easyJet easyJet Авиабилеты

Главное управление

Londra

Год основания

1995

Количество очков полета

151

Количество летающих стран

33

Общее количество самолетов

254

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы easyJet

U2 easyJet 24 сентябрь 2024
Antalya Berlin 2 581 TL
Купить
U2 easyJet 27 август 2024
Βασιλεία Mulhouse Agadir 3 137 TL
Купить
U2 easyJet 25 июль 2024
Londra Paris 4 295 TL
Купить
U2 easyJet 08 август 2024
Paris Barselona 18 080 TL
Купить
U2 easyJet 07 сентябрь 2024
Roma Paris 1 866 TL
Купить

easyJet Hakkında

easyJet билетов

Düşük maliyetli havayolu şirketlerinden easyJet, yolcularına sağladığı güvenli ve uygun fiyatlı uçuşları ile bilinir. Uçak biletlerinin düşük fiyatlı olmasının en büyük sebeplerinden biri yiyecek, içecek gibi yolcuların şahsi olarak tercih etmeyebileceği hizmetlerin ücrete dahil olmamasıdır. 1995’ten beri hizmet vermekte olan easyJet, uygulamaları ile Avrupa’da ilki yaratmıştır. 323 uçaklık filosu ile easyJet, sürdürülebilirliğe önem verir ve karbondioksit emisyonuna dikkat eder. easyJet uçak modelleri arasında Airbus A320-200, Airbus A320neo ve Airbus A321neo yer alır.

easyJet Rota ve Seferleri

easyJet hem Avrupa’da hem de uluslararası 30’dan fazla ülkede 134’ten fazla noktaya seferler düzenler. Bu uçuşlar arasında en popüler noktalar Fransa, İtalya ve İngiltere’dir. easyJet uçuş rotaları aşağıdaki gibidir.
Türkiye: İstanbul, Sabiha Gökçen, Antalya, İzmir Adnan Menderes, Ankara Esenboğa, Bodrum
İngiltere: Birmingham, Bournemouth, Bristol, Leeds / Bradford, Liverpool, Londra Gatwick, Londra Luton, Londra Southend, Londra Stansted, Manchester, Newcastle upon Tyne
Almanya: Berlin, Cologne, Dresden, Dortmund, Düsseldorf, Hamburg, Munich
İrlanda: Belfast
İskoçya: Aberdeen, Edinburgh, Glasgow, Inverness
Fransa: Ajaccio, Bastia, Biarritz, Bordeaux, Brest, Grenoble, La Rochelle, Lille, Lyon, Marseille, Montpellier, Nantes, Nice, Paris Charles de Gaulle, Paris Orly, Toulouse
İtalya: Alghero, Bari, Bologna, Brindisi, Cagliari, Catania, Lamezia Terme, Milan Linate, Milan Malpensa, Napoli, Olbia, Palermo, Pisa, Roma, Torino, Venedik, Verona
İspanya: Alicante, Almería, Arrecife, Asturias, Barcelona, Bilbao, Fuerteventura, Ibiza, Las Palmas de Gran Canaria, Madrid, Málaga, Minorca, Murcia, Palma de Mallorca, Santiago de Compostela, Seville, Tenerife, Valencia
Portekiz: Faro, Funchal, Lizbon, Porto
Hollanda: Amsterdam
İsviçre: Basel, Cenevre, Zürih
Yunanistan: Atina, Hanya, Korfu, Kandiye, Kalamata, Kefalonia, Kos, Mykonos, Rodos, Santorini, Selanik, Zakynthos Zante
Fas: Agadir, Kazablanka, Fes, Marakeş, Tangier


Check-in İşlemleri

easyJet uçuşları için online check-in işlemleri uçuş zamanından 30 gün öncesinde aktif olur ve uçuşa son 2 saat kala kapanır. Kucakta uçağa binecek bebekler için check-in işlemleri online olarak yapılabilir. Yardıma gereksinim duyan yolcular, özel hizmetlerden faydalanabilir. Bunun için duruma göre havalimanında ya da uçuştan 48 saat önce easyJet ile iletişim kurmak gerekebilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Yolcuların yalnızca 1 el bagajı hakkı vardır ve bagaj büyüklüğü 56x45x25 cm ve 15 kg’ı geçemez. Laptop çantaları gibi ekstra bagajların boyları ise en fazla 45x36x20 olabilir. Kargo bagajı en fazla 23 kg olabilir ve 1 parçanın büyüklüğü 32 kilogramdan ağır olamaz.
easyJet İkramlıkları
easyJet ikramlıkları, daha ucuz uçak bileti sağlamak adına fiyata dahil edilmez. Yiyecek ve içecekler için satın alımlar uçak içi ya da uçuş öncesi internet üzerinden gerçekleştirilebilir. Özel yiyecek talep edecek yolcular internet üzerinden gerekli bilgilendirmeyi yapabilir.


Koltuk Seçimi

Otomatik olarak atanan koltuklar dışında seçim yapmak isteyen easyJet yolcuları ekstra ücret öderler. Ücretler, uçuş destinasyonları ve pencere kenarı, acil çıkış sırası, koridor kenarı gibi koltuk özelliklerine göre farklılık gösterir.
easyJet Özel Programları
  • Uçuş Milleri
easyJet yolcuları, her uçuşları için mil kazanır. Bu sayede bir sonraki uçuşlarında indirim ya da ücretsiz hizmetler elde ederler. İngiltere’den gerçekleştirilen satın alımlarda 1 Euro 1 mil, denizaşırı alımlarda 1 Euro 2 mil ve araba sigortası benzeri ekstra hizmetler için 1 Euro 3 mil kazandırır.
  • Otopark İndirimleri
Seçilmiş havaalanlarında %10 indirimli otopark ücretinden faydalanmak isteyen yolcular, easyJet’in resmi internet sitesinden gerekli bilgiler edinebilir.

easyJet Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты easyJet из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить easyJet авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет easyJet вы можете отправиться в крупные зарубежные города Bristol, Belfast, Manchester, Antalya, Liverpool.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании easyJet, указаны как İngiltere, İngiltere, İngiltere, Türkiye, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания easyJet имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки easyJet по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации easyJet авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах easyJet рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

easyJet О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok