Meraj Airlines Meraj Airlines Авиабилеты

Главное управление

Tahran(İran)

Год основания

2014

Количество очков полета

17

Количество летающих стран

7

Общее количество самолетов

7

Статус продаж

Pasif

Meraj Airlines Hakkında

Meraj Airlines Bilet

Meraj Airlines, İran’ın Tahran'ın Mehrabad Havalimanı ve İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı'nda bulunan özel bir havayolu şirketidir. İran, Irak ve Türkiye'ye sefer gerçekleştiren havayolu şirketi; İran’da Asaluyeh, Bandar Abbas, Dezful, İsfahan, Kirmanşah, Kiş, Meşhed, Keşm, Şiraz, Tebriz, Tahran’a, Irak’ta Bağdat ve Necef’e, Türkiye’de ise İstanbul ve Dalaman’a sefer düzenlemektedir.  Güler yüzlü çalışanları, rahat uçuş seçenekleri, eğlencenizi ve güvenliğinizi öncelik edinmesi ile müşteri memnuniyeti yüksek bir firmadır. Mevcut filosu 14 uçakta oluşan Meraj Airlines her bütçeye uygun uçuş seçenekleri bulundurmaktadır. Meraj Airlines’da el bagajı için maksimum ağırlık uygulanmaz. Ancak havaalanlarına göre değişebilir. El bagajınız Meraj Air baş üstü bölmelerine veya önünüzdeki koltuğun altına sığmalıdır. El bagajı, toplam genişlik, uzunluk ve yükseklik olarak 114 santimetreyi aşamaz. Ayrıca minik dostlarını uçuşunuza eşlik edecekse 125 Dolar ödeyerek ülke içi, 200 Dolar ödeyerek ülke dışına seyahat edebilirsiniz. Önceliği yolcu güvenliği olan Meraj Airlines ile endişelenmeden uçuşunuzun tadını çıkarabilirsiniz. bilet.com fırsatları ile Meraj Airlines uçuş seferleri arasından size en uygun tarih ve fiyat ile Meraj Airlines uçak bilet sahibi olup uygun fiyata üst düzey kaliteli hizmet sunan bir seyahat yapabilirsiniz.

Meraj Airlines Hakkında

Meraj Airlines, 2010 yılında Tahran merkezli kurulmuş olup 2013 yılında uçuşlarına başlamıştır. Sloganı “Enjoy Safe Flight” güvenli uçuşun tadını çıkarın demektir ve açıkça yolcularına neyi vaad ettiğini göstermektedir. Öncelikleri güvenlik olmakla birlikte yolcuların rahatlığı ve eğlenmesine de oldukça önem verir. Birinci sınıf kabinleri oldukça konforlu ve lükstür. Her koltuğun masaj işlevi vardır; bir bölüm; altı yönde hareket eden kanatlı koltuk başlığı; iki ayrı okuma lambası ve bir tepe lambası; koltuk içi güç kaynağı, USB bağlantı noktaları ve dizüstü bilgisayar bağlantısı için bir RCA soketi; ve eğlence tesisleri. Her koltuk 2 metrelik (6 ft 7 inç) bir yatağa dönüşür. Gelen yolcular, Meraj'ın First Class geliş tesislerini ve Tahran İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı'ndaki yeni Karşılama Salonu'nu kullanma seçeneğine sahiptir.
Business Sınıfı 150 derecelik eğime sahip, açılı, düz koltuklara sahiptir. Yolculara ayrıca Meraj'ın havaalanı lounge tesislerinden yararlanma imkanı sunulmaktadır. Üstün ekonomi sınıfı , tüm kısa mesafeli uçuşlarda kullanıma sunuluyor. Daha fazla alan, konfor ve daha iyi hizmetler ile Ekonomi kabinlerinin her türlü özelliklerini taşımakla birlikte koltukları farklıdır. Ekonomi sınıfı ise yemek ve ücretsiz içecek imkanlarından yararlanır.
Hangi kabinde olduğunuz fark etmeden güvenli ve konforlu bir uçuş sağlayan Meraj Airlines, eğlencenizi de ihmal etmemiştir. Komedi klipleri, belgeseller ve spor müsabakaları dahil olmak üzere çeşitli programları izlemek için kabine yerleştirilmiş ana ekran eğlencesini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda doğaya ve hayvanlara da çok önem veren uçuş firmasının,  türler için bir vahşi yaşamı koruma programını desteklemek için  bir uçağının burnunda Asya Çitası bulunurken bir başka uçağının gövdesinde de Asya çitası görseli bulunmakta.  Bu tatlı ve her şeyi önemseyen firmamız ile yolculuk yapmak istiyorsanız, bütçenize uygun Meraj Airlines bilet fiyatları için bilet.com fırsatlarına bakabilirsiniz.
 
Meraj Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Meraj Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Meraj Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Meraj Airlines вы можете отправиться в крупные зарубежные города Tehran, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Meraj Airlines, указаны как İran, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Meraj Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Meraj Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Meraj Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Meraj Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.
Meraj Airlines летают по городам
Meraj Airlines летающих стран
Международные рейсы
Meraj Airlines Рейсы в аэропорты

Meraj Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok