Mahan Airlines Mahan Airlines Авиабилеты

Главное управление

Tahran(İran)

Год основания

1992

Количество очков полета

61

Количество летающих стран

29

Общее количество самолетов

56

Статус продаж

Aktif

Самые дешевые билеты и экспедиции Mahan Airlines

Самые популярные рейсы Mahan Airlines

W5 Mahan Airlines 11 июнь 2024
İstanbul Bangkok 14 074 TL
Купить

Mahan Airlines Hakkında

İran’ın havayolu firması olan Mahan Airlines, uçuşlarına 1992’de başlamıştır. 55 uçaklı filosu ile Mahan Airlines, 2001 senesinde IATA’ya katılmıştır. Firmanın uçak modelleri arasında Airbus A300-600, Boeing 747-400, Airbus A310-300, Boeing 747-300, Airbus A340-300, Airbus A340-600 ve BAe 146-300 bulunmaktadır. Mahan Airlines merkezleri Tahran İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı ve Mehrabad Uluslararası Havaalanı’dır.

Mahan Airlines Rota ve Seferler

Mahan Airlines Türkiye uçuşları: Ankara Esenboğa Havaalanı, Denizli Çardak Havaalanı, Isparta Süleyman Demirel Havaalanı, İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı, Adnan Menderes Havaalanı.
Mahan Airlines iç hat uçuşları: Ahvaz Uluslararası Havaalanı, Basra Körfezi Havaalanı, Bam Havaalanı, Bandar Abbas Uluslararası Havaalanı, Bojnord Havaalanı, Gachsaran Havaalanı, Ilam Havaalanı, Iranshahr Havaalanı, İsfahan Uluslararası Havaalanı, Jiroft Havaalanı, Kerman Havaalanı, Kharg Havaalanı, Khorramabad Havaalanı, Kish Uluslararası Havaalanı, Mashhad Uluslararası Havaalanı, Qeshm Uluslararası Havaalanı, Sabzevar Havaalanı, Dasht-e Naz Havaalanı, Shahrekord Havaalanı, Shahroud Havaalanı, Şiraz Uluslararası Havaalanı, Sirjan Havaalanı, Tabas Havaalanı, Tebriz Uluslararası Havaalanı, Tahran İmam Humeyni Uluslararası Havaalanı, Tahran Mehrabad Uluslararası Havaalanı, Zabol Havaalanı, Zahedan Uluslararası Havaalanı.
Mahan Airlines uluslararası uçuşları: Afganistan, Ermenistan, Azerbaycan, Bahreyn, Bosna Hersek, Çin, Kıbrıs, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Endonezya, İran, Irak, İtalya, Kazakistan, Kuveyt, Malezya, Mauritius, Fas, Umman, Pakistan, Rusya, Suudi Arabistan, Sırbistan, İspanya, Sri Lanka, Suriye, Tayland, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Venezuela, Vietnam.


Check-in İşlemleri

Online check-in işlemleri uçuş saatinden 24 saat önce aktif olur ve 1.5 saat kala kapanır. Check-in ve bagaj işlemleri Mahan Airlines kontuarlarından tamamlanabilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Mahan Airlines kabin bagaj ölçüleri Ekonomi sınıfı yolcuları için 55x40x23 cm ve 5 kg’dır. Business sınıfı yolcuları için bagaj sınırı aynı boyutlarda 7 kilogramdır. Kargo bagajları en fazla 158 cm uzunluğunda olabilir. İç hat uçuşlarda Ekonomi sınıfı için 20 kg ve Business class için 30 kg olarak belirlenmiştir. Yurtdışı uçuşları bagaj limiti ve ekstra bagaj ücretleri uçuş destinasyonuna göre belirlenir. 1 parçanın ağırlığı en fazla 32 kg olabilir.


Mahan Airlines İkramlıkları

İkramlıkları hijyen standartları, hazırlık tekniği ve gelişmiş ekipman kullanımı Mahan Airlines’ın uçuş sırasındaki misafirperverliğinin kalitesini garanti eder. Mahan Airlines Asya'daki en gelişmiş yemek tesislerinden birini inşa etmek için milyonlarca dolarlık yatırımlar yaptı. Özel yemek talebinde bulunacak yolcular 72 saat önce müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelidir.


Koltuk Seçimi

Mahan Airlines personeli, önceden oturma taleplerini yerine getirmeye çalışır. Online check-in sırasında da koltuk seçimi yapılabilir. Özel gereksinime ihtiyaç duyan yolculara ilk sıradaki koltuklar ya da diz mesafesi geniş koltuklar atanır, gerekli bilgilerin personellere verilmesi gerekmektedir.

 
Mahan Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Mahan Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Mahan Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Mahan Airlines вы можете отправиться в крупные зарубежные города Lahore, Istanbul, Istanbul, Ankara, Delhi.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Mahan Airlines, указаны как Irak, Türkiye, Çin, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Mahan Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Mahan Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Mahan Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Mahan Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Mahan Airlines О комментариях

Очень хороший ( 0 )
Хороший ( 1 )
Середина ( 1 )
Плохой ( 0 )
Очень жаль ( 0 )
Средний балл

3.5

2 Değerlendirme

Osman

K****

22-10-2023

İran'a gitmeden önce Tahran'dan Şiraz'a gitmek için Mahan Air biletimi buradan aldım. İran'ın uluslararası amborgaları sebebiyle acaba bilette problem olur mu gibi şüphelerim vardı fakat sıkıntı olmadı. Sadece bilet ile ilgili bilgilerin daha açıklayıcı olmasını tercih ederdim. Mesela biletimi Mahan Air e ait web sitesinden kontrol etmek istediğimde herhangi bir sonuç alamadım ve mail üzerinden biletimi teyit ettirdim. Yine uçuşumdan önceki son gün internet üzerindeb check-ine girdiğimde uçağın terminal_4ten kalktığını gördüm bunu daha önce bilmiyordum ve eğer farketmemiş olsaydım farklı terminallerde gezip duracaktı. Bu konularla ilgili olarak biletin daha açıklayıcı olması lazım ama bana verilen sadece bir bilet numarası ve tarih-saat o kadar.


Farnoor

M****

31-07-2022

They damaged my suitcase, good flight, smooth and online flight