All Nippon Airways All Nippon Airways Авиабилеты

Главное управление

Tokyo

Год основания

1952

Количество очков полета

91

Количество летающих стран

19

Общее количество самолетов

218

Статус продаж

Pasif

All Nippon Airways Hakkında

Japonya merkezli olarak kurulan ve hizmet veren All Nippon Airways, Japon havayolu şirketidir. All Nippon Airways uçak bileti satın alanlar, Star Alliance hizmet seçeneklerinden faydalanabiliyor. Star Alliance üyesi olduğu için 35’den fazla şirket ile anlaşma yaparak dünya genelinde 31 ülkeye seferler düzenliyor. Yurtiçi uçuşlarda yaklaşık 50 farklı noktaya yolcu taşıyor.

All Nippon Airways havayolu şirketi, 27 Aralık 1957 yılında kurulmuştur. İştirakleri arasında yer alan firmalarla uluslararası ve iç hat uçuşlarını gerçekleştiriyor. 241 uçak filosu ile dünyanın en büyük havayolları arasında yer alıyor. 97 farklı noktaya yaptığı uçuşlarla hizmet ağını sürekli genişletiyor ve yeni varış noktaları ekleyerek daha fazla yolcu taşımayı hedefliyor.


All Nippon Airways Rota Ve Seferleri

All Nippon Airways havayolu şirketi, rotalarını iç hat ve dış hat olarak belirliyor. Rota ve seferleri için araştırma yapanlar, yurtdışı uçuşlarında şu rota bilgilerinin yer aldığını görebiliyor. Seul, Osaka, Cebu, Minh City, Guangzhou, Manila, İstanbul gibi Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya’da 31 farklı varış noktası yer alıyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışı uçuş noktaları sayılarını artırıyor.


Check-in İşlemleri

All Nippan Airways havayolu firması, tüm müşterilerine online işlem yapma seçenekleri sunuyor. All Nippon Airways uçak bileti check-in işlemleri, uçuş saatlerinden 24 saat önce başlıyor ve yolcular online olarak yapabiliyor. Online check-in işlemleri ile uçağa biniş kartınızı oluştururken, koltuk seçim rezervasyonunuzu da yapabiliyorsunuz. Online işlemlerde yolcu telefonuna biniş kartı dijital olarak gönderiliyor. Sefer yapılan noktaya göre bazı uçuşlar için check-in işlemlerinin havalimanlarındaki kontuarlardan yapılması gerekebiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

All Nippon Airways uçak bileti ücretine dahil olan ücretsiz bagaj hakları için kabin bagajı ve kargo bagajı limitleri farklıdır. Check-in işlemleri sırasında, ekonomi sınıf ve Premium ekonomi sınıf biletler için 2 parça ve 23’er kg bagaj hakkı veriliyor. Business class bilet için 2 parça ve her parça 32 kg olacak şekilde bagaj hakkına sahip olunuyor. First Class biletler için her yolcuya 3 parça ve 32 kg bagaj hakkı verilerek yolculuk yapmaları sağlanıyor. Bagaj ağırlıkları fazla olanlar, fazla olan kg başına ekstra bagaj ücreti ödüyor.


All Nippon Airways İkramlıklar

All Nippon Airways havayolu, tüm yolcularına, Japon mutfağı, Fransız mutfağı menü seçeneklerini sunuyor. Yolcuların lezzetli yemekleri yiyebilmesi için ünlü şeflerin hazırladıkları menüleri sunuyor. Uçuşlarda yolculara sunulan yemek seçenekleri, bilet sınıflarına göre değişebiliyor. Ücretli yemeklerden faydalanmak isteyenler uçuştan 24 saat önce siparişlerini verebiliyor.


Koltuk Seçimi

All Nippon Airways havayollarından uçak biletinizi alırken oturmak istediğiniz koltuk seçimini de yapabiliyorsunuz. Bilet alırken koltuk seçimi yapmayanlar, uçak bileti check-in işlemleri sırasında koltuk seçebiliyor. Check-in işlemleri sırasında koltuk seçimi için herhangi bir işlem yapmayan yolcular için otomatik olarak koltuk numarası ataması yapılıyor. Yolcular, boşluk durumuna göre koltuk numarasını değiştirebiliyor ve istediği konumda seçebiliyor. Özel alan olarak belirlenen bölümlerde bulunan koltukların seçimi ücretli olarak yapılıyor. İsteyen yolcular diz mesafesi genişliğine göre ücretli seçimler yapabiliyor.


All Nippon Airways Özel Programları

All Nippon Airways havayolu, Ana Mileage Clup üyelik programı ile yolcularına özel program hizmetleri sunuyor. 


 

All Nippon Airways Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты All Nippon Airways из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить All Nippon Airways авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет All Nippon Airways вы можете отправиться в крупные зарубежные города Istanbul, Frankfurt, Istanbul, Dubai, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании All Nippon Airways, указаны как Türkiye, Bahreyn, Japonya, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания All Nippon Airways имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки All Nippon Airways по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации All Nippon Airways авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах All Nippon Airways рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

All Nippon Airways О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok