Öz Билет

 İstanbul - Türkiye

Театр

Öz Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Делиться :

Варианты билетов Öz

 • Öz - 19 Ocak 20:30 - Şişli Tiyatrosu
  19 Ocak 2023 Perşembe 20:30
  80,00 TL - 120,00 TL
  Закрыто для продажи

О Öz

Yaş Sınırı     : 18+
Oyun Süresi :65 dk

"ÖZ" 2004 yılında öldürülen Güldünya Tören'in hayat hikayesini anlatmaktadır. Namütenahi Tiyatro Ekibi, kadın haklarını sanatla ve tiyatroyla anlatmayı tercih eden gezgin bir ekiptir. Her sezon farklı sahnelerde oyununu sergileyen ekip, kadın cinayetlerine dikkat çekmek amacıyla kurulmuştur.
 
yazan
SİNEM NAZLI DEMİR
yönetmen
OZAN YELÇİ
yardımcı yönetmen
SELİN ERESİN
dekor / kostüm
NAMÜTENAHİ
reji        
ALPER SUİÇMEZ
AHMET YILDIZ
müzik
UĞUR ATEŞ
oyuncular
CEREN GÜL ŞAHİN
SEMİHA ALGI
SİNEM NAZLI DEMİR

Etkinlik Kuralları

 • Satılan biletler promosyonlu/indirimli olduğu için koltuk seçimi yapılmamakta olup, Tiyatro/Organizatöre en uygun koltuğu etkinlik girişinde tarafınıza sağlayacaktır.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır.
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

карта

Адрес: Abide-i Hürriyet Cd No:114/1 Arzu Pasajı Merkez Şişli / İstanbul

Стоимость билета

Тип билета Тип билета Стоимость
Öz - 19 Ocak 20:30 - Şişli Tiyatrosu Tam 120,00 TL
Студент 80,00 TL

Öz Билет Вопросы-Ответы (Часто задаваемые вопросы)

Öz biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Öz bileti 80 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Öz bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Öz biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Öz biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Öz biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.