Norwegian Air Shuttle Norwegian Air Shuttle Авиабилеты

Главное управление

Oslo

Год основания

1993

Количество очков полета

500

Количество летающих стран

150

Общее количество самолетов

56

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Norwegian Air Shuttle

DY Norwegian Air Shuttle 01 сентябрь 2024
Antalya Βερολίνο 6 144 TL
Купить
DY Norwegian Air Shuttle 02 июнь 2024
İstanbul Berlin 8 321 TL
Купить
DY Norwegian Air Shuttle 15 июнь 2024
Bergen Oslo 4 947 TL
Купить
DY Norwegian Air Shuttle 21 июль 2024
Londra İstanbul 19 588 TL
Купить
DY Norwegian Air Shuttle 19 июнь 2024
Oslo Kopenhag 1 961 TL
Купить
DY Norwegian Air Shuttle 13 июнь 2024
Stavanger Londra 2 267 TL
Купить

Norwegian Air Shuttle Hakkında

Norwegian Air Shuttle havayolu firması, merkezi Oslo’da bulunan Norveç havayolu şirketidir. Avrupa’nın düşüm maliyetli en büyük 3. Havayolu şirketidir. Avrupa genelinde en büyük 9. Havayolu şirketi olarak hizmet veriyor. Norwegian Air Shuttle uçak bileti ile Türkiye’de birçok havalimanına seyahat edilebiliyor.

Norwegian Air Shuttle havayolu şirketi 22 Ocak 1993 yılında kurulmuştur. Airlines for Europe ile ittifak yaparak 150’den fazla noktaya uçuş gerçekleştiriyor. Filosunda 56 adet uçak bulunduruyor ve uçaklarının ortalama yaşı 4 olduğu belirtiliyor. Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinin çoğuna seferler düzenliyor. Şirketin geçmişi 1967 yıllarına dayanıyor ve süreç içerisinde yaşanan iflaslara rağmen yeniden kurularak günümüzde de hizmet vermeye devam ediyor.


Norwegian Air Shuttle Rota Ve Seferleri

Norwegian Air Shuttle havayolu firması, 163 noktaya uçuşlar düzenliyor. Önemli rotaları arasında, New York, Laudarele Fort, Los Angeles, Tel Aviv, İstanbul ve Avrupa’nın çok sayıda ülke ve şehri yer alıyor. Oslo merkezli hizmetlerini, Oslo Gerdemoen Havalimanından yürütüyor. Tarifeli seferlerinde her zaman düşük maliyetli seyahat seçeneklerini sunuyor.


Check-in İşlemleri

Norwegian Air Shuttle uçak bileti check-in işlemlerini internet üzerinden daha pratik bir şekilde yapabiliyorsunuz. Uygun fiyatlarla satın aldığınız biletleriniz için check-in işlemlerini, uçuş saatine 24 saat kala başlayan işlemlerle gerçekleştirmelisiniz. İnternet erişimi olmayan yolcular, seyahat asistanı yardımı ile işlemlerini yapabilecektir. Bilet alırken telefon numarasını bildiren müşterilerini uçuşa 2 saat kala sms ile bilgilendirme yapıyor. Bu bilgilendirme yolcuların check-in işlemi yapmaları gerektiğini hatırlatıyor. Online check-in işlemlerini yaparken, koltuk seçimi ve yemek siparişi işlemlerini de gerçekleştirebiliyorsunuz.


Bagaj Hakkı Kuralları

Norwegian Air Shuttle uçak bileti fiyatlarını ucuz tarife üzerinden sunarken, yolcularına farklı bagaj hakkı seçenekleri de sunuyor. Ekonomik sınıf yolcular, 2 adet 20 kg bagaj taşıyabiliyor. Tek bagaj ağırlığı en fazla 32 kg olabiliyor. 2 parça bagajın toplam ağırlığının 64 kg geçmemesi gerekiyor. Kabin bagaj hakkı ise yolcu başına 10 kg’dır. 2 bagaj için belirlenen kg hakkı dışında fazla eşyalar için kg başına ek ücret ödenir. Ek ücret ödenen fazla bagajların ağırlığı da en fazla 20 kg olabiliyor. Uçuş öncesi bagaj hakkı ölçü ve ağırlık bilgilerini öğrenebiliyorsunuz.


Norwegian Air Shuttle İkramlıklar

Norwegian Air Shuttle havayolu Norveç kültürünü yansıtmaya ve yolcularına dünya mutfağı seçeneklerini sunmaya çalışıyor. Uçak içi ikram menülerinde, kahvaltı, atıştırmalıklar, sıcak ve soğuk içecek seçeneklerini sunuyor. Ücretli menülerden faydalanmak isteyenler, alkollü ve alkolsüz içecekler ile farklı yemek siparişlerini verebiliyor.


Koltuk Seçimi

Norwegian Air Shuttle havayolları yolcularının konforlu seyahat edebilmesi için ortalama 4 yaş aralığında olan modern uçaklarla hizmet veriyor. Seyahat için bilet satın alanlar, online check-in işlemleri ile birlikte koltuk seçimini de yapabiliyor. Standart koltukları tercih edenler, seçimlerini, arkadaşları ile yan yana, cam kenarı ya da koridor olarak seçebiliyor. Acil çıkış kapılarına yakın olan koltuklar, hem diz genişliği fazla hem de uçağa biniş ve inişleri kolay olan koltuklardır. Bunlar ücretli olarak seçilebiliyor.

Norwegian Air Shuttle Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Norwegian Air Shuttle из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Norwegian Air Shuttle авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Norwegian Air Shuttle вы можете отправиться в крупные зарубежные города Krakow, Malaga, Antalya, Trondheim, Tirana.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Norwegian Air Shuttle, указаны как Almanya, Türkiye, İtalya, Norveç, İspanya.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Norwegian Air Shuttle имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Norwegian Air Shuttle по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Norwegian Air Shuttle авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Norwegian Air Shuttle рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Norwegian Air Shuttle О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok