Iran Air Iran Air Авиабилеты

Главное управление

Tahran(İran)

Год основания

1962

Количество очков полета

58

Количество летающих стран

19

Общее количество самолетов

38

Статус продаж

Aktif

Iran Air Hakkında

Iran Air Bilet

Iran Air, İran’a ait devlet hava yollarındandır. Ülkenin bayrak taşıyıcı firması olarak bilinir. Asya, Orta Doğu ve Avrupa kıtasında 55 noktaya aktarmasız birçok uçuş düzenleyen bu firma ile aradığınız bileti bulmak oldukça kolay olacaktır. Her hafta yüzlerce uçuş düzenleyen bu firma geniş bir filoya sahiptir. 76 tane uçağı ve çok sayıda yolcu koltuğu ile hizmet vermektedir. Dolayısı ile Iran Air bilet sahibi olmak oldukça kolaydır. Programınıza en uygun zamanı belirleyip bilet.com sitemizde size özel fırsatlarla sunulan biletlerden dilediğinize sahip olabilirsiniz.
Check-in işleminizi dilerseniz online olarak yapabilir, internet sitesi üzerinden bu işlemi tek tıkla halledebilirsiniz. Havaalanında yapmak isterseniz İran içi uçuşlarda en az 1 buçuk saat öncesinden, uluslararası uçuşlarda en az 3 saat önce havaalanında bulunmalısınız. Vaktinde orada olmazsanız ne yazık ki  uçağa binemezsiniz. Standart olarak 5 kg el bagajı hakkı verilir, diğer bagajlarınızı ek ücret karşılığında yanınızda bulundurabilirsiniz. Kısa ya da uzun bir uçuş olduğu fark etmeksizin uçuşunuz sırasında leziz yemekler sunulmaktadır.
Alkol tüketimi yoktur. Çeşitli hassasiyetleriniz varsa firmaya belirttiğiniz takdirde sizler için ellerinden geleni yapacaktır. Iran Air ile yapacağınız yolculuklarda sıkılmadan seyahat etmeniz için uçak içi eğlence seçenekleri bulunur. Bu havayolu şirketi televizyon programları, müzik, film ve çeşitli opsiyonlar sunarak yolculuğunuzu keyiflendirmeyi amaçlamaktadır. En yakın dostunuz olmadan seyahat etmek istemiyorsanız firma ile evcil hayvan taşımanın kuralları hakkında iletişime geçebilirsiniz. Düşük maliyet ve yüksek performans ile sunduğu fırsatlardan yararlandıkça firmanın sadakat programı kapsamında puanlar toplayabilir ve bedava bilet kazanabilirsiniz. Siz de bu cazip tekliflere hemen göz atmak istiyorsanız bilet.com sitemizden Iran Air bilet fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir, dilediğiniz tarihteki bileti temin edebilirsiniz.

Iran Air Hakkında

Iran Air olarak adlandırılan İran Ulusal Havayolu’nun merkezi Tahran’daki Mehrabad Havaalanı’nda bulunur. 1962 yılından itibaren bu isimle hizmet veren şirket, 1964 yılından Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’ne (IATA) katıldı. Şirketin logosu her zaman uçuş halinde olan ve hiç dinlenmeyen efsanevi bir İran kuşu olan Homa’dan esinlenerek tasarlandı. Logosu sayesinde müşterilerinin ilgisini çekmektedir.

Dilediğiniz lokasyona uçmanızı sağlayan çok sayıda Iran Air seferleri için doğru yerdesiniz. İran içi 55 şehre uçuş yapabileceğiniz bu firmanın yurtdışına uçuş düzenlediği ülkeler arasında Almanya, Fransa, Avusturya, Rusya, Türkiye, İsveç, İtalya, Irak, Hindistan, Kuveyt, Lübnan gibi birçok yer bulunur. Bu geniş rota sayesinde dilediğiniz yere seyahat edebilir, rahat ve güvenilir yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz.

 

Iran Air Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Iran Air из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Iran Air авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Iran Air вы можете отправиться в крупные зарубежные города Tehran, Tehran, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Iran Air, указаны как İran, İran, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Iran Air имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Iran Air по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Iran Air авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Iran Air рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Iran Air О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok