Spring Airlines Spring Airlines Авиабилеты

Главное управление

Şanghay

Год основания

2004

Количество очков полета

100

Количество летающих стран

83

Общее количество самолетов

113

Статус продаж

Aktif

Spring Airlines Hakkında

Spring Airlines билетов

Spring Airlines, Çin’de hizmet veren ilk düşük bütçeli hava yolu şirketi olarak biliniyor. Bu şirket 2004 yılından itibaren yolcularına ekonomik bilet sunmayı hedefliyor. Spring Airlines genel merkezi Şanghay şehrinde bulunuyor. Firmanın ana üsleri ise Şanghay Pudong Uluslararası Havalimanı ve Şanghay Hongqiao Uluslararası Havalimanı olarak biliniyor. Spring Airlines bünyesinde 80 tane uçak bulunuyor. Bu 80 uçağın hepsi faal bir şekilde hizmet veriyor. Ucuza bilet almak isteyen yolcular bu firmayı seçiyor.


Spring Airlines Rota ve Seferleri

Spring Airlines firması hem iç hatlara hem de sayılı bölgelere uçuş düzenliyor. Düzenlenen uçuşlarda ucuza bilet amacı ana gaye olduğu için diğer konular geri planda kalabiliyor. Ancak birçok yolcu bu firmadan memnun kalıyor. Spring Airlines uçak bileti satın alanlar, olumsuz hava yollarından dolayı biletlerinin iptal olduğuna şahit olabiliyor. Spring Airlines firmasının uçuş gerçekleştirdiği şehirlerden bazıları:
  • Tokyo
  • Pekin
  • Şanghay
Spring Airlines çalışanları seferlerden önce pek çok konuda müşterilere yardımcı oluyor.


Check-in İşlemleri

Spring Airlines resmi sitesi ve firmanın mobil uygulaması, check in işlemlerine izin veriyor. Bu firmayı seçen yolcular kullandıkları telefonlar sayesinde check in işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Ancak bazı kişiler check in işlemleri için telefon uygulamalarını kullanmak istemiyor. Spring Airlines kontuarlarından da check in yapılabiliyor. Bu işlem ile mobil uygulamadan yapılan işlemin hiçbir farkı bulunmuyor. Ancak hangi uçuş olursa olsun check in işleminin ihmal edilmemesi gerekiyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Spring Airlines firması yolcularına 1 çantayı ücretsiz taşıma hakkı sunuyor. Ancak bu ücretsiz taşıma hakkının içeriği iç hatlarda ve dış hatlarda değişiyor. İç hatlarda 7 kilograma kadar ücretsiz taşınırken dış hatlarda ise 5 kilograma kadar olan bagaj ücretsiz bir şekilde taşınıyor. 1 bagajdan sonraki tüm çantalar ücret karşılığında taşınıyor. Yolcuların bu detayı unutmaması gerekiyor.


​Spring Airlines İkramlıklar

Spring Airlines uçak bileti satın alanlar, uçuşlarda firmanın leziz ikramlarını tadıyor. Firmanın ikramları Çin içerisinde ve dışında çok beğeniliyor. Çünkü ikram adı altında sunulan yiyecek ve içecekler oldukça leziz bir şekilde imal ediliyor. Bundan dolayı pek çok kişi ikramlardan memnun kalıyor. Spring Airlines firması ucuz bilet anlayışı ile hareket ettiği için bazı uçuşlarında ikram sunmuyor.


Koltuk Seçimi

Spring Airlines firmasından uçak bileti satın alanlar, uçuştan 24 saat öncesine kadar koltuk seçebiliyor. Spring Airlines bünyesinde olan uçaklarda farklı koltuklar bulunabiliyor. Koltuk seçimlerinde aile veya arkadaşla beraber oturma durumu olabiliyor. Acil durum kısmında bulunan koltukları hamile kişilerin seçmesi yasaklanıyor. Çünkü o kısımdaki koltukları 15-65 yaş arası sağlıklı kişiler tercih edebiliyor. 

Spring Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Spring Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Spring Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Spring Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Spring Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Spring Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Spring Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Spring Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok