Eurowings Eurowings Авиабилеты

Самые популярные рейсы Eurowings

EW Eurowings 15 июль 2024
Adana Tiran 11 222 TL
Купить
EW Eurowings 14 июль 2024
Antalya Berlin 27 376 TL
Купить
EW Eurowings 08 июль 2024
İzmir Köln 9 302 TL
Купить
EW Eurowings 02 июль 2024
بورغاس، بلغاريا Zürih 6 999 TL
Купить
EW Eurowings 02 июнь 2024
Dortmund Paderborn/Lippstadt 7 208 TL
Купить
EW Eurowings 01 сентябрь 2024
Duseldorf Adana 2 154 TL
Купить
EW Eurowings 01 сентябрь 2024
Las Palmas Berlin 8 406 TL
Купить
EW Eurowings 20 июль 2024
Hamburg Adana 38 011 TL
Купить
EW Eurowings 22 сентябрь 2024
Karlsruhe/Baden Baden Selanik 26 385 TL
Купить
EW Eurowings 13 июль 2024
Köln Antalya 8 054 TL
Купить
EW Eurowings 01 июль 2024
Kos Bari 25 540 TL
Купить
EW Eurowings 04 июль 2024
Memmingen Tiran 12 341 TL
Купить
EW Eurowings 09 июль 2024
Milano İzmir 10 305 TL
Купить
EW Eurowings 01 июль 2024
Münih Hamburg 1 774 TL
Купить
EW Eurowings 01 ноябрь 2024
Paderborn/Lippstadt Antalya 12 579 TL
Купить

Eurowings Hakkında

Eurowings билетов

Eurowing havayolları, Alman şirketidir ve iki şirketin birleşmesi ile kurulmuştur. Eurowings uçak bileti işlemleri Lufthansa group tarafından yapılıyor. Düşük maliyetli uçuşlardan faydalanmak isteyenler için alternatif olarak sunulan seçeneklerden birisidir. 1993 yılında kurulduktan sonra bilet satışlarına ve uçuş seferleri düzenlemeye başlamıştır. Eurowings havayolları, yıllık 3 milyondan fazla yolcu taşıyarak büyük karlılıklar elde ediyor. Sık uçan yolcu programı olan Boomerang Clup sistemini kullanarak yolcularının çeşitli avantajlara sahip olmasını sağlıyor.

Eurowings havayolu şirketinin sahibi, Lufthansa Group’tur. Almanya merkezli olarak hizmet veriyor ve 106 adet uçağı ile 79 farklı destinasyona tarifeli uçuşlar yapıyor. Filosunda, Boeing ve Airbus uçak tiplerini bulunduruyor. 2015 yılından sonra Canada ile kod paylaşımı yaparak hizmet ağlarını genişletmiştir. Yolcuların kaliteli hizmet alabilmesi için farklı sınıf seçenekleri ile uçuş hizmetleri sunuyor. Yolcular, Basic, Smart ya da Best tarifelerini seçerek farklı ücretlerle işlemler yapabiliyor.


Eurowings Rota Ve Seferleri

Alman havayolu şirketlerinden birisi olan Eurowings, yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar yapıyor. Yurt içi seferlerini, Münster, Dortmund, Karlsrube, Nürnberg, Rostock, Usedom, Paderborn gibi çeşitli havalimanlarına yapıyor. Yurtdışı rotalarını, Türkiye, Mısır, Tayland, Namibya, Mauritius, Fas, Kanarya Adaları, Madeira, ABD, Dominik Cumhuriyeti, Küba olarak belirliyor.


Check-in İşlemleri

Eurowings uçak bileti check-in işlemlerini online yapan kullanıcılara, biniş kartları, telefonlarına sms ya da mail olarak gönderiliyor. Online check-in işlemleri için uçak bileti ve yolcu bilgileri isteniyor. Online check-in işlem sayfasına altı haneli PNR kodu ile birlikte yolcu soyadı yazılır. İşlem adımları ile bilet onayı, koltuk seçimi ve diğer ek hizmet talepleri belirlenebiliyor. İsteyen yolcular, havalimanı kontuarlarından da check-in işlemlerini yapabiliyor. Eurowings havayolları, uçuşlara göre check-in işlem sürelerini özel olarak belirleyebiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Eurowings uçak bileti sahibi olan her yolcu 8 kg’dan fazla olmamak kaydıyla el bagajı bulundurabiliyor. El bagajı ebat ölçüleri, 55x40x23 cm’den fazla olmamalıdır. El bagajı ve kargo bagajlarında sadece izin verilen ürünler taşınabiliyor. Kargo bölümü bagaj hakları, uçuş tarifesine göre değişiyor. Basic tarifesini seçen yolculara bagaj hakkı verilmiyor. Bu yolcular ücret karşılığı bagaj hakkını kullanabiliyor. Smart tarifeyi kullananlar, 23 kg’a kadar ücretsiz bagaj hakkından faydalanabiliyor. Yolculara tanınan ücretsiz bagaj hakkını aşanlar, ek ücret ödemek zorunda kalıyor. Ek ücretler bilet tarifesine ve uçuş rotasına göre değişiyor.


Eurowings İkramlıklar

Eurowings havayollarında ikram seçenekleri de uçuş sınıf kategorilerine göre değişiyor. Basic tarifede ikram seçenekleri yer almıyor. Bu tarife ile uçanlar yemek istediklerinde ücret ödemek zorundadır. Smart tarifede, kısa ve orta mesafeler için su, sıcak ya da soğuk içecekler, atıştırmalıklar ikram edilir. Uzun mesafeli uçuşlarda sıcak yemek seçenekleri sunulur.


Koltuk Seçimi

Eurowing yolcularının yapacağı en önemli işlemlerden birisi koltuk seçimidir. Koltuk seçimleri, check-in işlemleri sırasında yapılır. Bilet tarife kategorilerine göre koltuk seçimi ve ek ücret limitleri de farklıdır. Ücretsiz koltuk seçimi yapmak isteyenler, kendilerine verilen koltuk numarasını değiştirerek, koridor ya da cam kenarı seçebiliyor. Diz mesafeli koltuk seçenekleri genellikle ücret karşılığında veriliyor. 
 
 

Eurowings Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Eurowings из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Eurowings авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Eurowings вы можете отправиться в крупные зарубежные города Samsun, Naples, Adana, Antalya, Antalya.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Eurowings, указаны как Türkiye, Türkiye, Portekiz, Hollanda, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Eurowings имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Eurowings по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Eurowings авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Eurowings рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Eurowings О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok