Üç Maymun Билет

 İstanbul - Türkiye

Театр

Üç Maymun Tiyatro Oyunu En Uygun Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Делиться :

Варианты билетов Üç Maymun

  • Üç Maymun Oyunu - 4 Şubat 20:30 - Şişli Tiyatrosu
    04 Şubat 2023 Cumartesi 20:30
    90,00 TL - 120,00 TL
    Закрыто для продажи

О Üç Maymun

Oyun Süresi: 80 dakika
Yaş Sınırı: 16+


Anytos: Biz Sokrates'i ne ile suçluyoruz?

Lycon: Tanrılara karşı gelmek, yeni tanrılar uydurmak ve gençlere Tanrı tanımazlığı öğütlemek

Anytos: Peki, hakikatte bu böyle mi?

Herkesin kendi hakikatini yazmaya çalıştığı ve gerçeğin bilgiden koparılarak yok edildiği bir dönemden geçiyoruz. Peki, biz bu gerçekliğin neresindeyiz? Hangi soruları soruyoruz?

İktidar, şöhret ve para için bir araya gelmiş üç güç, bir masa başında, kendisine " Ben, Tanrı'nın devletin başına musallat ettiği bir at sineğiyim " diyen baldırı çıplak, yalın ayak bu adamı, otoritelerine çomak soktuğu için yargılatıp, idam ettirmek üzere bir plan hazırlığı ile toplanmışlardır. Korkuları " Sokrates gibi büyük bir filozof bile yalın ayak dolaşırken, siz nasıl oluyor da zengin hayatı sürüyorsunuz " diyecek olan halktır. İktidar olamazlarsa halkı yönetemeyecekleri korkusu ile bu kararı alırlar.

Anytos, Meletos ve Lycon gibilerden oluşan bu üç gücü asırlar öncesinden, bugünden tanıyan ve hatta yarın da tanışacak olan bizler, Theodote’u tanıyor muyuz?

Theodote: Sokrates kentin en bilge, en akıllı adamıydı. Öldükten sonra her şeyin bu şekilde gelişeceğini öngörmemiş olamazdı. O yüzden kendi ölümünü tasarladı. Öyle bir ölmeliydi ki ölümü onu kahramanlaştırsın. Onurunu kaybetmeden ölüme mutlu bir şekilde yürüdü.

Bildiği tüm doğrular için af dilemek yerine baldıran zehrini içerek yaşamına son veren Sokrates'in iradesini örnek alarak, varlığını tehdit eden güce; " Yaşayıp göreceğiz. Elinden geleni ardına koyma " diyen, bilginin gerçekle ilgili hakikatte gizli olduğunu bilen Theodote’u tanıyor muyuz?

Buyurun biz sizi tanıştıralım. Görelim, konuşalım, duyalım. Bakalım kimmiş O.


Yazan: Muhammet Emin Taşdemir
Yönetmenler: Filiz Bingöl Akgül, Deniz Gül ve  Üç Maymun Ekibi.
Oyuncular:
Theodote: Handan Delipınar
Anytos: Selçuk Delipınar
Meletos: Gürkan Sinan
Lycon: Murat Akgül
Dekor Tasarım ve Uygulama: Üç Maymun Ekibi.
Kostüm Tasarım ve Uygulama: Filiz Bingöl Akgül
Işık tasarım ve Uygulama: Gürkan Özgen
Grafik Tasarım: Sinan Can Sak
Fotoğraf: Oğulcan Delipınar
Aftermovie Teaser: Bülent GökçekEtkinlik Kuralları

  • Satılan biletler promosyonlu/indirimli olduğu için koltuk seçimi yapılmamakta olup, Tiyatro/Organizatöre en uygun koltuğu etkinlik girişinde tarafınıza sağlayacaktır.
  • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
  • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

карта

Адрес: Abide-i Hürriyet Cd No:114/1 Arzu Pasajı Merkez Şişli / İstanbul

Стоимость билета

Тип билета Тип билета Стоимость
Üç Maymun Oyunu - 4 Şubat 20:30 - Şişli Tiyatrosu Tam 120,00 TL
Студент 90,00 TL

Üç Maymun Билет Вопросы-Ответы (Часто задаваемые вопросы)

Üç Maymun biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Üç Maymun bileti 90 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Üç Maymun bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Üç Maymun biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Üç Maymun biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Üç Maymun biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.