Royal Brunei Royal Brunei Авиабилеты

Главное управление

Bandar Seri Begavan

Год основания

1974

Количество очков полета

72

Количество летающих стран

16

Общее количество самолетов

14

Статус продаж

Aktif

Royal Brunei Hakkında

Royal Brunei, Brunei Sultanlığı’nın bayrak taşıyıcı hava yolu firması olarak görülüyor. Şirketin merkezi ise Bandar Seri Bagawan’da bulunuyor. Şirketin 1974 yılında kurulduğu biliniyor. Ancak şirket kurulduğu ilk andan itibaren hizmet vermiyor. Şirket, 1975 yılında havacılık faaliyetlerine başlıyor. Royal Brunei, kurulduğu ilk andan itibaren güler yüzle hizmet vermeyi esas alıyor. Şirket çalışanları birçok eğitime katıldıktan sonra hizmet vermeye başlıyor. Bu da şirketin, yolculara ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Royal Brunei, en çok Brunei Uluslararası Havalimanı’nı kullanıyor.


Royal Brunei Rota ve Seferleri

Royal Brunei, yurt içine ve yurt dışına pek çok uçuş gerçekleştiriyor. Bu uçuşlardan pek çok kişi memnun kalıyor. Royal Brunei uçak bileti satın alanlar, uçağın rotasını ve saatini kolay bir şekilde görebiliyor.
Royal Brunei uçakları çoğunlukla son teknoloji ile donatılıyor. Royal Brunei filosunda 18 uçak bulunuyor. Bu uçaklarla pek çok yere sefer düzenleniyor. Royal Brunei firmasının sefer gerçekleştirdiği yerlerden bazıları:
•Bahreyn
•Kuveyt
•Suudi Arabistan
Royal Brunei firmasının bilet satışı her geçen yıl daha fazla oluyor.


Check-in İşlemleri

Check in işlemleri, birçok kişi tarafından merak ediliyor. Royal Brunei uçak bileti satın alanların check in işlemleri kolay bir şekilde tamamlanıyor. Çünkü check in işlemleri akıllı telefon üzerinden tamamlanabiliyor. Royal Brunei firmasından bilet alanlar check in işlemleri için havaalanına gitmediği için memnun kalıyor. Bu sayede yolcular check in işlemleri için ekstra zaman harcamıyor.
Check in işlemleri uçuş saatine 90 dakika kalaya kadar gerçekleştirilebiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Royal Brunei firmasından uçak bileti satın alanlar bagaj kuralları için farklı kriterlere göre sınıflandırılabiliyor. Çünkü business ve ekonomi sınıfının bilet kuralları değişiklik gösteriyor. Business sınıfından bilet alanlara 2 el bagajı hakkı tanınıyor. Bu bagajların 12 kilogramı geçmemesi gerekiyor. Ekonomi sınıfı için ise tek el bagajı hakkı tanınırken bu bagajın 7 kilogramı geçmemesine özen gösteriliyor. Royal Brunei firması, ekstra bagajlar için 8-95 dolar arasında değişen ücretler talep ediyor.


Royal Brunei İkramlıklar

Royal Brunei firması, dini değerlere önem veren bir menü oluşturuyor. Bu menünün sağlıklı olması için farklı ürünler tercih edilebiliyor. Royal Brunei firmasına ikramlar için özel sipariş verilebiliyor. Ancak özel sipariş verebilmek için uçuştan 24 saat önce firmayı aramak gerekiyor. Royal Brunei firmasında verilen ikramlarla beraber uluslararası dizi ve filmler de izlenebiliyor.


Koltuk Seçimi

Royal Brunei firmasından uçak bileti satın alanlar koltuk seçimlerini farklı sürelerde yapabiliyor. Koltuk seçimi, uçak bileti alırken veya check in işlemleri sırasında yapılıyor. Check in işlemleri sırasında yapılan koltuk seçimi için ekstra ücret talep edilmiyor. Uçak bileti satın alırken ise ekstra ücret talep edilebiliyor. Acil çıkış kısmında bulunan koltuklarının seçilmesi ise özel şartlara bağlanıyor. Bu koltukları herkes seçemiyor.

Royal Brunei Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Royal Brunei из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Royal Brunei авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Royal Brunei вы можете отправиться в крупные зарубежные города Bandar Seri Begawan, Istanbul, Singapore, Dubai, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Royal Brunei, указаны как Singapur, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Brunei, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Royal Brunei имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Royal Brunei по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Royal Brunei авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Royal Brunei рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Royal Brunei О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok