Porter Airlines Porter Airlines Авиабилеты

Главное управление

Toronto

Год основания

2006

Количество очков полета

22

Количество летающих стран

4

Общее количество самолетов

29

Статус продаж

Pasif

Porter Airlines Hakkında

Porter Airlines билетов
Porter Airlines’ın geçmişi çok eskilere dayanmıyor. 2006 yılında kurulduğu bilinen bu şirket kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor. Porter Airlines bölgesel hava yolu şirketi olarak biliniyor. Porter Airlines firmasının merkezi Toronto’da bulunuyor. Porter Airlines firmasını tercih eden yolcuların sayısı her geçen gün artıyor. Şirket bölgesel olmasına karşın her geçen gün adından daha fazla söz ettiriyor. Porter Airlines firmasında 29 tane uçak bulunuyor. Porter Airlines firması çok daha fazla yolcuya ulaşmayı amaçlıyor.


Porter Airlines Rota ve Seferleri

Porter Airlines firmasının rotasına resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabiliyor. Porter Airlines firması bölgesel bir firma olduğu için şimdilik Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’ne uçuş gerçekleştiriyor. Ancak şirket uluslararası havaalanlarına ulaşmayı amaçlıyor. Porter Airlines uçak bileti alanlar seferlerin detaylarını çalışanlardan öğrenebiliyor. Çalışanlar, gerekli olan bilgilendirmeyi uçuştan önce yolculara aktarıyor. Porter Airlines firmasının uçuş noktaları:
•Washington
•Clevand
•Texas


Check-in İşlemleri

Porter Airlines şirketi yolcularına online olarak check in yapma imkanını veriyor. Bu sayede yolcular check in işlemleri için havaalanına gitmek zorunda kalmıyor. Ancak check in işlemlerinin yapılabilmesi için bazı numaralara ihtiyaç duyuluyor. Bu numaralar arasında uçuş onay numarası yer alıyor. Online check in işlemleri sırasında Porter Airlines uçak bileti fiyatları da detaylı bir şekilde görülebiliyor. Porter Airlines firmasının sunduğu online check in sistemi pek çok kişi tarafından beğeniliyor. Online check in işlemleri işlem ekranı uçuştan 24 saat öncesinde açılıyor. Uçuşa 60 dakika kalaya kadar check in yapılabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Porter Airlines firmasının bagaj hakkı kuralları pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Ancak firmanın bagaj hakkı kuralları yurt içi ve yurt dışı uçuşları için farklı olabiliyor. Yolculara 8 kilogramlık ücretsiz 1 bagaj hakkı sunuluyor. Bir bagaj için şartları taşıması durumunda yolculardan ücret talep edilmiyor. El bagajı adı verilen çantaların uçuş sırasında koltuğun altında veya üst bölmede bulundurulması gerekiyor. Firma, yolculardan kurallara uymasını talep ediyor. Aksi halde uçuşta sorun görülebiliyor. Kaybolan bagajlar olabiliyor. Firma kaybolan bagajlar için kişilerle iletişime geçiyor.


Porter Airlines İkramlıklar

Porter Airlines firmasında sunulan ikramların içeriği yurt içi ve yurt dışı uçuşlarına göre değişebiliyor. Yurt dışı uçuşlarında sunulan ikramlar daha doyurucu olabiliyor. Firmanın yemek hizmeti bulunmuyor.
Porter Airlines yolcularına verilen ikramlar kapalı paketlerde sunuluyor. Bu sayede yolcular temiz yiyecekleri yiyebiliyor. Firma, temizlik kurallarına önem verdiğini gösteriyor.


Koltuk Seçimi

Porter Airlines firmasından bilet alanlar check in işlemleri sırasında koltuk seçebiliyor. Porter Airlines uçaklarında farklı koltuklar bulunabiliyor. Standart olan koltuklar için ücret talep edilmiyor. Ancak Premium ve Premium plus koltukları almak için ekstra ücret ödemek gerekiyor. Bu koltukların diğer koltuklara göre birçok avantajı bulunuyor. Premium ve Premium plus koltukları almak isteyen birçok müşteri bulunuyor. 

Porter Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Porter Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Porter Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Porter Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Porter Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Porter Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Porter Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Porter Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok