Air Transat Air Transat Авиабилеты

Главное управление

Montreal

Год основания

1986

Количество очков полета

60

Количество летающих стран

25

Общее количество самолетов

31

Статус продаж

Aktif

Air Transat Hakkında

Air Transat билетов

Kanada havayolu şirketlerinden birisi olan Air Transat firması, Montreal merkezli olarak kurulmuştur. Air Transat uçak bileti satış işlemleri online sistemler sayesinde dünyanın her yerinde yapılabiliyor. Dünya genelinde 30’dan fazla ülkede 60’dan fazla noktaya uçuşlar gerçekleştiriyor. 1986 yılında kurulmuş ve çeşitli başarılara imza atarak hizmetlerini en iyi şekilde devam ettiriyor.

Air Transat havayolları firması 1986 yılında, Kanada’nın Quebec eyaletinin Montreal şehrinde kurulmuştur. Filosunu, Boeing 757, Lockheed L1011 tipi uçaklarla oluşturmuştur. Günümüzde 30’dan fazla uçak bulunduruyor. Uçak filosu, Airbus ve Boeing markasına ait çeşitli uçak modellerinden oluşuyor. 30 ülke ve 63 noktaya tarifeli ve özel seferler düzenliyor. Sahip olduğu modern uçaklar sayesinde, 2017 yılında “dünyanın en iyi uçak içi eğlence teknolojisine sahip havayolu” firması seçilmiştir.


Air Transat Rota Ve Seferleri

Air Transat havayolu, iç hat ve dış hat uçuşlarını 63 farklı destinasyona yapıyor. Yıllık seferleri ile yaklaşık 4.5 milyon yolcu taşıyabiliyor. Uçak filosunu sürekli yeniliyor ve genişletiyor. Uçuş rotaları, Amerika, Güney Amerika, Asya ve Avrupa kıtalarında çok sayıda havalimanlarından oluşuyor. 63 farklı noktaya tarifeli seferlerini kesintisiz olarak yapıyor.


Check-in İşlemleri

Air Transat uçak bileti uçuşları için check-in işlemleri, varış noktalarına göre yapılıyor. Uluslararası uçuş seferlerinde, tüm check-in işlemleri, uçuştan 24 saat önce açılıyor ve uçuşa 2 saat kalındığında check-in işlemleri sona eriyor. Online yapılan check-in işlemlerinde aynı anda 9 yolcu için işlem gerçekleştirilebiliyor.
Online check-in işlemleri sonrası giriş işlemleri için QR kod veriliyor. Havalimanlarında yaşanabilecek yoğunluklardan dolayı check-in işlemleri, uçuş saatine 1 saat kalana kadar devam edebiliyor. Uçuşlarda gecikmelerin ve sorunların yaşanmaması için kalkıştan 3 saat önce check-in işlemleri tamamlanmış olmalıdır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Air Transat uçak bileti sahibi olan her yolcu için bagaj hakkı vardır. Bagaj hakkı kurallarına göre ekonomi sınıfında yolculuk edecek olanlar kabin içerisinde yanlarına 6 kg’a kadar, business sınıfında yolculuk yapacaklar ise 10 kg’a kadar el çantası bulundurabiliyor.
Uçağın bagaj bölümüne konulacak olan ücretsiz bagajlar ise ekonomi sınıfı için 23 kg, Premium sınıf için 30 kg, business sınıf için 32 kg’a kadar olabiliyor. Uçuş rotasına göre bagaj hakları ve ek bagaj ücretleri değişebiliyor. Air Miles puanları bulunanlar, ek bagaj hizmetlerinden de ücretsiz faydalanabiliyor.


Air Transat İkramlıklar

Air Transat havayolu şirketi, tüm yolcularının, ünlü şef Daniel Vezina tarafından hazırlanan menülerden faydalanmalarını sağlıyor. Seferlerinde, zengin menü seçenekleri ile diyet yemekleri, özel çocuk menüleri seçeneklerini sunuyor. Kısa mesafeli uçuşlarda, atıştırmalık, sandviç, çay ve kahve servis ediliyor. Uzun uçuşlar için 24 saat öncesinden özel yemek siparişi verilebiliyor.


Koltuk Seçimi

Air Transat havayolu uçuşlarında ücretsiz koltuk seçimi yapılabiliyor. Online check-in işlemlerini yapmaya başlayanlar, boş olan tüm koltuk seçeneklerini kullanabiliyor. Uçağın acil çıkış bölümünde yer alan koltuklar özel olarak ayrılmıştır.
Özel şartlardan faydalanmak isteyenler, ücret karşılığında bu koltukları seçebiliyor. Konforlu bir uçuş deneyimi yaşamak isteyenler, diz mesafesi geniş koltukları seçebiliyor ve belirlenen tarife üzerinden ücret ödüyorlar.


Air Transat Özel Programları

Air Transat havayolu, sık uçuş programı Air Miles ile bilet satın alan yolculara avantajlar sunmaya devam ediyor. Uçuş yapan yolcular, program sayesinde miller kazanabiliyor ve bu miller sayesinde birçok hizmetten ücretsiz faydalanabiliyor. Air Transat yolcuları, havalimanı salonları, ek bagaj hizmetleri, indirim seçenekleri gibi avantajlardan faydalanabiliyor.
Air Transat Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Air Transat из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Air Transat авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Air Transat имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Air Transat по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Air Transat авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Air Transat рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Air Transat О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok