Sık Sorulan Sorular

Bilet.com üzerinden yapılan iç ve dış hat uçuşlarını içeren rezervasyonlara ilişkin değişim, iptal ve iade işlemleri, 0212 496 16 44 numaralı telefondan 7/24 biletleme acentemiz Akdeniz Petour Turizm üzerinden yapılması gerekmektedir.

Satın alınan uçak biletlerinde iptalinde; iade ve iptal ceza bedeli, havayolu iptal kuralları çerçevesinde uygulanacaktır.

Bilet.com’dan satın alınan biletler için yapılacak iptal ve iade işlemlerinde tüm sorumluluk bilet alımını gerçekleştiren kullanıcıya aittir. 

Promosyon biletlerde iptal ve iade yapılamaz.

Biletleme esnasında tahsil edilen Hizmet Bedeli iade edilmeyecek olup, iade işlemlerinde ayrıca bir hizmet bedeli alınmayacaktır.

Havayollarının değişiklik ve iptal şartlarında farklı uygulama başlatması halinde güncel uygulama dikkate alınacaktır.

Iadesi mümkün olan uçak biletlerinin iadesi sadece bilet satın alma işlemlerinde kullanılan banka kartına yapılır. Eğer kart sahibi;
- aynı bankaya ait başka bir kart kullanıyorsa kart sahibinin hesabına iade yapılır. 
- banka ile çalışmayı bırakmış ise, bankadan almış olduğu resmi yazı ile Bilet.com ya da anlaşmalı acentesine ait çağrı merkezini arayabilir.

 

Bilet.com üzerinden yapılan iç ve dış hat uçuşlarını içeren rezervasyonlara ilişkin değişim, iptal ve iade işlemleri,  0212 496 16 44 numaralı telefondan 7/24 biletleme acentemiz Akdeniz Petour Turizm üzerinden yapılması gerekmektedir.

Havayollarının değişiklik ve iptal şartlarında farklı uygulama başlatması halinde güncel uygulama dikkate alınacaktır.