Ryanair Ryanair Авиабилеты

Главное управление

Dublin

Год основания

1985

Количество очков полета

230

Количество летающих стран

40

Общее количество самолетов

470

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Ryanair

FR Ryanair 12 июнь 2024
Bari Roma 1 071 TL
Купить
FR Ryanair 17 июль 2024
Dublin Άμστερνταμ 1 622 TL
Купить
FR Ryanair 15 июль 2024
Frankfurt Palma Mallorca 9 919 TL
Купить
FR Ryanair 23 июнь 2024
Cós Μπάρι 7 442 TL
Купить
FR Ryanair 06 сентябрь 2024
Παρίσι Porto 1 411 TL
Купить
FR Ryanair 16 июнь 2024
Shannon Κάουνας 7 206 TL
Купить
FR Ryanair 01 август 2024
Sofya Londra 1 997 TL
Купить
FR Ryanair 11 июнь 2024
Viyana Ταλίν 1 949 TL
Купить

Ryanair Hakkında

Ryanair билетов

Dünyanın en ünlü düşük bütçeli havayollarından Ryanair, 1984 yılında Dublin’de kurulmuştur. Merkezleri Dublin Havaalanı ve London Stansted Havaalanı’dır. Avrupa’nın en büyük düşük bütçeli havayolu firmasında 309 uçak bulunur. Filosundaki uçak modelleri arasında 1 tane Boeing 737-700, ve 308 tane Boeing 737-800 yer almaktadır. Sürdürebilirliğe önem veren Ryanair, düşük karbondioksit emisyonuna sahip uçak siparişi vermektedir.

Ryanair Rota ve Seferler

Ryanair, Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu’da 40 ülkeye uçuşlar düzenlemektedir. Firmanın Türkiye uçuşları arasında Milas Bodrum Havaalanı ve Dalaman Havaalanı bulunmaktadır. Ryanair iç hat uçuş rotaları Waterford Havaalanı, Shannon Havaalanı, İrlanda Batı Havaalanı Vuruşu, Kerry Havaalanı, Galway Havaalanı, Dublin Havaalanı ve Cork Havaalanı’dır.
Ryanair dış hat uçuşları şu ülkeye gerçekleşir: Ermenistan, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İsrail, İtalya, Ürdün, Letonya, Lübnan, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Karadağ, Fas, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Slovakya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Ukrayna ve İngiltere.


Check-in İşlemleri

Flexi Plus bileti yolcuları uçuşlarından 60 gün öncesinden itibaren online check in yaparak koltuk seçimi gerçekleştirebilir. Koltuk seçmeyen yolcular uçuşlarından 48 saat önce online check in yapabilir ve kendilerine atanan ücretsiz koltuklarda seyahat edebilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

El bagajları ücretsiz olarak taşınır ve boyutları en fazla 40x20x25 cm olabilir. Kabin içi bagajlar ise 55x40x20 cm’den büyük olamaz ve 10 kg’dan az olmalıdır. Check in bagajları 81cm x 119cm x 119cm boyutlarında 10 ya da 200 kilo olabilir. 1 parça 32 kg’dan fazla olamaz. Her yolcu en fazla 20şer kiloluk 3 check in bagajı taşıyabilir. Ekstra bagaj ücreti havalimanlarında 40 euro online satın alımlarda 25 eurodur. Bebek ve çocuk eşyaları, arabaları ya da pusetleri için havalimanı ücreti 20 euro, online check in ücreti ise 15 Euro’dur.

Ryanair İkramlıkları

Uçuş sırasında Ryanair çok çeşitli atıştırmalık ve içecek alternatifleri sunar. Menülerde tüm uçuşlar için sandviçler, sıcak ve soğuk içecekler ile bira, şarap ve alkollü içecek yer alır. Atıştırmalıklar arasında Su, Pepsi, Çay, Kahve, Kitkat ve Pringles bulunmaktadır. Yolcular, kendi yiyecek ve içeceklerini getirebilir. Fındık alerjisi olanlar kabin ekibini bilgilendirmelidirler. Uçuştan 48 saat öncesinde vejetaryen, çocuk ya da özel diyet yemekleri siparişleri verilebilir. Check-in sırasında ön sipariş yemekler seçeneği görünmüyorsa bunun nedeni uçuş kalkış saatinize 48 saatten az olması veya yemeklerin uçuşta satılması olabilir.


Koltuk Seçimi

Uçuştan önceki 48 saat haricinde yolcular koltuk seçimi yapma hakkına sahiptirler. Yetişkinler için koltuk seçimi 4 Euro’dan başlar. İlave bacak mesafesi koltukları 7 Euro, ön koltuklar 7 Euro ve standart koltuklar 3 eurodur. Müşteri maliyetlerini en aza indirmek için Ryanair, koltuk satın alan bir yetişkin başına en fazla dört çocuğa ücretsiz tahsis edilmiş koltuk sağlar. Özel misafirler, yardım gereksinimleri için Ryanair personellerini konu ile ilgili bilgilendirmelidir.

Ryanair Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Ryanair из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Ryanair авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Ryanair вы можете отправиться в крупные зарубежные города Bratislava, Dalaman, Dalaman, Dublin, Bodrum.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Ryanair, указаны как İrlanda, İrlanda, Slovakya, Türkiye, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Ryanair имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Ryanair по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Ryanair авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Ryanair рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Ryanair О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok