Ankara As Turizm Buy Bus Tickets

Ankara As Turizm Hakkında

Ankara As Turizm

Ankara As Turizm Contact

Telefon: (0354)-375-41-80
E-Posta: bilgi@ankaraasturizm.com

Adres:
Yozgat Otogarı

Ankara As Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ankara As Turizm FAQ (Frequently Asked Questions)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Ankara As Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Ankara As Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Ankara As Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Ankara As Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Ankara As Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Ankara As Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Ankara As Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Ankara As Turizm otobüs firması başlıca Çorum, Amasya, Bolu, Bursa, Eskişehir şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 15 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Ankara As Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Ankara As Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (3)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (0)
Average Point

4.25

4 Değerlendirme

M****

****

20-10-2022

Çok iyi


A****

B****

13-04-2022

Merhaba, Koltuklar dışında bir şey güzel değildi. Kimse maske takmıyordu. Öksüren mi hapşıran mı isterseniz tüm tipler buradaydı. Üstelik çalışanlarda maske takmıyordu ve uyarmıyorlardı.


L****

***

22-03-2022

21.03. 2022 tarihinde 23.45 Esenler otogarından Aşti otogarına seyahat yapmakta olduğum AS Turizm otobüsünde kadın bir muavinle karşılaştım ve oldukça şaşırdım. Normalde muavinlerin kaba ve sert tavırlarını tüm yolcular olarak çokça kez şahit oluruz. Adını bilmediğim kadın muavininizden aşırı memnun kaldım. İşinizi titizlikle ve özveriyle yaptığına birçok kez şahit oldum. Kadınlara bu alanda yer vermenizden ve hizmetinden de oldukça memnun kaldım. Yolculuk esnasında yaptığım bu yorum şirketinizi umarım en güzel yerlere getirir. Feminen tavrınıza teşekkürlerimi sunarım.


T****

****

14-02-2022

Teşekkürler çok güzel bir yolculuktu