Royal Jordanian Royal Jordanian Авиабилеты

Главное управление

Amman

Год основания

1963

Количество очков полета

60

Количество летающих стран

30

Общее количество самолетов

25

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Royal Jordanian

RJ Royal Jordanian 01 июль 2024
Antalya Beyrut 8 574 TL
Купить
RJ Royal Jordanian 11 июнь 2024
İstanbul Dubai 21 773 TL
Купить
RJ Royal Jordanian 07 июнь 2024
Doha İstanbul 7 441 TL
Купить
RJ Royal Jordanian 01 июль 2024
Dubai İstanbul 8 055 TL
Купить
RJ Royal Jordanian 04 июль 2024
Erbil İstanbul 20 573 TL
Купить
RJ Royal Jordanian 28 ноябрь 2024
Kuveyt İstanbul 6 638 TL
Купить
RJ Royal Jordanian 01 июль 2024
Riyadh İstanbul 5 889 TL
Купить
RJ Royal Jordanian 01 сентябрь 2024
Şikago İstanbul 23 047 TL
Купить

Royal Jordanian Hakkında

Royal Jordanian билетов

Royal Jordanian, Ürdür Kraliyet Havayolları firmasıdır ve Ürdün’ün ulusal hizmet veren havayolu şirketidir. Royal ordanian uçak bileti ile dünya genelinde 60 farklı noktaya uçuşlar yapılabiliyor. 15 farklı havayolu firması ile ortak çalışmalar yaparak dünyanın farklı noktalarına uçuşları gerçekleştiriyor. Royal Jordanian havayolunun merkezi, Ürdün’ün başkenti olan Amman’da bulunuyor. Queen Alia uluslararası havalimanı merkezli operasyonlar gerçekleştiriyor.

Royal Jordanian havayolları, 9 Aralık 1963 yılında Amman merkezli olarak kurulmuştur. Yan kuruluşları arasında, Royal Jordanian Ground Services, Royal Jordanian Cargo, Royal Tours For Travel and Tourism Limited şirketleri yer alıyor. Firma, filosunda 25 adet çift kabin seçenekli uçaklar bulunduruyor. Business ve ekonomik sınıf seçenekleri ile bilet satışları yaparak farklı kıtalarda 60 farklı noktaya uçuşlar gerçekleştiriyor.


Royal Jordanian Rota Ve Seferleri

Royal Jordanian havayolu, en ekonomik uçuş seçenekleri sunuyor. Rota ve seferleri için sunduğu seçenekler arasında, Kanada, New York, Los Angeles, Miami, Peru, Lizbon, Varşova, Yemen, Nijerya, Türkiye, Rusya, Honolulu gibi uçuş noktaları yer alıyor. Her uçuş noktası için mümkün olan en ekonomik tarifeleri sunuyor.


Check-in İşlemleri

Royal Jordanian uçak bileti için check-in işlemleri havalimanını gitmeden mobil cihazlar üzerinden de yapılabiliyor. Online olarak yapılan check-in işlemlerinde yolcunun akıllı cep telefonuna ya da e-posta adresine QR kod gönderiliyor. Havalimanına gidildiğinde bu QR kod okutularak uçağa biniş işlemleri daha hızlı yapılabiliyor. Check-in işlemlerini havalimanında yapmak isteyenler, firmanın kontuarlarını kullanarak işlemlerini yapabiliyor. Havalimanında zaman kaybetmemek ve direk uçağa binebilmek için online check-in işlemlerinin yapılmasını tüm yolcularına tavsiye ediyor. Online check-in işlemlerinin açılış sürelerini uçuş türlerine göre farklı belirliyor ve misafirlerine bu konuda bilgi veriyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Royal Jordanian uçak bileti sınıflarına göre bagaj hakkı kuralları ayrı belirleniyor. Suudi Arabistan, Kuzey Amerika, Hartum ve Kahire uçuşları haricinde kişi başı bagaj hakları, ekonomik biletler için 23 kg, business biletler için 30 kg olarak belirleniyor. Kahire uçuşlarında, Business yolcular iki adet ve her birisi 32 kg bagaj bulundurabiliyor. Ekonomi sınıfında olanlar ise bir parça ve 30 kg ağırlığında bagaj bulundurabiliyor. Bebek yolcular için verilen bagaj hakkı ise 10 kg’dır. Uçuş yapılan noktaya göre bagaj hakkı kuralları değişiklik gösteriyor. Fazla bagajlar için ek bagaj ücretini ödeyenler, bagajlarının taşınmasını sağlayabiliyor.


Royal Jordanian İkramlıklar

Royal Jordanian havayolu şirketi, uçak içerisinde, Ürdün yöresel kıyafetleri giyen personeli ile misafirlerini karşılıyor. Yolculuk süresine göre ikramlık menü seçeneklerini sunuyor. Menüde, taze sıkılmış meyve suları, şampanya ve diğer içecek türleri yer alıyor. Uzun yolculuklar için sıcak yemek ve içecek siparişi vermek isteyenler, önceden taleplerini ileterek yemek servislerinin hazırlanmasını sağlayabiliyor.


Koltuk Seçimi

Royal Jordanian havayolu ile yapacağınız seyahatlerde, koltuk tercihinde bulunabiliyorsunuz. Bilet check-in işlemlerini yaparken koltuk seçebiliyor ve tercih ettiğiniz koltuklar için rezervasyon yapabiliyorsunuz. Uzun boylu olanlar, geniş bacak aralığı olan koltukları tercih ettikleri için daha çok çıkış kapılarına yakın yerdeki koltukları seçebiliyor. Diğer yolcular koltuk seçimi tercihlerini cam kenarı ya da koridor olarak yapabiliyor.

Royal Jordanian Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Royal Jordanian из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Royal Jordanian авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Royal Jordanian вы можете отправиться в крупные зарубежные города Abu Dhabi, Istanbul, Las Vegas, Atlanta, Dubai.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Royal Jordanian, указаны как Amerika, Katar, Yunanistan, İsrail, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Royal Jordanian имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Royal Jordanian по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Royal Jordanian авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Royal Jordanian рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Royal Jordanian О комментариях

Очень хороший ( 1 )
Хороший ( 0 )
Середина ( 0 )
Плохой ( 0 )
Очень жаль ( 0 )
Средний балл

5

1 Değerlendirme

NAHLA

N****

26-03-2022

Çok teşekkürler