Ran Билет

  İstanbul - Türkiye

Театр

Ran Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Делиться :

Варианты билетов Ran

 • Ran - 17 Mart Cuma 20:30 - Besa Sahne Cevahir Salon B
  17 Mart 2023 Cuma 20:30
  90,00 TL
  Закрыто для продажи

О Ran

Yaş Sınırı: 18+

Yazan: Nazım Hikmet
Sahneye Uyarlayan: Yurdaer Okur
Performans: Yurdaer Okur
Viyolonsel: Şirin Vatan
Işık Tasarım: Mehmet Tekatlı
Asistanlar: Mahmut Eker, Yiğiter Bür

Yurdaer Okur’un, Nazım Hikmet’in şiir ve mektuplarından sahneye uyarladığı “RAN” oyunu 5 Mayıs 2017’de Londra Türkçe Tiyatro Festivali kapsamında Millfield Tiyatrosu’nda dünya prömiyerini gerçekleştirdi. Oyun, Nazım Hikmet’in Bursa Cezaevi’nde yazdığı mektuplardan, “Benerci Kendini Niçin Öldürdü” oyunundan, “Yürümek, Hasret, Nerden Gelip Nereye Gidiyoruz, Salkımsöğüt” gibi şiirlerinden parçalarla kolaj bir metin olma özelliği taşıyor.

Etkinlik Kuralları

 • Koltuk seçimi yapılmamakta olup, en uygun koltuklar etkinlik girişinde tarafınıza sağlayacaktır.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Biletler promosyonlu/indirimli olduğu için satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır.
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

карта

Адрес: Cevahir Alışveriş Merkezi Kat:2 ŞİŞLİ / İstanbul

Стоимость билета

Тип билета Тип билета Стоимость
Ran - 17 Mart Cuma 20:30 - Besa Sahne Cevahir Salon B Adet 90,00 TL

Ran Билет Вопросы-Ответы (Часто задаваемые вопросы)

Ran biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Ran bileti 90 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Ran bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Ran biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Ran biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Ran biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.