Aeromexico Aeromexico Авиабилеты

Главное управление

Meksika

Год основания

1934

Количество очков полета

89

Количество летающих стран

3

Общее количество самолетов

109

Статус продаж

Aktif

Самые дешевые билеты и экспедиции Aeromexico

Самые популярные рейсы Aeromexico

AM Aeromexico 04 сентябрь 2024
Cancun Miami 13 142 TL
Купить
AM Aeromexico 13 июль 2024
Havana Cancun 22 930 TL
Купить

Aeromexico Hakkında

Aeromexico билетов Aeromexico, 1934’ten beri inovasyon ve olağanüstü hizmet ile Latin Amerika’nın en önemli havayollarından biridir. Şirketin ismi 1972 senesinde Aeronaves de Mexico’dan Aeromexico olarak değiştirilmiştir. Meksika merkezli firma, Mexico City’den yönetilmektedir. Aeromexico filosunda 72 uçak bulunmaktadır. Uçak modelleri arasında Boeing 737-700, Boeing 737-800, Boeing 737 MAX 8, Boeing 737 MAX 9, Boeing 787-8 ve Boeing 787-9 yer alır. Aeromexico, Meksika misafirperverliğini yolcularına tanıtma misyonuna sahiptir.

Aeromexico  Rota ve Seferler

SkyTeam üyesi olan Aeromexico, iç hatlarda birçok şehre ve uluslararası uçuşlarda Kuzey, Güney ve Orta Amerika, Avrupa, Asya ve Karayipler’de 90’dan fazla noktaya seferler gerçekleştirir. Aeromexico iç hat uçuşları: Villahermosa Uluslararası Havaalanı, Veracruz Uluslararası Havaalanı, Tuxtla Gutierrez Uluslararası Havaalanı, Torreon Uluslararası Havaalanı, Toluca Uluslararası Havaalanı, Tijuana Uluslararası Havaalanı, Tapachula Uluslararası Havaalanı, Los Cabos Uluslararası Havaalanı, Saltillo Havaalanı, General Lucio Blanco Uluslararası Havaalanı, Licenciado Gustavo Diaz Ordaz Uluslararası Havaalanı, Nogales Uluslararası Havaalanı, Morelia Uluslararası Havaalanı, Monterrey Uluslararası Havaalanı, Mexico City Uluslararası Havaalanı, Mexicali Uluslararası Havaalanı.
Aeromexico uluslararası uçuşları: Arjantin, Brezilya, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Fransa, Almanya, Guatemala, Honduras, İtalya, Japonya, Meksika, Hollanda, Nikaragua, Panama, Peru, Güney Kore, İspanya, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Venezuela.


Check-in İşlemleri

Check-in, uluslararası uçuşlar için kalkıştan 24 saat önce ve yurt içi uçuşlar için 48 saat önce açılır. Mil kazanmak için Club Premier numaranızı uçuşlara eklemeyi unutmayın.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kabin içi bagaj ölçüler, 55 x 40 x 25 cm boyutlarından ve 2 parça - 10 kilogramdan ağır olamaz. Check in bagajı ekonomi sınıfı için 1 parça – 25 kilogram, premier sınıfı için 2 parça – 32 kilogram ile sınırlıdır. Bebekle seyahat eden yolcular puset, bebek arabası, bebek çantasını ücretsiz olarak taşır. Temel Ücret ("V" sınıfı) kontrol edilmiş bagaj hakkına sahip değildir yalnızca el çantası taşıyabilir.


Aeromexico  İkramlıkları

Meksika’nın paylaşmacı kültürünü uçak içerisinde de yansıtan Aeromexico ikramlıkları ücretsizdir. Birbirinden lezzetli yiyecekler ve içeceklerin yanında uçuşlarda tekila servisi de yapılır. Kısa mesafe uçuşlarda hamur işleri ve kurabiye sunulurken uzun mesafeli uçuşlarda sıcak yemek seçenekleri vardır. Business Class için menü, dünyaca ünlü şef Enrique Olvera tarafından tasarlanmıştır.


Koltuk Seçimi

Koltuk seçimi, online check in ile birlikte uçuştan 48 saat önce başlar. Bilgisayarın yanı sıra Aeromexico app’iyle akıllı cihazlardan da gerçekleştirilebilir. Ayrıca koltuk seçimi yapmak isteyen yolcular müşteri hizmetlerini arayabilir ya da havalimanlarındaki Aeromexico kontuarlarında görevli personellerden yardım alabilir. Ekstra diz mesafesine sahip koltuklarda, acil çıkış sırasında ya da ön sıralarda oturmak isteyen yolcular, uçak planlarına göre seçim yapmalıdır.


 

Aeromexico Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Aeromexico из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Aeromexico авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Aeromexico вы можете отправиться в крупные зарубежные города Istanbul, Antalya, Istanbul, Antalya, Antalya.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Aeromexico, указаны как Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Aeromexico имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Aeromexico по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Aeromexico авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Aeromexico рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Aeromexico О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok