Corendon Airlines Corendon Airlines Авиабилеты

Главное управление

Istanbul, Turkey

Год основания

2005

Количество очков полета

97

Количество летающих стран

41

Общее количество самолетов

34

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Corendon Airlines

XC Corendon Airlines 05 сентябрь 2024
Antalya Nürnberg 12 292 TL
Купить
XC Corendon Airlines 17 август 2024
İzmir Düsseldorf 10 854 TL
Купить
XC Corendon Airlines 03 август 2024
Brüksel İzmir 5 872 TL
Купить
XC Corendon Airlines 21 август 2024
Köln İzmir 2 701 TL
Купить

Corendon Airlines Hakkında

CORENDON AİRLİNES BİLET

Corendon Airlines merkezi Türkiye, Antalya’da olan bir havayolu şirketidir. Corendon Turizm isimli tur firması Kasım 2004’te Corendon Airlines’ı kurmuştur. Böylece Corendon Airlines Corendon Turizm Grubu’nun bir parçası haline gelmiştir. Corenden Turizm de 20002li yılların başlarında Hollanda’da kurulmuştur. Hizmetleri arasında hava taşımacılığı ve otelcilik bulunmaktadır. 2004 yılında kurulan şirket uçuşlarına 2005 yılının nisan ayında başlamıştır. 12 Nisan 2005’te olan bu ilk uçuş Eindhoven’dan Sabiha Gökçen’e gerçekleşmiştir. Filosunda toplamda 38 uçak bulundurmaktadır. Corendon Airlines 29 uçaklık filosu ile her sene neredeyse 6 milyon yolcu taşımaktadır. Filoda yer alan uçak modelleri ise Boeing 737- 800 ve Boeing 737- 800 Max’tır. Corendon Airlines’ın uçakları toplamda 79.000 kilogram ağırlıkla kalkış yapabilmektedir. Yaklaşık 200 yolcu kapasiteleri bulunmaktadır.  Konforlu bir uçuş için bilet.com ile sahip olacağınız uçak biletinizi hemen edinebilirsiniz. Yolcuları tarafından tam bir fiyat performans uçuşu olarak değerlendirilen Corendon Airlines bilet fiyatları uygun fiyatlı uçuş imkanı sunmaktadır.

corendon bilet

CORENDON AİRLİNES HAKKINDA

Corendon Airlines kuruluş gününden bugüne artarak giden sefer sayıları ve hizmet imkanları ile yolcularından iyi bir değerlendirme almaktadır. Corendon Airlines seferleri 60 civarında ülkeye ve 160 civarında havalimanına düzenlenmektedir. Corendon Airlines bünyesinde 3 farklı tescile sahip havayolu bulunmaktadır. Bu havayolları Türkiye’de, Hollanda’da ve Malta’dadır. Corendon Airlines daha konforlu bir uçuş sağlayabilmek için yolcularına ek bagaj hakkı, koltuk seçimi, kabinde evcil hayvanınızla seyahat edebilme, ikili koltuk tercih edebilme, uçak içi yemek ve online check-in hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetlerden ve daha fazlasından faydalanabilmek için bilet.com ile Corendon Airlines bilet araması yaparak uçuşunuz için hazırlık yapmaya başlayabilirsiniz. Dakikalar içerisinde biletinize sahip olabilir, güvenle ödeme ve uçuştan 2 gün öncesine kadar değişiklik yapma haklarına sahip olabilirsiniz. Corendon Airlines ile aldığınız bileti iptal/ iade etme ya da değiştirme hakkınız da bulunmaktadır. Faydalanabileceğiniz hizmetlerden nasıl yararlanacağınız konusunda aklınıza takılan soruları da cevaplandıralım. Online Check-in hizmetinden faydalanmak için uçuşunuzdan 72 saat önce ve uçuşunuza 5 saat kalana kadar check-in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Check-in işleminizi online olarak tamamladıktan sonra iptal etme hakkınız bulunmamaktadır. Corendon Airlines yıllar içerisinde gösterdiği gelişimin getirdiği şekilde hakettiği birçok ödüle de layık görülmüştür. “Türkiye’nin En Büyük 500 Hizmet İhracatçısı 2018” listesi içinde 24. sıraya yerleşmiştir. Alman Sivil Toplum Kuruluşu olan “Atmosfair”ın yaptığı “Dünyanın en Temiz Havayolları” araştırmasında ise dünya çapında 4., Türkiye’de ise 1. seçilmiştir. Kendini geliştirmeye devam eden Corendon Airlines yıllar içerisinde adından daha sık söz ettirecek başarılara imza atacaktır. Siz de hemen şimdi hızlı bir şekilde bilet.com ile Corendon Airlines’tan biletinizi alabilirsiniz.
Corendon Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Corendon Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Corendon Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Corendon Airlines вы можете отправиться в крупные зарубежные города Izmir, Adana, Antalya, Antalya, Antalya.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Corendon Airlines, указаны как Almanya, İngiltere, Türkiye, Rusya, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Corendon Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Corendon Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Corendon Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Corendon Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Corendon Airlines О комментариях

Очень хороший ( 4 )
Хороший ( 0 )
Середина ( 0 )
Плохой ( 0 )
Очень жаль ( 0 )
Средний балл

5

4 Değerlendirme

BATUHAN

R****

09-10-2022

Çok memnun kaldık, teşekkür ederiz


Sevda

D****

19-08-2022

Sehr angenehmer und pünktlicher Flug


Monica

Y****

11-07-2022

Cok memnun kaldım, Tesekkur ederim.


Kübra

K****

06-07-2022

Sorun yaşamadım gayet iyiydi