Air Algerie Air Algerie Авиабилеты

Главное управление

Cezayir

Год основания

1947

Количество очков полета

69

Количество летающих стран

27

Общее количество самолетов

57

Статус продаж

Aktif

Самые дешевые билеты и экспедиции Air Algerie

Самые популярные рейсы Air Algerie

AH Air Algerie 06 август 2024
İstanbul Algiers 17 604 TL
Купить
AH Air Algerie 25 май 2024
Basel Mulhouse İstanbul 17 302 TL
Купить

Air Algerie Hakkında

Cezayir’in ulusal havayolu Air Algerie 1947’den beri hizmet vermektedir. Merkez havaalanı Houari Boumediene olan firma, 56 uçaklık filoya sahiptir. Filoda Airbus A310-200, Boeing 707, Boeing 727-100/-200, Boeing 737-200, Boeing 767-300, Convair CV-640, Douglas C-47 Skytrain, Douglas C-54 Skymaster, Douglas DC-4, Douglas DC-6, Fokker F27 Friendship ve Handley Page Dart Herald modelleri bulunmaktadır. Air Algerie, Star Alliance üyesi olmak için başvuruda bulunmuş ve Lufthansa ile iş ortaklıkları yapmıştır.

Air Algerie Rota ve Seferler

Air Algerie dünya genelinde Avrupa, Asya, Afrika, Orta Doğu ve Amerika’daki 28 ülkede 39 noktaya seferler düzenler. Firma yurt içi uçuşları ise 32 havalimanına gerçekleşir. Air Algeria, Türkiye’de İstanbul Havalimanı’na uçar. Air Algerie iç hat seferlerinin yapıldığı havaalanları şunlardır: Sidi Mehdi Havaalanı, Zenata- Messali El Hadj Havaalanı, Tindouf Havaalanı, Timimoun Havaalanı, Abdelhafid Boussouf Bou Chekif Havaalanı, Cheikh Larbi Tebessi Havaalanı, Aguenar- Hadj Bey Akhamok Havaalanı, Ain Arnat Havaalanı, Ain Beida Havaalanı, Oran Es Senia Havaalanı, Mecheria Havaalanı, Ghriss Havaalanı, Jijel Ferhat Abbas Havaalanı, Salah Havalimanı, Amenas Havalimanı, Takhamalt Havaalanı, Guemar Havaalanı, El Golea Havaalanı, El Bayadh Havaalanı, Djanet Inedbirene Havaalanı, Mohamed Boudiaf Uluslararası Havaalanı, Chlef Uluslararası Havaalanı.
Air Algerie dış hat uçuşları şu ülkelere düzenlenir: Cezayir, İspanya, Ürdün, Mali, Çin, Lübnan, Almanya, Fransa, Belçika, Senegal, Suriye, Kamerun, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye, Gabon, Suudi Arabistan, Portekiz, Birleşik Krallık, Lüksemburg, İtalya, Kanada, Rusya, Nijer, Burkina Faso, Çek Cumhuriyeti, Libya, Tunus, Avusturya.


Check-in İşlemleri

Air Algerie, internet üzerinden check-in yapma imkanı sağlayan online check-in hizmeti sunmaktadır. Air Algerie uçuşlarında check-in için zaman sınırı, uluslararası uçuşlar için kalkış saatinden 60 dakika önce, uzun mesafeli uçuşlar için 90 dakika ve iç hatlar için 45 dakikadır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Air Algerie ile yolcular maksimum 12kg ağırlığında ve 35cm x 55cm x 25cm'den fazla olmayan tek bir kabin bagajı alma hakkına sahiptir. Kabin bagajı hakkı Economy Class yolcuları için maksimum 20kg, Business Class yolcuları için 30kg ve First Class yolcuları için maksimum 40 kilogramdır. Uluslararası uçuşlar için, izin verilen ağırlık varış varış noktasına ve seyahat sınıfına göre değişiklik gösterir. 1 bagaj en fazla 32 kg ağırlığında olabilir.


Air Algerie İkramlıkları

Uzun ve orta mesafeli uçuşlarda, en sıkı hijyen ve kalite kontrollerine tabi lezzetli ve dengeli bir menü sunulmaktadır. Özel olarak yemek seçiminde bulunacak yolcular uçuşlardan 48 saat önce rezervasyon işlemlerini tamamlamalıdır.


Koltuk Seçimi

Yolcular rezervasyonlarını internet aracılığıyla yönetebilir, bilgi ekleyebilir veya düzenleyebilir, uçuştan 48 saat öncesine kadar yolcu adı ve rezervasyon numarası ile uçuştan 24 saat öncesine kadar kabin planında koltuklarını seçebilir. Yardıma ihtiyaç duyan Air Algerie yolcuları, check in sırasında gerekli bilgilendirmeleri yapmalıdır.

Air Algerie Авиабилеты Часто задаваемые вопросы (Часто задаваемые вопросы)
Вы можете найти все авиабилеты Air Algerie из списка, который появляется после выбора маршрута на странице авиабилетов Bilet.com.
Если вы завершили членство в Bilet.com, вы будете получать мгновенную информацию обо всех активных кампаниях. Кроме того, если вы используете мобильное приложение, вы получите уведомление прямо на свой телефон. Когда эти кампании активны, вы сможете купить Air Algerie авиабилетов в действительные диапазоны дат и по маршрутам, которые соответствуют условиям кампании.
С билетом на самолет Air Algerie вы можете отправиться в крупные зарубежные города Istanbul, Algiers, Montreal, Setif, Lyon.
Популярные страны, в которые летают авиакомпании Air Algerie, указаны как Portekiz, Fransa, Türkiye, Fransa, Türkiye.
В целом правила провоза багажа у многих авиакомпаний одинаковые. Авиакомпания Air Algerie имеет ограничение по багажу: 23 кг для эконом-класса и 32 кг для бизнес-класса. В ручной клади можно провозить предметы весом не более 8 кг.
Огнестрельное или не огнестрельное оружие, ножницы, перочинный нож и другие остроконечные предметы не допускаются в ручной клади.
Вы можете связаться со службой поддержки Air Algerie по контактным номерам на их официальном сайте.
Процесс регистрации Air Algerie авиабилетовBilet.com Check-Inсо страницы.
Горячие/холодные блюда подаются на международных и трансокеанских рейсах Air Algerie рейсов. Может варьироваться в зависимости от времени полета.

Air Algerie О комментариях

Очень хороший ( 1 )
Хороший ( 0 )
Середина ( 0 )
Плохой ( 0 )
Очень жаль ( 0 )
Средний балл

5

1 Değerlendirme

Cüneyt

****

19-08-2022

Gayet guzeldi