IndiGo IndiGo Авиабилеты

Главное управление

Gurugram

Год основания

2005

Количество очков полета

96

Количество летающих стран

28

Общее количество самолетов

250

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы IndiGo

6E IndiGo 01 июнь 2024
İstanbul Phuket 16 034 TL
Купить
6E IndiGo 17 июнь 2024
Abu Dabi Male 18 842 TL
Купить
6E IndiGo 13 июль 2024
Bangkok İstanbul 13 829 TL
Купить
6E IndiGo 12 август 2024
Maskat Phuket 11 084 TL
Купить

IndiGo Hakkında

IndiGo билетов

Hindistan’da 2005 yılında kurulmuş olan IndiGo havayolları, ülkenin en önemli havayollarından birisidir. Haryana merkezli olarak sunulan hizmetlerde, iç hat uçuşlarında düşük fiyat seçenekleri sunuyor. Hindistan’ın iç ve dış hat uçuşları yapan önemli havayolu şirketlerindendir ve dünya genelinde 66 farklı noktaya uçuşlar yapıyor. 209 adet uçağı bulunuyor ve geniş filo yapısı ile sık aralıklarla seferler düzenliyor.

Hindistan’da Interglobe Aviation Ltd. şirketi tarafından 2005 yılıda kurulmuştur. Global havacılık ittifakı ve sık uçuş programı yoktur. Ülkede Hub olarak, Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı, Sardar Vallabhbhai Patel havaalanı, Chhatrapati Shivaji uluslararası havalimanı, Kempegowda uluslararası havalanı gibi çok sayıda uluslararası havalimanını kullanıyor. Filosunda 209 uçak bulunuyor ve yurtdışı uçuşlarını çok sayıda ülkeye gerçekleştiriyor. Tüm uçuşlarını ekonomi sınıfı olarak sunuyor.


IndiGo Rota Ve Seferleri

IndiGo havayolu firması, yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar yapıyor. Yurtiçi seferleri, Guwahati, Raipur, Patna, Goa, Port Blair, Mangaluru, Ranchi, Srinagar, Jammu, Nagpur, Imphal, Jaipur, Madurai, Bagdogra gibi birçok önemli şehre yapıyor. Yurtdışı uçuş rotaları, Birleşik Arap Emirlikleri, Tayland, Katar, Singapur, Nepal, Ummal ülkeleridir. Tüm rotalarında kaliteli hizmet sunuyor.


Check-in İşlemleri

IndiGo uçak bileti için check-in işlemlerini yapmak isteyenler, şirketin resmi web sitesine erişim yaparak işlemlerine başlayabiliyor. Online işlemler, uçağın kalkışından 24 saat önce başlatılıyor ve son 60 dakikaya kadar devam ediyor. Web sitesi üzerindeki online check-in butonunu seçenler, bilet PNR numaralarını ve soyadlarını yazarak işlemlerini yapabiliyor. Biniş bileti oluşturulurken, yolcular, koltuk seçimi ve uçak içerisinde talep edecekleri ek hizmet türlerini de seçebiliyor. Bilet satın alanlar, havalimanında yapacakları check-in işlemleri için web sitesinden kontuarların kapanış saatlerini kontrol etmelidir.


Bagaj Hakkı Kuralları

IndiGo uçak bileti yolculara ücretsiz bagaj haklarından da faydalanma seçeneği sunuyor. Yolcu başına 7 kg’a ve 55x35x25 cm ölçüsünden büyük olmamak kaydıyla el bagajı bulundurma hakkı veriliyor. Kargo bölümü bagaj hakları, uçuş rotalarına göre belirleniyor. İç hat uçuşlarında yolcu başına 15 kg’a kadar, uluslararası uçuşlarda ise 20 kg’a kadar ücretsiz karga hakkı veriliyor. Dubai uçuşları için yolcular 30 kg’a kadar dış ölçüleri toplamı 158 cm geçmeyen bagajları ücretsiz taşıyabiliyor. Fazla kg’lar için yolcular, kg başına belirlenin oranda ücret ödemek zorunda kalıyor.


IndiGo İkramlıklar

IndiGo havayolları, ekonomi sınıfı uçuşlar yapıyor. Tüm yolcularına uçuşlarda, uçak içinde ücretli ve ücretsiz ikram seçenekleri sunuyor. İkram hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, şirketin web sitesini inceleyebiliyor. Uzun mesafeli yolculuklarda yiyecek siparişi vermek isteyenler, uçuş öncesi ön siparişlerini oluşturabiliyor. Ücretsiz ikramlar harici talep edilen tüm yiyecek ve içecekler ücrete tabidir.


Koltuk Seçimi

IndiGo havayolu uçakları için bilet alan her yolcu koltuk seçimi yapabiliyor. Her yolcu en iyi koltuklarda konforlu yolculular yapmak istiyor. Bunun için check-in işlemlerini yaparken koltuk seçimleri yapılabiliyor. Özel koltuk seçimi yapmak isteyenler, ücret tarifesine göre seçimlerini yapabiliyor. Uzun mesafeli uçuşlar için diz mesafesi geniş koltukları ücretli satın alabiliyor. Geniş aralıklı özel koltuklar, ön sıralarda ve acil çıkış kapısı bölgesinde yer alıyor. 
 

IndiGo Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты IndiGo из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить IndiGo авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет IndiGo вы можете отправиться в крупные зарубежные города Abu Dhabi, Istanbul, Mangalore, Istanbul, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании IndiGo, указаны как Hindistan, Hindistan, Türkiye, Hindistan, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания IndiGo имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки IndiGo по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации IndiGo авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах IndiGo рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

IndiGo О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok