Köksallar Seyahat Buy Bus Tickets

Köksallar Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Köksallar Seyahat Hakkında

Köksallar Seyahat

Köksallar Seyahat Contact

Telefon: 3244440133
E-Posta: bilgi@dkkoksallar.com

Adres:
MERSİN BELEDİYE OTOGARI D:4 Mersin/TÜRKİYE

Köksallar Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Köksallar Seyahat FAQ (Frequently Asked Questions)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Köksallar Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Köksallar Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Köksallar Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Köksallar Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Köksallar Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Köksallar Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Köksallar Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Köksallar Seyahat otobüs firması başlıca Bursa, Konya, Kütahya, Mersin, Yalova şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 19 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Köksallar Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Köksallar Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Average Point

4.8

5 Değerlendirme

B****

B****

07-01-2023

Güler yüzlü personeli, müşteri memnuniyetini önemseyen, sorumluluk sahibi bir firma. Gayet konforlu bir seyahat sürecim oldu. Bundan sonra tercihlerimde ilk sırada olacak, hem aileme hem çevreme önerebileceğim bir firma.


S****

M****

27-09-2022

Yanlış bilet alan arkadaşlar şikayetçi olmuşlar ama eğer otobüste yer varsa firma kesinlikle yardımcı oluyor,internet konusunda da hiçbir otobüsün interneti zaten sağlıklı çekmiyor,bir yolcu olarak hepimiz için öncelik güven,konfor ve Güleryüz olmalı,diğer sorunlar için öneride bulunmamız yeterli bence


S****

m****

27-09-2022

Ankara Mersin seyahatimde, Güler yüzlü anlayışlı personeli,rahat ve konforlu seyahat için firmaya ve çalışanlarına çok teşekkür ederim


M****

A****

15-01-2022

ÖNCELİKLE HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER HERŞEY GAYET GÜZEL VE GÜLER YÜZLÜ PERSONELİ İLE YOLCULUK YAPTIĞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER TÜM CALİSNLARİNİZA SAYGILAR SEVGİLER SUNARIM SAĞLIKLI YILLAR DİLERİM


F****

M****

03-12-2021

gayet komforlu bir yolculuktu, çalışanlar saygılıydı. ikramlar da oldu. fakat internet hiç çekmiyor wifiye bağlansam da hiç çekmedi kendi internetimi kulllanmak zorunda kaldım