Lion Airlines Lion Airlines Авиабилеты

Главное управление

Central Jakarta

Год основания

1999

Количество очков полета

60

Количество летающих стран

19

Общее количество самолетов

118

Статус продаж

Aktif

Самые дешевые билеты и экспедиции Lion Airlines

Самые популярные рейсы Lion Airlines

JT Lion Airlines 30 сентябрь 2024
Cakarta Balikpapan 4 186 TL
Купить
JT Lion Airlines 06 ноябрь 2024
Nabire Sorong 5 515 TL
Купить

Lion Airlines Hakkında

Lion Aİrlines, Endonezya ülkesinin düşük maliyetli özel havayolu şirketidir. Endonezya’nın başkenti Jakarta’da hizmet veriyor. Lion Airlines uçak bileti ile yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar yapılabiliyor. Lion Airlines, dünya genelinde 100’den fazla destinasyona seferler düzenliyor. Genel merkezi Jakarta’da bulunuyor ve müşterilerine konforlu seyahat seçenekleri sunuyor. 1999 yılından günümüze kaliteli hizmetlerini geliştiriyor ve daha fazla noktaya uçuş yapmaya çalışıyor.

Lion Airlines havayolu 1999 yılında kurulan ve Güneydoğu Asya bölgesinin en büyük ve düşük maliyetli havayolu şirketlerinden birisidir. Endonezya’nın en büyük havayolu şirketi olarak hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Yurtiçi seferleri ile binlerce yolcu taşırken, uluslararası seferlerini, Çin, Malezya, Singapur, Tayland, Hong Kong, Suudi Arabistan gibi ülkelere tarifeli hizmetler sunuyor. Günümüzde 100’ün üzerinde noktaya seferler düzenliyor ve Asya bölgesinin en büyük havayolu olarak hizmetlerini sunmaya devam ediyor.


Lion Airlines Rota Ve Seferleri

Lion Airlines havayolu 100’den fazla noktaya yaptığı uçuşlar ile yıllık milyonlarca yolcunun seyahat etmesini sağlıyor. Lion Airlines firmasının uçuş yaptığı havalimanları arasında şunlar yer alıyor. Adi Sumarmo, Achmad Uani, Babo, Bima, Berau, Branti, Hang Nadim, Singapore, Salzburg, Tokyo, Angola, Benghazi gibi iç ve dış hat seçenekleri yer alıyor.


Check-in İşlemleri

Lion Airlines uçak bileti satış ve check-in işlemleri konusunda güvenilir hizmet seçenekleri sunuyor. Online check-in işlemleri için sefer türlerine göre uçağın kalkış saatlerine göre zaman belirlemesi yapıyor. Online check-in işlemleri, uçağın kalkış saatine 24 saat kala başlıyor ve 4 saat kalana kadar işlem yapılabiliyor. Check-in işlemlerini yapan kullanıcılar, uçağa biniş işlemleri için gerekli işlemleri tamamlamış oluyor. Tüm yolcular, online check-in işlemlerini ücretsiz olarak yapabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Lion Airlines uçak bileti başına her yolcuya bagaj hakkı tanıyor. Bagaj hakkı limitleri, her destinasyon için farklı belirleniyor. Lion Airlines yolcuları için bagaj hakları, ekonomi ve business class için ayrı limitlerdedir. Kabin içi bagaj hakları yolcu başına 7 kg ile sınırlıdır. Uçak kargo bölümüne alınacak olan bagaj hakları ekonomi sınıfı için 20 kg, business class bölümü yolcuları için 30 kg uygulanıyor. Belirlenen kurallara göre kg limitini aşan yolcular, fazla kg için ek ücret tarifesine göre ödeme yapmak zorunda kalıyor.


Lion Airlines İkramlıklar

Lion Airlines havayolu, diğer havayolu şirketlerinden farklı olarak yolcularına tavuk yemekleri, pilav türlerinden oluşan özel menü seçenekleri sunuyor. İkram seçeneklerini sunarken, içecek çeşitlerini sıcak ve soğuk olarak sunuyor. Yolcular, özel yemek siparişlerini önceden vererek seyahatlerinde hazır olmasını sağlıyorlar. Uçak içerisinde özel siparişler ücret karşılığında talep edilebiliyor.


Koltuk Seçimi

Lion Airlines havayolları Endonezya iç hat ve dış hat uçuşlarında yolcularına koltuk seçimi yapma hakkı veriyor. Koltuk seçimleri, check-in yapılırken gerçekleştiriliyor. Business class kabininde tüm yolculara konforlu koltuk seçenekleri sunuluyor. Ekonomi class kabinlerinde, standart ve geniş diz mesafeli koltuklar yer alıyor. Acil çıkış kapısı yanında diz mesafesi geniş olan koltuklar ücret karşılığında seçilebiliyor. Standart koltuklar, bilet fiyatına dahildir ve ücretsiz seçilir. Check-in işlemleri sırasında, boş olan koltuklar cam kenarı ya da koridor tercihi ile seçilebiliyor. 
 

Lion Airlines Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Lion Airlines из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Lion Airlines авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Lion Airlines имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Lion Airlines по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Lion Airlines авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Lion Airlines рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Lion Airlines О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok