Skywest Airlines Skywest Airlines Авиабилеты

Главное управление

St. George

Год основания

1972

Количество очков полета

255

Количество летающих стран

0

Общее количество самолетов

450

Статус продаж

Aktif

Skywest Airlines Hakkında

Skywest Airlines билетов
Skywest Airlines firması Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük bölgesel hava yolu firmalarından biri olarak görülüyor. Skywest Airlines firmasının 1972 yılında kurulduğu biliniyor. Firma o tarihten günümüze kadar yolcularına hizmet veriyor. Son zamanlarda Skywest Airlines firmasını tercih edenlerin sayısı artıyor. Skywest Airlines firmasının 250’den fazla şehre uçuşu bulunuyor. Bu uçuşların bazıları yurt içinde gerçekleşirken bazıları yurt dışında gerçekleşiyor. Skywest Airlines hava yolu firmasının genel merkezi Utah’da bulunuyor.


Skywest Airlines Rota ve Seferleri

Firmanın aynı şehre birden fazla uçuşu bulunuyor. Uçak firması büyük olduğu için bünyesinde 497 tane uçak bulunduruyor. Skywest Airlines firmasını tercih edenler rota ve sefer bilgisine resmi internet sitesinden ulaşabiliyor. Skywest Airlines firmasının uçuş gerçekleştirdiği şehirlerden bazıları:
  • Los Angeles
  • Londra
  • Alaska


Check-in İşlemleri

Skywest Airlines firmasından bilet alanlar sorunsuz bir şekilde check in yapabiliyor. Çünkü check in yapılacak birçok imkan bulunuyor. Skywest Airlines web sitesi ve mobil uygulamalar check in işlemlerinin yapılabileceği mecralar arasında yer alıyor. Bunun yanında dileyen kişiler Skywest Airlines çalışanlarından yardım alarak check in işlemlerini tamamlıyor. Uzmanlar check in işlemlerinin uçuştan en az 2 saat önce tamamlanması gerektiğini söylüyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Skywest Airlines, yolcularına 8 kilogramlık bir çantayı ücretsiz taşıma hakkı veriyor. Çanta 8 kilogramdan fazla ise ücret sınıfına giriyor. Skywest Airlines firması yolcuların bagajına büyük önem veriyor. Bu sayede yolcular, seyahatlerini tamamladıktan sonra sorunsuz bir şekilde bagajlarına sahip olabiliyor.


Skywest Airlines İkramlıklar

Skywest Airlines firması yolcularına daha önce tatmadığı ikramları sunuyor. Bu sayede seyahatler daha anlamlı hale geliyor. İkramlar arasında alkollü ve alkolsüz içecekler de bulunuyor. Kişiler dilediği içeceği isteyebiliyor. İkramların belli bir veriliş süresi bulunuyor. Bu süreler bittiği anda ikram sonlandırılıyor. 


Koltuk Seçimi

Skywest Airlines yolcuları standart olan koltukları check in işlemleri sırasında seçebiliyor. Ancak check in işlemleri sırasında her koltuk seçilemiyor. Skywest Airlines uçaklarında ekonomi ve Premium ekonomi kabini koltuklar yer alıyor. Seçilen koltuklar şahsi olarak tanımlanıyor. Skywest Airlines koltuk seçiminin uçuştan uzun bir süre önce tamamlamak gerekiyor. Uçuşa yakın olan saatlerde sorun yaşanabiliyor. Acil çıkış bölümünde bulunan koltukların hamile kişiler tarafından seçilmesi önerilmiyor.

Skywest Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Skywest Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Skywest Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Skywest Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Skywest Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Skywest Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Skywest Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Skywest Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok