Wizz Air Hungary Wizz Air Hungary Авиабилеты

Главное управление

Budapeşte

Год основания

2004

Количество очков полета

117

Количество летающих стран

40

Общее количество самолетов

74

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Wizz Air Hungary

W6 Wizz Air Hungary 13 июль 2024
İstanbul Budapeşte 1 732 TL
Купить
W6 Wizz Air Hungary 14 июль 2024
Brüksel Sofya 5 092 TL
Купить
W6 Wizz Air Hungary 27 июль 2024
Budapeşte İstanbul 12 485 TL
Купить
W6 Wizz Air Hungary 04 октябрь 2024
Sofya Eindhoven 3 975 TL
Купить
W6 Wizz Air Hungary 07 октябрь 2024
Varşova Milano 1 100 TL
Купить

Wizz Air Hungary Hakkında

Wizz Air Hungary, Macaristan’ın önemli havayolu şirketlerinden birisidir. Firma merkesi, uluslararası Budapeşte Liszt Ferenc Havalimanında bulunuyor. Wizz Air Hungary uçak bileti ile Macaristan’da düşük bütçeli uçuşlar yapabiliyorsunuz. Macaristan’ın en büyük uçak filosuna sahiptir ve yaklaşık 150 noktaya uçuşlar yapıyor. Uçaklarında üç farklı renk kullanan Wizz Air Hungary şirketi, beyaz, viola ve açık pembe renklerini tercih ediyor.

Wizz Air Hungary havayolu 2003 yılında kurulmuştur. Firmanın geçmişi 1957 yıllarına kadar gidiyor. Ticari işletme merkezi Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de bulunuyor. Uçak filosunda 120 adet son model modern uçaklar yer alıyor. Dünyanın her yerine uçuşlar düzenliyor ve 150 farklı destinasyona düzenli olarak seferler yapıyor. Firmanın kurucusu Jozef Varadi, ilk uçuşta bulunan yolculardan birisidir. Tüm müşterilerine daha ekonomik ve daha hızlı hizmetler sunmaya çalışıyor.


Wizz Air Hungary Rota Ve Seferleri

Wizz Air Hungary havayolu 180 yolcu kapasiteli modern uçakları ile seyahatler düzenliyor. Rota seçeneklerini 6 kıta üzerinde 150 nokta olarak belirliyor. Rotaları arasında, Londra, Belgrad, Kiev, Prag, Sofya, İstanbul, Üsküp, Varşova, Lubin, Kişinev, Varna vb. gibi çok sayıda yer alıyor. Seferlerini tarifeli olarak düzenliyor ve yolcular günler öncesinden indirimli bilet satın alabiliyor.


Check-in İşlemleri

Wizz Air Hungary uçak bileti için ücretsiz check-in hizmetleri veriliyor. Yolcular, biletleri için bilgisayar ya da mobil cihazlar üzerinden online check-in işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bilet rezervasyonu yaparken koltuk satın alan yolcular, uçuştan 30 gün önce check-in işlemlerini yapabiliyor. Koltuk satın almayan yolcular ise uçuştan 48 saat önce online check-in işlemlerini yapmaya başlayabiliyorlar. Yolcular, havalimanlarından da check-in işlemlerini yapabiliyor ve bu işlemler için ücret ödemek zorunda kalabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Wizz Air Hungary uçak bileti için ücretsiz bagaj hakkı limitlerinden faydalanılabiliyor. Ücretsiz bagajlar, 1 bagaj için 10 kg, 2 bagaj için 20 kg, 3 bagaj için 3 kg olabiliyor. Yoğun sezonlarda, ücretsiz bagaj hakkı fazla tanınmıyor. Yolcular, bagaj ölçü ve ağırlıklarına göre belirlenen ücretleri ödeyerek bagajlarının kabul edilmesini sağlayabiliyor. Bagaj ek ücretleri, uçuşun yapılacağı rotaya göre değişiyor. Yoğun sezon harici dönemlerde uçak bileti satın alanlar, ücretsiz bagaj hakkından faydalanabiliyor ve belirlenen limitlerde bagaj bulundurabiliyor.


Wizz Air Hungary İkramlıklar

Wizz Air Hungary havayolu uçuşları başladıktan sonra yolcular uçak içerisinde sunulan ikramlardan faydalanabiliyor. İkram seçenekleri arasında, sıcak yiyecekler ve soğuk içecekler yer alıyor. Uzun mesafeli uçuşlara katılanlar, check-in işlemlerini yaparken ya da firmanın belirlemiş olduğu zamanlarda yemek siparişlerini bildirebiliyorlar. Yolcular yemek servislerini ücretli olarak talep edebiliyor ve uçakta kredi kartı il ödeme yapabiliyorlar.


Koltuk Seçimi

Wizz Air Hungary online check-in işlemlerini ücretsiz olarak yapan yolcular aynı anda koltuk seçimi de yapabiliyor. Uçaklarda tek kabin bulunduğu için tüm yolculara standart koltuk seçenekleri sunuluyor. Koltuk seçimleri, koridor, cam kenarı, yan yana olarak yapılabiliyor. Diz mesafesi fazla olan koltuklar, acil çıkış kapısı yakınındaki koltuklardır. İsteyen yolcular, ek ücret ödeyerek buradaki koltukları seçebiliyorlar.

Wizz Air Hungary Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Wizz Air Hungary из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Wizz Air Hungary авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Wizz Air Hungary вы можете отправиться в крупные зарубежные города Iasi, Debrecen, Budapest, Bucharest, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Wizz Air Hungary, указаны как Türkiye, Türkiye, Macaristan, Macaristan, Romanya.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Wizz Air Hungary имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Wizz Air Hungary по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Wizz Air Hungary авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Wizz Air Hungary рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Wizz Air Hungary О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok