Tailwind Havayolu Tailwind Havayolu Авиабилеты

Главное управление

İstanbul

Год основания

206

Количество очков полета

101

Количество летающих стран

26

Общее количество самолетов

5

Статус продаж

Aktif

Tailwind Havayolu Hakkında

Tailwind Airlines Bilet

Tailwind Airlines firması aracılığı ile dünya üzerinde 26 ülke ve 93 farklı şehre uçak seferleri düzenlemektedir. Tailwind Airlines bilet aldıysanız iç hatlarda uçuş saatinden bir saat önce, dış hatlarda uçuş saatinden iki saat önce havaalanında olmalısınız. Check-in işlemleri kapanmadan evvel biniş kartınızı almalı ve bagajlarınızı bırakmış olmanız gerekmektedir. Çoğunlukla 20 kilogram olarak belirlenen serbest bagaj hakkı sınırını aşıyorsanız kilogram başına 8 € olarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Vahşi ve yırtıcı olmayan hayvanları bulunduğunuz ve seyahat edeceğiniz ülkedeki aşıları tam ise ve gerekli olan giriş iznine sahipseniz evcil hayvanlarınızı ayrıcalıklı kafesleri ile Tailwind Airlines havayolları aracılığı ile taşıyabilirsiniz.
Ayrıca charter uçuş hizmeti de veren firmada turistik uçuşlar, kapalı ve özel kalabalık uçuşlar, iş toplantıları, spor etkinlikleri, lansmanlar, turneler gibi sebeplerle kısaca her amaçla özel charter hizmeti verilmektedir. Bilet.com üzerinden hızlıca alabileceğiniz biletinizde özel koltuk seçimi yapabilirsiniz. Bunun dışındaki özel istekleriniz için (özel yemek, ek bagaj, evcil hayvan, taşınacak özel eşyalar gibi) firmanın kendi sitesinde mevcut olan linkten talep oluşturmalısınız. Uçuş deneyiminizin en konforlu, emniyetli ve sizi memnun edecek şekilde geçmesi için hizmet vermeye çalışan Tailwind Airlines firması ile yolculuk yapmak için Tailwind Airlines seferleri ile ilgili her türlü bilgiyi adresimizden edinebilir ve biletinizi hemen temin edebilirsiniz.


Tailwind Airlines Hakkında

Merkezi İstanbul’da yer alan hava yolu firması genelde Antalya Havalimanı’nda bulunan üslerinden uçuşları sağlamaktadır. Charter havayolu firması olan Tailwind Airlines bir Türk-İngiliz projesidir. Kadri Muhiddin, Safi Ergin ve Mehmet Demir Uz tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Şirketin ilk uçuşu 2009 yılında gerçekleşmiştir. Tailwind Airlines firması modern ve kalıcı bir hava yolu şirketi olmayı misyon olarak belirlemiştir. Firmanın Tailwind Airlines bilet fiyatları da gayet uygundur. Yolcuların güvenini kazanan ve karşılıklı saygı duyularak gerçekleştirilen uçuşlarda temel amaç iki tarafın da bu yolculuktan memnun kalmasıdır. Uçak içerişinde her ihtiyacınızı giderebilmeniz için imkanlar bulunmakta. Wifi hizmeti, özel yemek hizmeti, müzik hizmeti gibi sizi özel hissettirecek ve keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlayacak bir çok hizmet seçenekleri mevcut. Hava yolu şirketinin 168 yolcu kapasiteli 5 uçağı bulunmaktadır ve şu an bu uçaklarla chapter hizmeti sağlamaktadır. Tailwind Airlines hava yolları ile seyahat etmek için bilet.com sitemizi kullanarak uygun fiyatlarla size en makul tarihlerde uçak bileti satın alabilirsiniz.

Tailwind Havayolu Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Tailwind Havayolu из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Tailwind Havayolu авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Tailwind Havayolu вы можете отправиться в крупные зарубежные города Antalya, Stuttgart, Paris, Berlin, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Tailwind Havayolu, указаны как Türkiye, Almanya, Rusya, Almanya, Fransa.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Tailwind Havayolu имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Tailwind Havayolu по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Tailwind Havayolu авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Tailwind Havayolu рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Tailwind Airlines О комментариях

Очень хороший ( 2 )
Хороший ( 1 )
Середина ( 0 )
Плохой ( 0 )
Очень жаль ( 0 )
Средний балл

4.67

3 Değerlendirme

Resul

Y****

02-10-2023

Hicbir problem yasamadim, tam saatinde kalkmasi, ucak ici yemek, hizmet ve hosteslerin guler yuzlulugu mukemmeldi...ucus ekibine ve firma yetkililerine tesekkur ediyorum...


Ismail

F****

27-09-2023

Süperdi. Erken gitmek de fayda var. Ne de olsa Charter uçuşu.


SAMİ

Y****

13-08-2022

Gayet iyi geçti sadece yarım saat rötar yaptı Pegasus firmasındaki gibi el bagaj larımızı son dakika gelip ölçmeye falan kalkmadılar memnunuz genel olarak