Scandinavian Airlines Scandinavian Airlines Авиабилеты

Главное управление

İsveç

Год основания

1946

Количество очков полета

168

Количество летающих стран

34

Общее количество самолетов

126

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Scandinavian Airlines

SK Scandinavian Airlines 01 август 2024
Antalya Stokholm 5 784 TL
Купить
SK Scandinavian Airlines 21 июнь 2024
İstanbul Stokholm 5 483 TL
Купить
SK Scandinavian Airlines 16 июль 2024
Amsterdam Antalya 4 230 TL
Купить
SK Scandinavian Airlines 15 июнь 2024
Bergen Oslo 5 495 TL
Купить
SK Scandinavian Airlines 17 июль 2024
Brüksel Antalya 7 564 TL
Купить
SK Scandinavian Airlines 10 июль 2024
Cenevre Antalya 7 169 TL
Купить
SK Scandinavian Airlines 27 май 2024
Göteburg İzmir 12 704 TL
Купить
SK Scandinavian Airlines 27 май 2024
Oslo Bergen 1 714 TL
Купить
SK Scandinavian Airlines 10 июль 2024
Paris Antalya 6 764 TL
Купить
SK Scandinavian Airlines 28 август 2024
Split Stockholm 10 508 TL
Купить
SK Scandinavian Airlines 13 июнь 2024
Stavanger Londra 2 896 TL
Купить

Scandinavian Airlines Hakkında

Danimarka, Norveç ve İsveç havayolu firması olan Scandinavian Airlines, 1946’dan beri hizmet vermektedir. Merkezleri arasında Kopenhag Havaalanı, Oslo (Gardermoen) Havaalanı ve Stockholm Arlanda Havaalanı yer alır. 2017 senesinde firma, 28.6 milyon yolcu taşımıştır. Filosundaki Airbus A319-100, Airbus A320-200, Airbus A320neo, Airbus A321-200, Airbus A321LR, Airbus A340-300, Boeing 737-800, ATR 72-600 ve Bombardier CRJ900 modelleriyle Scandinavian Airlines toplamda  156 uçağa sahiptir. Star Alliance üyesi olan firma, çevreye verdiği önem ile düşük emisyonlu uçakları kullanmaya önem gösterir.

Scandinavian Airlines Rota ve Seferler

Scandinavian Airlines yurt içinde Visby Havaalanı, Umeå Havaalanı, Sundsvall – Timrå Havaalanı, Stockholm Arlanda Havaalanı, Skellefteå Havaalanı, Ronneby Havaalanı, Åre Östersund Havaalanı, Örnsköldsvik Havaalanı, Malmö Havaalanı, Luleå Havaalanı, Linköping / Saab Havaalanı, Kiruna Havaalanı, Kalmar Havaalanı, Göteborg Landvetter Havaalanı ve Holmngelholm – Helsingborg Havaalanı’na uçuşlar gerçekleştirir. Ayrıca firma, Türkiye’de Gazipaşa Havaalanı, Ankara Esenboğa Havaalanı, Antalya Havalimanı ve İstanbul Havalimanı’na uçmaktadır.
Scandinavian Airlines’ın sefer gerçekleştirdiği ülkeler Arjantin, Avusturya, Beyaz Rusya, Belçika, Bosna Hersek, Brezilya, Kanada, Şili, Çin, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Mısır, Estonya, Faroe Adaları, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Grönland, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İran, Irak, İrlanda, İsrail, İtalya, Japonya, Ürdün, Kenya, Kosova, Kuveyt, Letonya, Lübnan, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Pakistan, Filipinler, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Güney Afrika, İspanya, Sri Lanka, İsveç, İsviçre, Suriye, Tayland, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri’dir.


Check-in İşlemleri

Online check in işlemleri Scandinavian Airlines uçuşlarından 22 saat önce başlar ve uçuş saatinde 1 saat öncesine dek devam eder. Havalimanındaki kontuarlar, check in ve bagaj teslimi için kullanılabilir. Ayrıca bazı havaalanlarında bulunan self kiosklardan da işlemler gerçekleştirilebilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kabin içi bagajlar yolcu sınıflarına göre değişiklik gösterir. SAS Go ve SAS Plus yolcuları 1 parça 23 kg, Asya’dan ABD’de uçan SAS Plus yolcuları 2 parça 8 kg, SAS Business yolcuları ise her uçuşlarında 2 parça 8 kg bagaj hakkına sahiptirler. Kargo bagajında bagaj limiti SAS Go yolcuları için bir adet 23 kilo, SAS Plus için iki adet 23 kg, SAS Business için iki adet 32 kilogramdır.


Scandinavian Airlines İkramlıkları

Tüm SAS uçuşlarında, çeşitli atıştırmalıklar, alkollü ve alkolsüz içecekler sunulmaktadır. Ayrıca pizza, sandviç ve salata gibi hafif yemekler de seçenekler arasındadır. Menü, koltuk ceplerindeki İskandinav Traveler dergilerinden incelenebilir.


Koltuk Seçimi

SAS Go biletine sahip yolcular pencere kenarı ya da ekstra diz mesafesi için koltuk seçimini ücretli olarak yapabilir. Check-in sırasında uçak saatinden 30 saat önceden itibaren koltuklar ücretsiz olarak atanır. SAS Plus veya SAS Business yolcuları ise koltuk seçimine para ödemezler.

Scandinavian Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Scandinavian Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Scandinavian Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Scandinavian Airlines вы можете отправиться в крупные зарубежные города Edinburgh, Izmir, Trondheim, Roros, Stockholm.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Scandinavian Airlines, указаны как Almanya, Türkiye, Danimarka, Finlandiya, Makedonya.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Scandinavian Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Scandinavian Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Scandinavian Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Scandinavian Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Scandinavian Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok