veriyor. Gerekli şartları yerine getirenler, evcil hayvan taşıyabiliyor.


Aer Lingus İkramlıklar

Aer Lingus havayolu tüm yolcularını, oldukça zengin ikram menüsü ile karşılıyor. Uçak içerisinde, vejetaryen ve vegan yiyecek türlerini bulmak mümkündür. Uçuş seferlerine bağlı olarak, atıştırmalık, kahvaltı seçenekleri ve sıcak yemek siparişleri verilebiliyor.


Koltuk Seçimi

Aer Lingus havayolları uçakları modern olarak tasarlanmış uçaklardır. Koltuk seçimi yapacak olan yolcular, uçak bileti satın alırken ya da check-in işlemlerini yaparken seçimlerini yapabiliyor.
Business sınıfında yolculuk yapacak olan misafirler, Premium koltuklarda yolculuk yapabiliyor. Ekonomik sınıf yolculuğu yapacak olanlar, standart koltuk seçebiliyor. Diz mesafesi geniş ve konforlu koltuk seçimi yapmak isteyenler, 10 Euro ile 67 Euro arasında ek ücret ödeyebiliyor. 

Aer Lingus Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Aer Lingus из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Aer Lingus авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Aer Lingus вы можете отправиться в крупные зарубежные города Edinburgh, Izmir, Duesseldorf, Hamburg, Liverpool.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Aer Lingus, указаны как İngiltere, İrlanda, Türkiye, İngiltere, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Aer Lingus имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Aer Lingus по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Aer Lingus авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Aer Lingus рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Aer Lingus О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok