Vueling Airlines Vueling Airlines Авиабилеты

Главное управление

Barselona

Год основания

2004

Количество очков полета

163

Количество летающих стран

0

Общее количество самолетов

107

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Vueling Airlines

VY Vueling Airlines 07 июль 2024
Atina New York 24 153 TL
Купить
VY Vueling Airlines 03 август 2024
Barselona İbiza 1 443 TL
Купить
VY Vueling Airlines 03 июль 2024
Düsseldorf Olbia 7 967 TL
Купить
VY Vueling Airlines 01 сентябрь 2024
Las Palmas Berlin 8 955 TL
Купить
VY Vueling Airlines 07 июль 2024
Lizbon New York 22 127 TL
Купить
VY Vueling Airlines 25 июль 2024
Londra Paris 2 690 TL
Купить
VY Vueling Airlines 11 июль 2024
Marsilya Barselona 1 874 TL
Купить
VY Vueling Airlines 07 июль 2024
Palma Mayorka Zaragoza 1 708 TL
Купить
VY Vueling Airlines 06 сентябрь 2024
Παρίσι Porto 2 092 TL
Купить
VY Vueling Airlines 03 июль 2024
Roma İbiza 8 134 TL
Купить
VY Vueling Airlines 28 май 2024
Stuttgart Paris 5 684 TL
Купить

Vueling Airlines Hakkında

İspanya merkezli hizmet veren havayolu şirketi olarak kurulmuştur. Vueling Airlines ekonomik uçuş seçenekleri sunan firma olarak dünya genelinde 150’den fazla noktaya sefer düzenliyor. Vueling Airlines uçak bileti satın alırken yolcular sadece ekonomik sınıf biletlerini seçebiliyor. Ekonomik uçuş seferleri düzenlerken yolcularının rahat edebilmesi için koltuklarda diz genişliği mesafesini geniş tutmaya çalışıyor. Bu özelliği ile tercih edilen havayolu şirketlerinden birisidir.

Vueling Airlines havayolu şirketi İspanya’nın düşük maliyetli havayolu şirketidir ve Barselona’daki merkezinden yönetiliyor. İspanya’nın en büyük ikinci havayolu şirketidir. Günümüzde, 40 ülke ve 164 destinasyona seferler düzenliyor. Filosunda son model 91 adet Airbus ve Boeing uçaklarına yer veriyor. Özel desteklere ihtiyaç duyan tüm yolcularına en iyi hizmetleri sunuyor. Çocuk yolcular, engelli bireyler, hamile kadınlar gibi tüm yolcularına yolculuk bitene kadar özel hizmet sunuyor.


Vueling Airlines Rota Ve Seferleri

Vueling Airlines havayolu şirketi kurulduğu günden itibaren seferlerini kesintisiz olarak sürdürüyor. 6 kıtada 40’dan fazla ülkeye ve 164 farklı noktaya uçuşlar yapıyor. Rota ve sefer seçenekleri arasında, Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda, İtalya, Türkiye, Portekiz, Rusya, İngiltere, İsviçre gibi ülkeler yer alıyor. ABD, Asya ve Afrika kıtalarında da çok sayıda ülkenin farklı havalimanlarına yolcu taşıyor.


Check-in İşlemleri

Vueling Airlines uçak bileti ile seyahat edebilmeniz için firma tarafından belirlenen süre içerisinde check-in işlemlerini yapmalısınız. Her yolcu check-in işlemlerini havalimanlarında ya da online olarak web üzerinden yapabiliyor. Akıllı cep telefonu kullanıcıları, firma sitesine erişim yaparak satın aldıkları uçak bileti için uçuştan 24 saat önce başlayan check-in işlemlerini yapabiliyor. Belirlenen süre içerisinde check-in işlemlerini yapmayanlar uçağa binemeyecektir. Online check-in işlemlerini yapan kullanıcılar için biniş kartı oluşturuluyor ve bu kart Qr kod olarak kullanıcı telefonlarına gönderiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Vueling Airlines uçak bileti satın alanlar ücretsiz bagaj hakkından faydalanabiliyor. Bagaj hakkı kurallarına göre her yolcunun el bagajı ve teslim bagajı hakları ayrı ayrı belirlenmiştir. Vueling Airlines yolcuları, el bagajı yani kabin bagajı olarak 10 kg’a kadar ve 55x40x20 ebatlarından büyük olmamak kaydıyla ücretsiz bagaj hakkını kullanabiliyor. Uçak teslim bagaj hakkı ise yolcu başına 23 kg olarak belirlenmiştir. Belirlenen ağırlıktan daha fazla eşyası bulunan yolcular, 23 kg’dan fazla olan kg’lar için ek ücret ödeniyor. Bu ücret bilgileri, firma sitesinden öğrenilebiliyor.


Vueling Airlines İkramlıklar

Vueling Airlines İspanya’nın en ekonomik uçuş seferleri düzenleyen havayolu olarak yolcularına en lezzetli ikramları sunuyor. Uçuş mesafesine göre yiyecek ve içecek menüsünde farklı seçenekler sunuyor. Özel yemek siparişi vermek isteyenler uçuş saatinden 24 saat önce siparişlerini bildirebiliyor.


Koltuk Seçimi

Vueling Airlines ile uygun fiyatlı uçuş fırsatlarını kaçırmak istemeyenler uçak bileti satın alarak koltuk seçimi yapmaya başlayabiliyor. Ekonomik sınıf bilet seçeneklerini sunmasına rağmen yolcuları için diz genişliği daha fazla olan koltukları sunuyor. Koltuk seçim işlemleri online check-in yapılırken gerçekleştirilebiliyor. Yolcular istedikleri koltukları seçebilmek için check-in işlemleri açıldığı anda işlem yapmaya başlıyor. Daha geniş koltuk seçimi yapmak isteyenler ek ücret ödeyerek seçimlerini yapabiliyor. 

Vueling Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Vueling Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Vueling Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Vueling Airlines вы можете отправиться в крупные зарубежные города Ankara, Istanbul, Konya, Izmir, Ordu.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Vueling Airlines, указаны как Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Vueling Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Vueling Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Vueling Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Vueling Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Vueling Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok