Avianca Avianca Авиабилеты

Главное управление

Bogota

Год основания

1919

Количество очков полета

108

Количество летающих стран

26

Общее количество самолетов

189

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Avianca

AV Avianca 06 июль 2024
İstanbul Panama City 36 793 TL
Купить
AV Avianca 11 ноябрь 2024
Bogota Kolombiya Ermenistan 2 794 TL
Купить
AV Avianca 01 ноябрь 2024
Πόλη της Γουατεμάλας Μανάγουα 7 206 TL
Купить
AV Avianca 03 июль 2024
Madrid Lima 22 457 TL
Купить
AV Avianca 01 январь 2025
San Jose New York 8 673 TL
Купить

Avianca Hakkında

Avianca билетов

Avianca havayolları, Kolombiya ülkesine ait havayolu firmalarından birisidir. Havayolu firmasının merkezi Bogota şehrinde bulunuyor. Avianca uçak bileti satışlarını takip edenler, ekonomik bilet seçeneklerine ulaşabiliyor. Avianca Holding S. A tarafından işletiliyor ve uluslararası taşımacılık için Star Alliance üyesi olmuştur. 114 destinasyona yaptığı seferleri 84 adet uçağı ile sunuyor. Güney Amerika’nın en iyi havayolu firması olarak seçilmiş ve müşterilerine kaliteli hizmetler sunuyor. Uçak içi hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor.

Avianca havayolu şirketi, Kolombiya merkezlidir ve 1919 yılında kurulmuştur. Dünyanın çeşitli yerlerinde şube açarak hizmet ağını genişletiyor. Düşük maliyetli havayolu şirketi hizmetleri ile daha fazla yolcunun hizmetlerden faydalanmasını sağlıyor. 84 adet uçaktan oluşan filosunun ortalama yaşı 6.8’dir. Aurbus ve Boeing marka uçak modellerini kullanıyor. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden tüm yolcularına her türlü desteği ve en iyi hizmet seçeneklerini sunuyor.


Avianca Rota Ve Seferleri

Avianca havayolu, Bogota, İstanbul, Quito, Kolombiya, Ekvator, Peru, Türkiye rotalarında uçuş planlamaları yapıyor. Tüm seferler için uçak bilet satış işlemleri, online ya da acenteler üzerinden yapılabiliyor. Avianca, tüm seferlerinde ekonomik bilet seçeneklerini sunuyor. Ek hizmet seçenekleri ile tüm rotalarda keyifli yolculuklar yapılmasını sağlıyor.


Check-in İşlemleri

Avianca uçak bileti check-in işlemleri, dört farklı yöntemle yapılabiliyor. Avianca yolcuları, mobil, online, kontuar ve makine üzerinden check-in işlemlerini yaparak uçağa biniş kartlarını oluşturabiliyorlar. Online check-in işlemleri, kalkıştan 24 saat önce yapılmaya başlanıyor. Check-in işlemleri uçuş rotasına göre değişebiliyor. Mobil cihazlardan da işlem yapılabildiği için yolcular check-in işlemleri açıldığı anda hemen giriş yaparak koltuk seçimi ve bagaj hakları işlemlerini de yapabiliyor. Havalimanında check-in işlemleri, kalkıştan bir saat öncesine kadar yapılabiliyor. Yurtdışı uçuşlarda bu işlemler kalkıştan 3 saat önce tamamlanmış olmalıdır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Avianca uçak bileti satın alırken ücretsiz bagaj hakları kurallarının neler olduğu öğrenilmelidir. El bagajı hakkı için her yolcuya 10 kg’a ve 115 cm toplam ebat ölçülerine kadar izin veriliyor. Sık uçan yolcu programına katılan LifeMiles üyeleri ile business class bileti alanlar el bagajını iki adet olarak kullanabiliyor. Kargo bölümü bagajları, Kolombiya ve Peru uçuşları için ekonomi sınıfa 23 kg, business sınıfa 32 kg olarak kullandırılıyor. Diğer ülkelere yapılan uçuşlarda yolcular iki parça halinde 32 kg bagaj hakkını kullanabiliyor.


Avianca İkramlıklar

Avianca havayolları, business class bölümündeki yolcularına ikram seçeneklerini bilet fiyatına dahil olarak sunuyor. Yolcular, kalkıştan hemen önce yemek menüsünü inceleyerek ön siparişlerini verebiliyor. Ekonomik sınıfı için ikramlarda, yemek ve içeceklere, geleneksel Kolombiya tatlısını da ekliyorlar. Belirli yiyecekleri talep edecek olanlar, bilet rezervasyonlarını yaparken yemek taleplerinde de bulunabiliyor.


Koltuk Seçimi

Avianca havayolu ile seyahat edecek olanlar, check-in işlemleri ile koltuk seçimlerini birlikte yapabiliyor. Koltuk seçenekleri standart ve XL koltuk olarak sunuluyor. Standart koltuklar, ücretsiz olarak seçilebiliyor. XL koltuklar, diz mesafesi fazla olan koltuklardır ve ücretli olarak talep edilebiliyor. Yolculuk sırasında rahat edebilmek için diz mesafesi geniş olan koltukları seçmek isteyenler, uçuş rotasına göre belirlenen ücreti ödüyor. 
 

Avianca Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Avianca из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Avianca авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Avianca вы можете отправиться в крупные зарубежные города Istanbul, Istanbul, Medellin, London, Ankara.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Avianca, указаны как Bolivya, Türkiye, İspanya, Şili, İspanya.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Avianca имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Avianca по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Avianca авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Avianca рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Avianca О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok