Air China Air China Авиабилеты

Главное управление

Pekin

Год основания

1998

Количество очков полета

218

Количество летающих стран

35

Общее количество самолетов

392

Статус продаж

Aktif

Самые популярные рейсы Air China

CA Air China 05 январь 2025
İstanbul Nha Trang 166 036 TL
Купить
CA Air China 08 июнь 2024
Busan İstanbul 19 762 TL
Купить
CA Air China 06 январь 2025
Minsk İstanbul 47 455 TL
Купить

Air China Hakkında

Air China билетов
Air China havayolları, Çin’in başkenti Pekin merkezli ve ülkenin ulusal havayolu şirketi olarak hizmet veriyor. Air China uçak bileti satışları, Türk Hava Yolları ile ortak uçuşlar içinde yapılıyor. 1 Temmuz 1988 yılında kurulan havayolu şirketi, sivil havacılık alanında önemli bir yere sahiptir. Anka kuşu temalı amblemi ile uluslararası seferler düzenliyor. Dünya genelinde 451 noktaya uçuşlar düzenliyor.


Air China havayolu şirketi, Çin Hava Yolları Grubu tarafından kurulmuş ve Pekin merkezli olarak hizmetlerini sunmaya başlamıştır. 1988 yılında kurulan havayolu şirketi 28 farklı ülkeye ve yaklaşık 450 noktaya uçuşlar yapıyor. Haftalık yaptığı uçuş seferleri ile 9000’den fazla uçuş gerçekleştiriyor. Star Alliance üyesi olduğu için hem güvenli hem de avantajlı hizmet seçenekleri sunuyor. Çin’in en büyük havayolu şirketidir ve ülkenin ulusal bayrağını taşıyor.


Air China Rota Ve Seferleri

Air China havayolu şirketi, Türkiye iç hat uçuşlarında, İstanbul, Bodrum ve Antalya uçuşlarını yapıyor. Yurtdışı uçuş rotalarını 6 kıta ülkelerine göre belirliyor. Uçuş seferleri düzenlediği ülkeler, Almanya, Hindistan, Japonya, Pakistan, Tayland, Türkiye, Fransa, İngiltere, İtalya, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika, Yeni Zelanda, Endonezya gibi ülkelerden oluşuyor.


Check-in İşlemleri

Air China yolcularının tek yönlü ya da gidiş dönüş biletleri için online check-in işlemleri yapmasını sağlıyor. Air China uçak bileti satın alanlar, uçuşlardan 24 saat önce ve 90 dakika kalana kadar online check-in işlemlerini yapabiliyor. Bu süre içerisinde mobil cihazlardan web sitesine erişim yapanlar, check-in işlemlerini hem kolay hem de ücretsiz olarak yapabilecektir. Tüm tarifeli uçuşlar için bu süre aralığında işlemlerin yapılmasını sağlıyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Air China uçak bileti sınıfına göre yolculara tanınan bagaj hakkı limitleri değişiklik gösteriyor. Bagaj limitleri, el bagajı, kargo bagajı, ekonomik sınıf ve business olarak farklı seçeneklerden oluşuyor. Ekonomik sınıf el bagajı hakkı 5 kg’dır. Kargo bagajı ise yolcu başı 20 kg olarak belirlenmiştir. Business sınıf biletler için el bagaj hakkı 8 kg, kargo bagajı 30 kg’a kadar izin veriliyor. El bagajı kapasitesinden fazla olan tüm bagajlar kargo bölümüne alınır. Çocuk yolcular için de yetişkin yolcular gibi ayrı ayrı bagaj hakları vardır.


Air China İkramlıklar

Air China havayolu, seferlerinde yolculara, Çin yemeklerinden oluşan çeşitli menüleri sunuyor. Yolculuğun keyifli hale gelebilmesi için lezzetli yiyecek ve içecekleri ikram ederek konforlu ve keyifli yolculuk yapılmasını sağlıyor. Seferlerde varış noktalarına göre yolculara farklı menü seçeneklerini sunabiliyor.


Koltuk Seçimi

Air China havayollarından 1988 yılında resmi olarak faaliyete başladığı andan itibaren bilet satın alan yolcularına koltuk seçim hakkı tanıyor. Seyahat yapacak olan yolcular, bilet satın alırken koltuk rezervasyonlarını yapabiliyor. Online check-in işlemlerinde daha önceden koltuk rezervasyonu yapmamış olan yolcular için otomatik olarak standart yani ücretsiz koltuk ataması yapılıyor. Check-in işlemlerini yapan yolcular, koltuk konumuna göre seçim yapabiliyor. Ekonomi sınıfı kabinlerindeki diz mesafesi geniş koltuklar için yolcular ekstra koltuk ücreti ödemelidir. Ücretli koltuk tarifelerini sitesinde yolcularına gösteriyor.

Air China Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Air China из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Air China авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Air China вы можете отправиться в крупные зарубежные города Shanghai, Istanbul, Zunyi, Jinjiang, Beijing.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Air China, указаны как Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Çin.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Air China имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Air China по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Air China авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Air China рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Air China О комментариях

Очень хороший ( )
Хороший ( )
Середина ( )
Плохой ( )
Очень жаль ( )
Средний балл

0

Yorum Yok