Etihad Airways Etihad Airways Авиабилеты

Самые популярные рейсы Etihad Airways

EY Etihad Airways 17 июнь 2024
İstanbul Osh 98 495 TL
Купить
EY Etihad Airways 14 июнь 2024
Atina Tokyo 17 263 TL
Купить
EY Etihad Airways 13 июль 2024
Bangkok İstanbul 14 267 TL
Купить
EY Etihad Airways 05 август 2024
Brüksel Gan Island 20 603 TL
Купить
EY Etihad Airways 21 июнь 2024
Cidde İstanbul 9 252 TL
Купить
EY Etihad Airways 02 июль 2024
Doha İstanbul 12 256 TL
Купить
EY Etihad Airways 01 июль 2024
Jakarta İstanbul 9 523 TL
Купить
EY Etihad Airways 23 май 2024
Johannesburg İstanbul 10 341 TL
Купить
EY Etihad Airways 24 июль 2024
Kuala Lumpur İstanbul 10 696 TL
Купить
EY Etihad Airways 17 июль 2024
Manila İstanbul 16 750 TL
Купить
EY Etihad Airways 03 август 2024
New York İstanbul 86 084 TL
Купить
EY Etihad Airways 30 май 2024
Seul İstanbul 12 168 TL
Купить
EY Etihad Airways 01 сентябрь 2024
Şikago İstanbul 21 239 TL
Купить

Etihad Airways Hakkında

Etihad Airways билетов

2003 yılından beri hizmet vermekte olan Etihad Airways, Birleşik Arap Emirlikleri’nin ikinci büyük havayolu firmasıdır. Merkez, başkent Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’dır. Firma, 102 uçağa sahiptir ve filosunda Airbus A320-200, Airbus A380-800, Airbus A321-200, Airbus A321neo, Airbus A350-1000, Boeing 777-9, Boeing 777-300ER, Boeing 787-9 ve Boeing 787-10 model uçaklar yer alır. Etihad Airways, Ekonomi, Residence, First Apartments, First Suite ve Business Studio olmak üzere beş yolcu sınıfı bulunmaktadır.

Etihad Airways Rota ve Seferler

Etihad Airways bir haftada Orta Doğu, Afrika, Avrupa, Asya, Amerika ve Avustralya genelinde 1000’den fazla uçuş gerçekleştirir. Firma, Türkiye’de İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı’na uçar. Etihad Airways yurt içi seferleri Abu Dabi Uluslararası Havaalanı, Al Maktoum Uluslararası Havaalanı ve Sharjah Uluslararası Havaalanı’na düzenlenir.
Uluslararası Etihad Airways rotaları arasında Avustralya, Avusturya, Azerbeycan, Belçika, Brezilya, Kanada, Çin, Kolombiya, Kıbrıs, Ekvador, Mısır, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Endonezya, İran, Irak, İrlanda, İtalya, Japonya, Kazakistan, Kenya, Küveyt, Libya, Lüksemburg, Myanmar, Nepal, Afganistan, Ermenistan, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belarus, Bulgaristan, Kamboçya, Kamerun, Çad, Danimarka, Cibuti, Etiyopya, Gürcistan, Ürdün, Lübnan, Malezya, Maldivler, Nijerya, Pakistan, Peru, Senegal, Rusya, Suudi Arabistan, İspanya, Sri Lanka, Sudan, Moritanya, Fas, Umman, Filipinler, Porto Riko, Katar, Kongo Cumhuriyeti, Sırbistan, Seyşel Adaları, Singapur, Güney Afrika, Güney Kore, İsviçre, Türkiye, Uganda, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Suriye, Tanzanya, Tayland, Vietnam ve Yemen bulunur.


Check-in İşlemleri

Online check in uçuştan 30 saat öncesine dek aktiftir. Rezervasyon referansı, bilet numarası ya da Etihad Guest numarası ile işlem, kısa sürede yapılabilir. Mobil biniş kartı pek çok havaalanında geçerlidir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Ekonomi sınıfı için bagaj hakkı 7 kilogram, Business, First Class ve Residence sınıfı için 2 parça – 12 kilogramdır. Check in bagaj limiti farklı yolcu sınıfları için aşağıda sıralandığı gibidir.
  • Ekonomi sınıfı: 23 kg
  • Ekonomi Saver and Classic: 30 kg
  • Ekonomik Flex: 35 kg
  • Business Class: 40 kg
  • First Class: 50 kg
  • Residence: 4 x 32 kg


Etihad Airways İkramlıkları

Etihad Airways yemekleri, tüm Etihad uçuşlarında her kabin sınıflarında ücretsizdir. Ekonomi sınıfı yolcular 3 ana yemek seçeneğinden ve alkollü & alkolsüz içeceklerden oluşan bir bar servisinden yararlanabilirler. Ana yemekten sonra çay, kahve, tatlı servisi yapılır. Etihad'daki tüm yemekler Helal sertifikalıdır. Kalkıştan en geç 24 saat önce dini ya da sağlık sebeplerinden dolayı özel diyetler uygulayan yolcular rezervasyon yaptırmalıdır.


Koltuk Seçimi

Ekonomi sınıfı, Ekonomi saver veya Classic sınıf yolcuları koltuklarını online check-in açılır açılmaz, uçuştan en geç 1 saat öncesine kadar ücretsiz olarak rezerve edebilir.


Etihad Airways Özel  Programları

  • Etihad Guest
Etihad Airways ile sık uçak yolculara avantajlar sunan program, 2006 yılından beri aktiftir. Etihad Guest puanları, ekstra bagaj, öncelikli check-in, bilet yükseltmeleri ve online mağazalardaki ürünler için kullanılabilir. Statüsüne göre yolcular, uçuşlarından daha çok puan kazanır. American Airlines ile ortaklığın bir parçası olarak, American Airline sadakat programı AAdvantage Etihad Airways biletleri için kullanılabilir.
  • Booking.com
Etihad Guest üyeleri, booking.com ve Etihad Airways iş ortaklığı sayesinde site üzerinden yaptıkları rezervasyonlarda mil kazanırlar.


İletişim

Etihad Airways Telefon Numarası: +97125110000
E-mail adresi:  feedback@etihad.ae
Web sitesi: www.etihad.com
Adres: P.O.Box 35566, Head Office, Khalifa City A, Abu Dhabi, United Arab Emirates

Etihad Airways Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Etihad Airways из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Etihad Airways авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Etihad Airways вы можете отправиться в крупные зарубежные города Osh, Abu Dhabi, Sanliurfa, Istanbul, Istanbul.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Etihad Airways, указаны как Türkiye, Belçika, Filipinler, İspanya, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Etihad Airways имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Etihad Airways по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Etihad Airways авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Etihad Airways рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Etihad Airways О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok