Jet2.Com Jet2.Com Авиабилеты

Главное управление

Yeadon

Год основания

2002

Количество очков полета

82

Количество летающих стран

21

Общее количество самолетов

94

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Jet2.Com

LS Jet2.Com 04 июль 2024
Antalya Leeds Bradford 6 240 TL
Купить
LS Jet2.Com 03 июнь 2024
Dalaman Εδιμβούργο 6 769 TL
Купить
LS Jet2.Com 21 июнь 2024
İzmir Londra 7 673 TL
Купить
LS Jet2.Com 11 июнь 2024
Birmingham İzmir 6 420 TL
Купить
LS Jet2.Com 10 октябрь 2024
Glasgow İzmir 11 192 TL
Купить

Jet2.Com Hakkında

Jet2.com uçak bileti satın alanlar, İngiliz havayolu şirketi ile düşük maliyetli uçuş yapma fırsatını yakalayabiliyor. Jet2.com havayolları, İngiltere’de tarifeli seferler düzenleyen dördüncü büyük havayolu şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 18 ülke ve 60’a yakın noktaya uçuşlar planlıyor. 2002 yılından günümüze büyüyerek gelmekte ve hem çalışan sayısını hem de destinasyon noktaları sayısını artırıyor.

Birleşik Krallık havayolları şirketlerinden birisi olan jet2.com firması, ülkenin kuzey bölgesine ve İskoçya’ya yaptığı uçuşlar ile tanınıyor. 2002 yılında Britanya’da kurulmuş ve sürekli artan yolcu sayısı ile hizmet ağlarını genişletiyor. Leeds/Bradford, East Midlands, Blackpool, İspanya Alicante havalimanlarında üsleri bulunuyor. Sivil havacılık sektöründe giderek yükselen bir grafiğe sahiptir. Haftalık 3600’den fazla uçuş ile milyonların seyahat etmesini sağlıyor.


Jet2.com Rota Ve Seferleri

Jet2.com havayolu firması, dünya genelinde 78 farklı rotada aktarmasız uçuşlar gerçekleştiriyor. Rotaları arasında, Leeds Bradford, Machester, Birmingham, İstanbul, Atina gibi şehirler yer alıyor. Avrupa, Asya, Kuzey Afrika ve Amerika seferlerinde düşük maliyetli hizmetleri müşterilerini memnun ediyor. Uçuş sefere düzenlediği şehirler arasında, Budapeşte, Glasgow, Edinburg, Belfast, Nottigham, Krakow, Londra, Valletta yer alıyor.


Check-in İşlemleri

Jet2.com uçak bileti check-in ücretsiz ve online olarak yapılabiliyor. Check-in işlemlerini yapanlar, biniş kartlarının çıktısını almalıdır. Çıktı almayanlar, havalimanında ücret karşılığında çıktı alabilecektir. Havalimanında kontuarda check-in işlemleri uçuşa 2 saat kala açılır ve 40 dakika kaldığında işlemlere kapatılıyor. Online işlemler için sistem 24 saat kala açılıyor ve 1 saat kala kapanıyor. Yolcular, biletlerini kullanabilmek için check-in işlem süresine dikkat etmeli ve zamanında yaparak biniş kartlarını almalıdır. Check-in işlemlerini yapan yolcular, uçuş saatinden en az 20 dakika önce biniş kapısında hazır bulunmalıdır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Jet2.com uçak bileti satın alınan her yolcu için ayrı ayrı bagaj hakkı vardır. Jet2.com yolcuları, 10 kg’a kadar el bagajlarını ücretsiz olarak kabinde yanlarında bulundurabiliyor. Diğer bir şart bagaj ölçülerinin tüm dış ölçülerinin 56x45x25 cm’den küçük olmalıdır. Kargo bagajları içinde bilet sınıfına, uçuş noktasına göre farklı limitler uygulanıyor. Limit aşımı yapan yolcular, fazla bagajlar için kg başına ücret ödüyor. Kargo bölümü bagaj hakları sınırları ülke ve şehirlere göre değişebiliyor.


Jet2.com İkramlıklar

Jet2.com havayolları, iç hat ve dış hat uçuşlarında yolcularına ücretsiz ikram seçenekleri sunmuyor. Uçuş sırasında içecek ve yiyeceklerden faydalanmak isteyenler, ücret karşılığında hizmet satın alabiliyor. Ücretli yiyecek servisleri için sunulan menüde, sıcak yemek çeşitleri ile farklı türde içecekler yer alıyor. Yolcular, bilet satın alma ya da online check-in işlemleri sırasında, uçak içerisinde talep edecekleri yiyecek ve içecekler için siparişlerini önceden verebiliyor.


Koltuk Seçimi

Jet2.com seferleri için uçak bileti alan misafirler, koltuk seçimini yapabiliyor. Check-in işlemleri yapılırken her yolcu için ücretsiz olarak koltuk numarası belirlenir. Yolcular, koltuk numaralarını, cam kenarı, yan yana ya da koridor olarak değiştirebiliyor. Özel koltuk seçimi yapmak isteyenler 4 GBP ek ödeme yapabiliyor. Normal koltuklar için aralıklar 30 inç olarak belirlenmiştir. Daha geniş aralıklara sahip koltukları seçmek isteyenler, online check-in işlemelerini yaparken online ödemeler yaparak istedikleri geniş diz aralığı bulunan koltukları seçebiliyor.


 
 

Jet2.Com Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Jet2.Com из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Jet2.Com авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Jet2.Com вы можете отправиться в крупные зарубежные города Antalya, Bodrum, Izmir, Manchester, London.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Jet2.Com, указаны как İngiltere, İngiltere, Türkiye, İngiltere, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Jet2.Com имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Jet2.Com по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Jet2.Com авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Jet2.Com рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Jet2.Com О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok